Tomáš pripustil, že by sa minister vnútra presunul na post predsedu parlamentu
Fico podporuje nominanta Hlasu na šéfa parlamentu, tvrdí Erik Tomáš. Pripustil, že na post sa môže presunúť aj Šutaj Eštok.
Jedinou podmienkou podľa ministra práce je, že by rezort vnútra zostal strane Hlas. Uviedol to v diskusnej relácii TA3 V politike.
O novom ministrovi vnútra v prípade, že by Šutaj Eštok zaujal post šéfa parlamentu, odmietol špekulovať.
Taktiež však povedal, že prvou voľbou strany Hlas na predsedu parlamentu je Richard Raši.
"Premiér dal v jednom z rozhovorov najavo, že si želá zvolenie predsedu parlamentu z radov Hlasu,“ uviedol Tomáš.
(SME)Ďalšie príspevky z rubriky: Domov
Čo sa to deje s Robertom Ficom? Často ruší program, je emotívny a uzavretý, píše Jakub Filo.
(SME)Hlas chce na koaličnej rade hovoriť o tom, aby transakčná daň nemusela platiť pre drobných živnostníkov.
(TASR)Poľovníci majú psy v lese strieľať ešte ľahšie. Minister Takáč zatiaľ novelu stiahol.
(SME)Minister investícií Migaľ je pripravený podporiť mimovládky pri novele zákona o neziskových organizáciách.
(SITA)Opozičné hnutie PS vyzýva premiéra Fica a koalíciu, aby zrušili transakčnú daň.
(TASR)Ani jeden z argumentov o kritike EÚ nemôže slúžiť na to, aby sme hazardovali s budúcnosťou Slovenska, vyhlásil Raši.
(TASR)Naše členstvo v EÚ má dnes oveľa silnejší zmysel, hodnotu aj perspektívu, vyhlásil prezident. Upozornil aj na nedostatky Únie.
(TASR)"Vidíme množstvo tunelov vo financiách, ale svetlo na konci tunela nevidíme," hovorí expremiér Ódor v Rozhovoroch ZKH.