Fakultná nemocnica v Nitre má nového prednostu chirurgickej kliniky
Fakultná nemocnica v Nitre má nového prednostu chirurgickej kliniky. Výberové konanie vyhral Marián Bakoš, ktorý bol kedysi aj medicínskym riaditeľom nemocnice. Medzi jeho plány patrí aj otvorenie úseku robotickej chirurgie.
(My Regióny)
Ďalšie príspevky z rubriky: Regióny
Oravskí dôchodcovia zostrojili kolotoč na špeciálny pohon. V dedine spôsobili ošiaľ.
(My Regióny)Peniaze alebo neporušený les? Malé obce v hornom Zemplíne riešia pri veterných parkoch dilemu.
(Korzár)Obed si delia aj na tri časti. Po zvýšení dôchodkov prichádzajú Košičania o príspevok od mesta.
(Korzár)Prečítajte si správy z východného Slovenska:
- Karvašová: Kauzy haciend komplikujú snahy o eurofondy, Uhríkove slová o dani sú populizmus
- Obed si delia aj na tri časti. Po zvýšení dôchodkov prichádzajú o príspevok od mesta
- Peniaze alebo neporušený les? Obce v hornom Zemplíne riešia pri veterných parkoch dilemu
- Pri hrobe pápeža sa stal zázrak, po výbuchu sopky nastala hrôza, písali pred sto rokmi noviny
- Pozrieť sa tam, kde sa bežne nedá. Rušňoparáda ponúka autentický zážitok
Obec v Slovenskom raji chce zmeniť futbalové ihrisko na kempingový areál. Počíta s 20 kempovacími miestami.
(Korzár)V Bojniciach zrekonštruujú ulicu Zámok a okolie. Práce za vyše štvrť milióna eur majú dokončiť do konca júna.
(My Regióny)Záchytné parkoviská majú zmysel len pri regulácii parkovania, najmä v širšom centre mesta, tvrdí bratislavský primátor Vallo.
(SITA)Nedeľný futbalový zápas v Dunajskej Strede označili za rizikový. Zvýšili počet policajtov a prijali viaceré opatrenia.
(My Regióny)