Danko podľa vlastných slov nemá záujem o post predsedu parlamentu
Danko je ochotný obetovať svoj post podpredsedu parlamentu, ak to pomôže koalícii. O post predsedu nemá záujem.
"Vy farizeji čistíte zovňajšok čaše a misy, ale vaše vnútro je plné lúpeže a zloby," citoval na úvod z Evanjelia podľa Lukáša.
Predseda SNS kritizoval transakčnú daň, no sľúbil, že SNS podporí všetky zákony spojené s konsolidáciou. Prízvukoval, že jeho strana vládu nerozbije.
Vyprosí si však, aby prezident Pellegrini zasahoval do koaličného boja. Verí, že sa mu prezident ospravedlní. Zdôraznil, že bez SNS by Pellegrni prezidentom nebol.
(SME)Ďalšie príspevky na tému: Ficova vláda
Ministerstvo práce spustí nový program na podporu zamestnávania Právo na prvé zamestnanie 2. Čítaj ďalej
Opozičné hnutie PS vyzýva premiéra Fica a koalíciu, aby zrušili transakčnú daň.
(TASR)Šimkovičovej nominanti odvolali šéfa fondu Špotáka. Odmietol konať v rozpore so zákonom.
(SME)Premiér Fico zrušil svoj pracovný program na 1. mája v Nitre a Liptovskom Mikuláši. Čítaj ďalej
Rada Fondu na podporu umenia odvolala Róberta Špotáka z funkcie riaditeľa.
(SME)Nová nemocnica v Bratislave bude strategickou investíciou, rozhodla vláda. Náklady odhadujú na vyše miliardu.
(TASR)Projekty v okresoch Žarnovica a Banská Štiavnica podporí vláda sumou vyše 1,5 milióna eur.
(TASR)Výstavba novej nemocnice v Bratislave bude podľa ministra obrany Kaliňáka prebiehať štandardne.
(TASR)