V životoch aristokracie mali poľovačky mimoriadny význam
V životoch aristokracie mali poľovačky mimoriadny význam. Výnimkou nebol ani rod Andrássyovcov. Poľovnícka sezóna bola aktivitou plnou návštev a patrila k najdôležitejším pravidelným udalostiam roka.
(SME)
Ďalšie príspevky z rubriky: Domov
Ranný brífing: Rogoznicu obľubuje aj zdravotnícka chobotnica, Raši o vilu nestojí
Prečítajte si najdôležitejšie správy:
- Jadran láka aj vplyvných ľudí zo slovenského zdravotníctva. Pozrite si, kde všade majú vily
- Vila ako pevnosť. Luxusnú rezidenciu pre šéfa parlamentu Raši odmietol
- Trump oslobodzuje Los Angeles. Tvrdí, že mesto okupujú povstalci
- Výstavba obchvatu Tvrdošína sa predlžuje a predražuje. Kedy sa po ňom začne jazdiť?
- Zo súboja Ronalda proti Yamalovi vzišiel víťazne ten starší. Portugalsko vyhralo Ligu národov
- Jej syna odmietlo tridsať škôl, diskrimináciu neskrývali. Pomohol im až súd a škola na Záhorí
V utorok bude jasno až polojasno. Popoludní pribudne oblakov. Denná teplota 20 až 27 stupňov. Zafúka južný vietor.
(SME)Karikatúra dňa od Rosie Naive Art: Tieto renesančné fifleny
(SME)Šikovní tínedžeri, ale aj úspech Jozefa Ignáca Bajzu. Prečítajte si výber dobrých správ zo Slovenska.
(The Slovak Spectator)Drucker prvý raz predstavil konkrétnejšie plány, ako si predstavuje povinnú maturitu z matematiky.
(SME)Roky so Smerom priniesli nešťastných ľudí a čoraz väčšie zaostávanie. V čom Fico klame. Píše Ivan Mikloš.
(SME)Špeciálnu prílohu k ME vo futbale hráčov do 21 rokov aj s programom turnaja kúpite už zajtra s denníkmi SME a Korzár.
(SME)Náborová kampaň polície zaujala 4341 ľudí. V policajných radoch chýba aktuálne približne 3700 policajtov.
(TASR)