Varga ukončí kariéru, podporí ho aj velikán triatlonu
Triatlonista Varga sa rozhodol, že vo veku 36 rokov ukončí kariéru. Naposledy bude v akcii 18. mája v Šamoríne.
(TASR)
Ďalšie príspevky z rubriky: Šport
Slovenskí hokejisti do 18 rokov prehrali v semifinále MS s Kanadou 0:4. Tretí rok po sebe si zahrajú o bronz.
(TASR, Sportnet)Futbalisti Paríža FC sa vracajú do Ligue 1, do najvyššej francúzskej súťaže postúpili po 46 rokoch.
(Reuters)Kostrbatú výhru Slovenska nad Francúzska sledoval aj Ramsay. „Stále je pred nami veľa roboty," hovoril Országh.
(Sportnet)Hokejisti Slovenska a Kanady hrajú semifinále na MS do 18 rokov 2025, zápas sledujeme online.
(Sportnet)Slovenský tím sa už pred MS v hokeji veľmi neposilní. Z NHL odmietli účasť obrancovia Šimon Nemec aj Erik Černák.
(Sportnet)Protesty pri Dolnej bráne vystriedali oslavy jubilejného titulu košických hokejistov. Znela pesnička šampiónov aj ovácie.
(Korzár)Slovenskí hokejisti zaznamenali v príprave na MS 2025 druhé víťazstvo, vo Zvolene zdolali Francúzsko 4:2.
(TASR)Amerického atléta Freda Kerleyho zatkla polícia a skončil vo väzbe. Na konte titul majstra sveta aj medailu z olympiády.
(TASR)