Vo veku 85 rokov zomrel Ondrej Hronec
Vo veku 85 rokov zomrel vedec, pedagóg a publicista Ondrej Hronec. Patril k zakladateľom environmentálneho vzdelávania na univerzitách, pre médiá tvoril obsahy o evanjelických osobnostiach. Posledná rozlúčka bude v Gočove.
(Korzár)
Ďalšie príspevky z rubriky: Regióny
Festivaly pokračujú, tvrdá hudba zaznie v Bratislave, na Oravu a do Terchovej láka folklór, do Spišskej Novej Vsi živé sochy.
(My Regióny)Diplomatom desiatich krajín predstavili lákadlá regiónu, aby turisti okrem Bratislavy a Liptova navštívili aj Novohrad.
(My Regióny)"Najviac úrazov detí je po pádoch z bicykla či kolobežky," vraví primár urgentu v Piešťanoch Peter Staš.
(My Regióny)Výbuch v garáži v Hontianskych Nemcoch zabil muža. Na mieste zasahovali všetky záchranné zložky.
Pacient ohrozoval nožom zamestnancov nemocnice v Galante, informuje o tom portál tvnoviny.sk. Čítaj ďalej
Vo Fiľakove pribúdajú nové prípady žltačky typu A. V okrese Lučenec sú štyri aktívne ohniská ochorenia.
(My Regióny)Obec Kuklov na Záhorí siahla dlžníkom na vodičské preukazy. Starosta teraz čelí kriku aj vyhrážkam.
(My Regióny)V Bratislavskom kraji sa budú konať cyklistické preteky, ktoré prinesú vodičom dočasné dopravné obmedzenia.
(SITA)