Košičan Marek Slovák začal play-off extraligy deviatimi stehmi a dvomi nalomenými zubmi
Košičan Marek Slovák začal play-off extraligy deviatimi stehmi a dvomi nalomenými zubmi. Hokejkou ho nechtiac zranil obranca Nitry. Z tribúny ho sledovala rodina. "Spýtam sa ich, či tŕpli alebo im to bolo jedno," vravel s úsmevom.
(TASR)
Ďalšie príspevky na tému: Hokej
Hokejisti Ukrajiny zdolali v predposlednom súboji MS 1-A divízie Poľsko. Prebojovali sa na postupové miesto.
(Sportnet)Brankár Hlavaj, má za sebou prvú sezónu v zámorí. Na majstrovstvách sveta by mohol byť slovenská jednotka.
(Sportnet)Mladá Boleslav oznámila príchod slovenskej posily do útoku. Prichádza Dávid Gríger, ktorý pôsobil v Karlových Varoch.
(TASR)Košickí fanúšikovia oslávia titul s hokejistami v centre mesta. Huliaka po zápase vypískali.
(SITA)Tréner Žiliny Bartovič sa po zisku bronzu nechce uspokojiť. Inšpiráciu čerpá aj od futbalovej trénerskej legendy.
(My Regióny)Hokejisti Švajčiarska do 18 rokov po takmer dvoch dekádach vypadli z elitnej kategórie. Rozhodla prehra s Nórskom.
(Sportnet)Súperom hokejovej osemnástky v semifinále MS bude Kanada. Favorit sa natrápil s Čechmi, uspel až v predĺžení.
(Sportnet)Washington a Florida postúpili do semifinále Východnej konferencie. Pre Montreal i Tampu Bay sa sezóna skončila.
(TASR)