M. Čech (68. P. Petráš) - Lelkeš (90. Brezík), Halenár (74. Tomčák). Pred 1625 divákmi rozhodoval Kačenga, žlté karty Z. Štrba - M. Čech ml., Paulík, Čišovský.Takmer 24-hodinový dážď výrazne poznačil hraciu plochu, ktorej sa v prvom polčase viac prispôsobili Interisti. V 5. min vyvážal loptu z vlastnej polovice Holčík, prišiel o ňu a na konci bleskurýchleho protiútoku po Czinegeho prihrávke Lelkeš. Púchovčania sa dlho nevedeli zbaviť nervozity, o streľbu sa prakticky pokúšal len Talda. Dva z jeho streleckých pokusov tesne míňali žrde, prudkú strelu z 18. min Hýll chytil. Nasledovali ďalšie dve šance Matadoru. Center Pavla Vavríka nedokázal na hranici malého vápna spracovať Perniš a potom sa síce Peter Vavrík v šestnástke ukážkovo zbavil strážcu, no lob ponad Hýlla nebol tým správnym riešením. V závere polčasu dvakrát pohrozili žlto-čierni. Najprv sa v 40. min výborne hrajúci Čišovský zbavil Holčíka, ale Kocúrkovi chýbalo viac pokoja a s Halenárovou strelou si Bernady poradil.
Červeň na tvári trénera Šurana nasvedčovala, že v šatni bolo v prestávke horúco. V 49. min ako prvý mieril na Hýlla Belák, ale hosťujúci brankár sa nedal prekvapiť. O päť minút však už nemal najmenšiu šancu proti Pernišovej hlavičke, ktorá bola vyústením peknej akcie Brešku s Petrom Vavríkom. Domáci pritlačili a rodili sa ďalšie šance. V 58. min Perniš cez hlavu poslal do brejku Brešku, ten utiekol Barmošovi, ale Peter Vavrík na jeho prihrávku nedosiahol. V 62. min síce narobil v púchovskej šestnástke paniku Lelkeš, ale potom mali už ku gólu blízko len domáci. Hrdinom sa mohol stať striedajúci Škripec. Šesť minút po príchode na ihrisko hlavičkoval po Breškovom rohu tesne vedľa. V 81. min mu Breška pripravil tutovku, Škripec namiesto strely volil kľučku na Hýlla a urobil zle. Keď v nadstavenom čase ten istý hráč zo šestnástky prestrelil, zrodila sa zaslúžená remíza.
Jozef Šuran, tréner Púchova: „Mrzí ma Holčíkova hrúbka v úvode, ktorú súper tvrdo potrestal. Nezložili sme však zbrane, v druhom polčase sa mužstvo vložilo do hry a korunovalo tlak vyrovnávajúcim gólom. Škoda ďalších spálených šancí, na ťažkom teréne sa nerodili ľahko, aj preto bolo treba ešte jednu premeniť.“
Karol Pecze, tréner Interu: „Po dlhotrvajúcej neúrode na súperových ihriskách je zisk bodu cennou realitou. Vari po prvý raz sa stalo, že sme sa vyvarovali série individuálnych chýb, na ktoré sme v minulosti doplácali. Remízové vyústenie považujem za spravodlivé.“
RADO VARGA