Bošnáková sa vzdala v prospech Galbavého, podľa Focusu to malo byť naopak
Trnava má o kandidáta na primátora menej. Zuzana Bošnáková sa vzdala v prospech Mariána Galbavého. „Ak by sme brali zverejnený prieskum ako relevantný, tak toto rozhodnutie vyznieva zvláštne,“ hovorí politológ Lenč.
(My Regióny)
Ďalšie príspevky na tému: Trnava
Na periférii Trnavy už otvorili veľké záchytné parkovisko. Je bezplatné, do centra premávajú autobusy.
(My Regióny)Štefánikova ulica v centre Trnavy existovala už v 13. storočí. Na jej obnovu sa tešia aj archeológovia.
(My Regióny)Hasiči zasahujú pri požiari malej lokomotívy v Trnave. Udalosť sa zaobišla bez zranení. Čítaj ďalej
Vodička v Trnave nafúkala vyše tri a pol promile, od supermarketu sa vybrala k rannej špičke. Stopla ju polícia.
(My Regióny)Trnavskí urológovia majú za sebou prvú operáciu svojho druhu na Slovensku. Má pomôcť mužom s poruchou erekcie.
(My Regióny)Mestskí policajti v Trnave hľadali dobrovoľníkov medzi seniormi. Projekt neuspel, pomoc našli na úrade práce.
(My Regióny)Traja obvinení z kauzy napadnutia 48-ročného muža v Trnave budú stíhaní vo väzbe, rozhodol súd. Čítaj ďalej
V súvislosti s napadnutím 48-ročného muža v Trnave obvinili päť osôb. Čítaj ďalej