Utorok, 15. jún, 2021 | Meniny má VítKrížovkyKrížovky

Martin - Slovan 2:4 (2:0, 0:2, 0:2)

MHC: Kompas - Česnek, Hriňa, Michnáč, Stančok, R. Böhme, Hodoň - Vozdecký, Pavel, Čacho - Nový, Beránek, Paľov - Tabaček, Macho, Malíček - Schneider, M. Böhme, Riečičiar. SLOVAN: Rybár - Hecl, Babka, Sorokins, Rodine, Casey, Jendek - Štefanka, Hurtaj, ...

MHC: Kompas - Česnek, Hriňa, Michnáč, Stančok, R. Böhme, Hodoň - Vozdecký, Pavel, Čacho - Nový, Beránek, Paľov - Tabaček, Macho, Malíček - Schneider, M. Böhme, Riečičiar. SLOVAN: Rybár - Hecl, Babka, Sorokins, Rodine, Casey, Jendek - Štefanka, Hurtaj, Rataj - Kolník, Mrena, Cíger - Melichárek, Hreus, Weissmann, od 15. min Hudec. Góly: 13. a 19. Vozdecký - 33. Hurtaj, 36. Hreus, 44. Mrena, 50. Rataj. Pred 4000 divákmi rozhodoval Findura, vylúčení 2:4, presilovky 1:0, oslabenia 0:0. Najlepší: Kompas - Babka - Hurtaj.

Martin dobre rozbehnutý zápas nedotiahol do konca. V prvej tretine neprebudení hostia nastúpili do ďalších minút ako pokropení živou vodou, a keď svoju prevahu prejavili aj gólovo, prekvapenie sa v Turci nezrodilo. Milan Skokan, tréner Martina: „Zápas sme dobre rozohrali, ale hráči nedodržali taktické pokyny, a preto ho nezvládli. Sériou našich chýb sme postavili Slovan na nohy. Všestranne lepší súper si víťazstvo zaslúžil.“ Ľubomír Pokovič, tréner Slovana: „Stretnutie sme nezačali zle, ale súper využil svoje šance a dostal sa do vedenia. Ceníme si, že to mužstvo nevzdalo a naďalej hralo svoju hru. V tretej tretine sme sa už potom lepšie presadzovali.“