Neďaleko stanice v Malackách zrazil vlak muža, zraneniam podľahol
Neďaleko stanice v Malackách zrazil vlak 52-ročného muža. Ten utrpel zranenia nezlučiteľné so životom.
(TASR)
Ďalšie príspevky na tému: Bratislavský kraj
Bratislavské Staré Mesto bude aj naďalej 17. november považovať za sviatok - deň pracovného pokoja.
(SITA)Bratislavská Petržalka získa pozemky v areáli Veľkého Draždiaka. Ide o pozemky v okolí jazera i pod vodnou hladinou.
(TASR)Bratislavské Staré Mesto aj Petržalka vyjadrili nesúhlas so zámerom vlády zrušiť 17. november ako deň voľna.
(TASR)Hasiči v Bratislavskom kraji zasahovali v súvislosti s búrkou celkovo 16-krát, odstraňovali najmä popadané stromy.
(TASR)Bratislavský Ružinov má nového poslanca. Stal sa ním Robert Molnár, ktorý nahradil Dávida Starucha.
(TASR)Rezort pokračuje v krokoch na odľahčenie centra Bratislavy od kamiónov, od dnes musia obísť Prístavný most.
(SITA)Bratislavský samosprávny kraj hospodáril vlani s prebytkom 9,5 milióna eur, pôjde do rezervného fondu.
(SITA)Po nehode na D1 pri Blatnom previezli do Bratislavy 20-ročného vodiča s poraneniami hrudnej a krčnej chrbtice. Čítaj ďalej