Videoanalytik HKM Zvolen: Hráči vidia, čo majú a nemajú robiť už aj medzi tretinami
Nemalú zásluhu na výbornom postavení HKM Zvolen v Tipos extralige má i videoanalytik Jaroslav Török. „V analýzach idú tréneri do úplných detailov, ja sa im snažím pomáhať. Hráči vidia, čo majú robiť už aj medzi tretinami,“ hovorí.
(My Regióny)
Ďalšie príspevky na tému: Hokej
Tréner Žiliny Bartovič sa po zisku bronzu nechce uspokojiť. Inšpiráciu čerpá aj od futbalovej trénerskej legendy.
(My Regióny)Hokejisti Švajčiarska do 18 rokov po takmer dvoch dekádach vypadli z elitnej kategórie. Rozhodla prehra s Nórskom.
(Sportnet)Súperom hokejovej osemnástky v semifinále MS bude Kanada. Favorit sa natrápil s Čechmi, uspel až v predĺžení.
(Sportnet)Washington a Florida postúpili do semifinále Východnej konferencie. Pre Montreal i Tampu Bay sa sezóna skončila.
(TASR)Montreal hrá proti Washingtonu v play-off NHL. Canadiens prehrávajú v sérii 1:3 na zápasy. Duel sledujeme online.
(Sportnet)Slovenskí hokejisti do 18 rokov vo štvrťfinále majstrovstiev zdolali Nemecko 3:2 a opäť zabojujú o medaily.
(TASR)Hokejisti Libor Hudáček a Patrik Hrehorčák budú aj v ďalšej sezóne pôsobiť v českom tíme HC Oceláři Třinec.
(Sportnet)Hokejisti Slovenska a Nemecka hrajú štvrťfinále na šampionáte do 18 rokov, zápas sledujeme online.
(Sportnet)