Gerritseová sa stala víťazkou tretej etapy Vuelty
Gerritseová sa stala víťazkou tretej etapy Vuelty. V závere prekvapivo zdolala tímovú kolegyňu Chladoňovej.
(Sportnet)
Ďalšie príspevky na tému: Cyklistika
Austrálsky cyklista Caleb Ewan ukončil vo veku 30 rokov kariéru. „Uplynulé sezóny neboli jednoduché,“ vyhlásil.
(TASR)Viktória Chladoňová zaostala v 2. etape Vuelty, ale v cieli slávila tímový úspech. Marianne Vosová ovládla šprint.
(Sportnet)Slovenský cyklista Lukáš Kubiš obsadil deviate miesto na belgických pretekov Lotto Famenne Ardenne Classic.
(Sportnet)Viktória Chladoňová obsadila s tímom Visma-Lease a Bike 10. miesto v tímovej časovke, ktorou sa začala španielska Vuelta.
(Sportnet)Viktória Chladoňová dnes zažije debut na Grand Tour. Mala ísť až Giro, no tím Visma ju nominoval už na španielsku Vueltu.
(Sportnet)Záverečnú etapu cyklistických pretekov Giro d'Italia venujú pápežovi Františkovi, povedie aj cez Vatikán.
(TASR)Chladoňová skončila na Liége - Bastogne - Liége na 50. mieste. Prekvapivou víťazkou sa stala Le Courtová.
(Sportnet)Tadej Pogačar vyhral tretíkrát v kariére monumentálnu klasiku Liége - Bastogne - Liége. Predviedol rovnaký útok ako vlani.
(TASR)