Vodiči sa na D1 pri Bernolákove smerom do Bratislavy zdržia asi hodinu
Vodiči sa zdržia na diaľnici D1 pri Bernolákove smerom do Bratislavy asi hodinu. Zrazili sa tri osobné autá.
Zelená vlna STVR o tom informovala na sociálnej sieti.
„Prejdete v pravom pruhu; stojí sa už pri výjazde Senec - východ,“ doplnila. Kolóna sa tvorí aj na vjazde do Bratislavy z Bernolákova po starej seneckej ceste, kde si vodiči počkajú asi 50 minút.
(TASR)Ďalšie príspevky na tému: Doprava
Polícia upozorňuje na čiastočnú uzáveru cesty v Bardejove. Potrvá dva mesiace.
(TASR)Dopravný podnik mesta Košice upozorňuje na meškania spojov hromadnej dopravy, dôvodom je zhustená premávka. Čítaj ďalej
Okolie Dunajskej ulice a Mlynských nív v Bratislave čakajú od pondelka ďalšie dopravné zmeny.
(TASR)Polícia v Bratislave upozorňuje na dopravné obmedzenia pre verejné zhromaždenie na Námestí slobody.
(TASR)Nie som bojovník proti autám, som bojovník za Bratislavu, hovorí primátor hlavného mesta Vallo.
(SITA)Košickú hromadnú dopravu v centre ovplyvní polmaratón. Na štyroch uliciach nebudú premávať autobusy ani električky.
(Korzár)Na križovatke Bernolákovo treba počítať s obmedzeniami, k dispozícii je iba zjazd na Bernolákovo v smere na Trnavu. Čítaj ďalej
Takmer všetky hlavné ťahy v Košiciach sú upchaté, v kolónach sa čaká aj pol hodiny.
(Korzár)