Vo finále pohára Bratislavského futbalového zväzu vyhral Senec
Vo finále pohára Bratislavského futbalového zväzu zvíťazil Senec nad Tomášovom 2:1. "Ja som vyhral Slovenský pohár veľakrát ako hráč aj ako tréner, trikrát som bol majstrom, ale túto trofej ešte nemám," vravel tréner víťazov Ivan Vrabec.
(Sportnet)
Ďalšie príspevky na tému: Futbal
Futbalový Slovan oznámil príchod nového hráča. Z Boavisty Porto prišiel kamerunský stopér Sidoine Fogning.
(Sportnet)Slovan Bratislava nezískal vytúženú stopérsku posilu Martina Erliča. Chorvát oficiálne do dánskeho FC Midtjylland.
(Sportnet)Futbalistov piatoligovej Kanianky čaká historický zápas. Privítajú AS Trenčín, ktorý sa budú snažiť zaskočiť.
(Sportnet)Trnava sa v prípade postupu do play-off Konferenčnej ligy stretne s víťazom dvojzápasu Stavanger - Basaksehir.
(TASR)Futbalisti Slovana Bratislava spoznali súpera v play-off Európskej ligy. Bol by ním švajčiarsky Young Boys Bern.
(Sportnet)Hráči Slovana Bratislava sa v play-off Ligy majstrov stretnú so Celticom Glasgow. Rozhodol o tom žreb v Nyone.
(TASR)Pred gólom si zanadával, predpovedali mu ho i spoluhráči. O výhre Žiliny proti nováčikovi rozhodol netradičný strelec.
(My Regióny)Podľa Sky Sports sa o Martina Dúbravku zaujíma klub z Premier League. Pre FC Burnley má byť jeho prestup prioritou.
(Sportnet)