Regenda zažiaril. Trojbodový večer si osladil víťazným gólom
Pavol Regenda strelil dva góly a na jeden prihral v súboji medzi San Diegom a Tucsonom. Bol vyhlásený za prvú hviezdu zápasu a ukončil dlhotrvajúce bodové suchoty. Proti nemu nastúpil Miloš Kelemen, no nebodoval.
(Sportnet)
Ďalšie príspevky na tému: Hokej
Mladá Boleslav oznámila príchod slovenskej posily do útoku. Prichádza Dávid Gríger, ktorý pôsobil v Karlových Varoch.
(TASR)Košickí fanúšikovia oslávia titul s hokejistami v centre mesta. Huliaka po zápase vypískali.
(SITA)Tréner Žiliny Bartovič sa po zisku bronzu nechce uspokojiť. Inšpiráciu čerpá aj od futbalovej trénerskej legendy.
(My Regióny)Hokejisti Švajčiarska do 18 rokov po takmer dvoch dekádach vypadli z elitnej kategórie. Rozhodla prehra s Nórskom.
(Sportnet)Súperom hokejovej osemnástky v semifinále MS bude Kanada. Favorit sa natrápil s Čechmi, uspel až v predĺžení.
(Sportnet)Washington a Florida postúpili do semifinále Východnej konferencie. Pre Montreal i Tampu Bay sa sezóna skončila.
(TASR)Montreal hrá proti Washingtonu v play-off NHL. Canadiens prehrávajú v sérii 1:3 na zápasy. Duel sledujeme online.
(Sportnet)Slovenskí hokejisti do 18 rokov vo štvrťfinále majstrovstiev zdolali Nemecko 3:2 a opäť zabojujú o medaily.
(TASR)