Ak to minister financií nezvláda, mal by zmeniť robotu, vyhlásil Sulík
Je to znak neschopnosti ministra financií, keď to nezvláda a mal by sa zamyslieť, či by nemal zmeniť robotu, kritizoval Sulík Matoviča kvôli tomu, že má problém zostaviť rozpočet na ďalší rok. Zdôraznil, že SaS nebude súhlasiť s vyššími daňami.
"Považujeme za vydieranie, keď najprv pretlačí Matovič cez parlament za výdatnej pomoci fašistov miliardové výdavky a vzápätí informuje verejnosť, že nevie zostaviť rozpočet," konštatoval Sulík.
Hovoril, že Matovič by sa mal "modliť, aby prezidentka ten jeho balíček vrátila". Ide o jednu miliardu eur, ktorá bude podľa Sulíka v rozpočte chýbať. (SME)
Ďalšie príspevky z rubriky: Domov
Čo sa to deje s Robertom Ficom? Často ruší program, je emotívny a uzavretý, píše Jakub Filo.
(SME)Hlas chce na koaličnej rade hovoriť o tom, aby transakčná daň nemusela platiť pre drobných živnostníkov.
(TASR)Poľovníci majú psy v lese strieľať ešte ľahšie. Minister Takáč zatiaľ novelu stiahol.
(SME)Minister investícií Migaľ je pripravený podporiť mimovládky pri novele zákona o neziskových organizáciách.
(SITA)Opozičné hnutie PS vyzýva premiéra Fica a koalíciu, aby zrušili transakčnú daň.
(TASR)Ani jeden z argumentov o kritike EÚ nemôže slúžiť na to, aby sme hazardovali s budúcnosťou Slovenska, vyhlásil Raši.
(TASR)Naše členstvo v EÚ má dnes oveľa silnejší zmysel, hodnotu aj perspektívu, vyhlásil prezident. Upozornil aj na nedostatky Únie.
(TASR)"Vidíme množstvo tunelov vo financiách, ale svetlo na konci tunela nevidíme," hovorí expremiér Ódor v Rozhovoroch ZKH.