Historické múzeum na Bratislavskom hrade i hradné nádvorie sú uzatvorené
Historické múzeum na Bratislavskom hrade aj hradné nádvorie sú mimoriadne uzatvorené.
Informuje o tom Bratislavský hrad na sociálnej sieti.
Historické múzeum SNM bude opäť otvorené vo štvrtok (10. 4.) v rámci bežných otváracích hodín, teda od 10.00 do 18.00 h, s posledným vstupom o 17.00 h.
Ako náhradný program na stredu odporúča navštíviť iné múzeá SNM v okolí Bratislavského hradu. Ide napríklad o Múzeum židovskej kultúry (Židovská ulica), múzeá SNM na Žižkovej ulici (Archeologické múzeum, Múzeum kultúry karpatských Nemcov, Múzeum kultúry Maďarov na Slovensku) či Prírodovedné múzeum (Vajanského nábrežie).
Ďalšie príspevky na tému: Bratislava
Riaditeľku školy v bratislavskej Dúbravke odsúdili, fiktívne zamestnávala rodinu. Obvinenia z podvodu odmieta.
(SME)Naťahovanie pri Dunaji alebo leňošenie v sade. Pozrite si tipy na akcie v Bratislave zadarmo.
(The Slovak Spectator)Veľké pivo za dve eurá, paella, či kapela na vinohrade. Bratislavské bufety vymýšľajú novinky, aby prilákali zákazníkov.
(Closer)Americký klavirista aj dotyk Francúzska. Výber podujatí, ktoré oživia Bratislavu v najbližších dňoch.
(The Slovak Spectator)Za pódium na Cyrila a Metoda dá ministerstvo obrany 172-tisíc eur, za areál 70-tisíc. Bude aj pečený býk a opera.
(SME)Z tímu festivalu Rubicon odišiel jeden z hlavných organizátorov. Stále nie je známe, či sa festival bude konať.
(Closer)Prekračuje hranice a ľudsky sa bridí. V ankete, čo si samosprávy myslia o koncerte Westa, odpovedalo osem mestských častí.
(SME)Projekt protihlukovej steny Lamač na úseku diaľnice D2 sa dostáva do ďalšej etapy. Mení sa režim dopravy.
(TASR)