Niekoľko slov o dvojakej morálke niektorých Budajových kritikov (píše Milan Kňažko)
Zásadné kritiky na Budajovu adresu tvrdia, že by mal zvážiť ďalšie pôsobenie a rozhodne nemá mať právo vyjadrovať morálne postoje. Nemôžem nepovedať niekoľko slov o dvojakej morálke niektorých jeho kritikov. Píše Milan Kňažko.
(SME)
Ďalšie príspevky z rubriky: Domov
Smer je opitý mocou, vraví Danko. Výzva Matoviča je to najlepšie, čo za dlhý čas vypadlo z opozície. Týždeň podľa Schutza.
(SME)Povoliť projekt často trvalo omnoho dlhšie ako jeho výstavba. Nový stavebný zákon by mal povoľovací proces skrátiť.
(The Slovak Spectator)Ľudí ohrozených chudobou má Slovensko menej ako je priemer Únie, ale rýchlo ich pribúda, zistil Eurostat.
(SME)Bola som pravdivá v tom, že chcem len tancovať, hovorí tanečníčka Kasenčáková o Miliónovom tanci.
(SME)Čo sa to deje s Robertom Ficom? Často ruší program, je emotívny a uzavretý, píše Jakub Filo.
(SME)Hlas chce na koaličnej rade hovoriť o tom, aby transakčná daň nemusela platiť pre drobných živnostníkov.
(TASR)Poľovníci majú psy v lese strieľať ešte ľahšie. Minister Takáč zatiaľ novelu stiahol.
(SME)Minister investícií Migaľ je pripravený podporiť mimovládky pri novele zákona o neziskových organizáciách.
(SITA)