Poslanec OĽaNO Ján Kerekréti počas schôdze parlamentu skolaboval
Poslanec OĽaNO Ján Kerekréti počas schôdze parlamentu skolaboval. Predsedajúci schôdze Juraj Blanár rokovanie prerušil, okolo 78-ročného poslanca sa vytvoril hlúčik jeho kolegov, ktorí sa mu snažili pomôcť.
Novinárom nariadili odísť z parlamentného balkóna. Predseda parlamentu Boris Kollár (Sme rodina) o desať minút informoval, že poslanec sa prebral. (SME)
Ďalšie príspevky na tému: Politika
Čo sa to deje s Robertom Ficom? Často ruší program, je emotívny a uzavretý, píše Jakub Filo.
(SME)Hlas chce na koaličnej rade hovoriť o tom, aby transakčná daň nemusela platiť pre drobných živnostníkov.
(TASR)Opozičné hnutie PS vyzýva premiéra Fica a koalíciu, aby zrušili transakčnú daň.
(TASR)Postoj SNS k transakčnej dani sa so slovami Roberta Fica o jej nezrušiteľnosti nebije, tvrdí Michelko. Čítaj ďalej
Ani Michelkovi sa nezdajú závery inšpekcie. Tá nenašla pochybenie ochranky pri atentáte na premiéra. Čítaj ďalej
Je vysoká miera pravdepodobnosti, že veto prezidenta pri covidovej amnestii bude prelomené, hovorí Michelko z SNS. Čítaj ďalej
Šéf SNS Andrej Danko hovorí, že z témy úplného zrušenia transakčnej dane neustúpi. Avšak až v budúcnosti. Čítaj ďalej
Najviac záleží na tom, ako Pellegrini bude pokračovať. Zákon o mimovládkach môže dať na Ústavný súd. Píše Nataša Holinová.
(SME)