Sobota, 24. október, 2020 | Meniny má KvetoslavaKrížovkyKrížovky

Víkendovým fotoobjektívom

Aleksandr Lochmančuk z Ukrajiny (hore) vo výskoku s loptou nad Georgym Cecovskim z Macedónska počas zápasu kvalifikácie na majstrovstvá Európy v Kyjeve. Ukrajina vyhrala 95:86 a kvalifikovala sa na EURO 2001.

FOTO – REUTERS

Sklamaná Martina Hingisová zo Švajčiarska po finálovej prehre s Jennifer Capriatiovou (USA) na grandslamovom turnaji Australian Open v Melbourne. Svetová jednotka podľahla Američanke 4:6, 3:6.

Brankár Bayernu Mníchov Oliver Kahn (vľavo) zneškodňuje akciu hráča VfL Bochum Thomasa Christiansena v sobotňajšom zápase nemeckej futbalovej Bundesligy. Bayern vyhral 3:2. FOTO – REUTERS

Jonas Björkman zo Švédska (vľavo) a Todd Woodbridge z Austrálie držia trofej za prvenstvo vo štvorhre mužov na tenisovom turnaji Australian Open v Melbourne. Vo finále zdolali dvojicu Prinosil – B. Black (Nem., Zimb.) 6:1, 5:7, 6:4, 6:4.

Tím formuly 1 BMW-Williams predstavil v sobotu v Silverstone auto modelu FW 32 na novú sezónu. Okrem známeho Ralfa Schumachera (vľavo) v ňom bude jazdiť aj nováčik F1 Juan Pablo Montoya z Kolumbie, ktorý stojí vedľa nemeckého pilota. Tohtoročný seriál majstrovstiev sveta F1 štartuje 4. marca v Austrálii. FOTO – REUTERS

Suverén lyžiarskych mostíkov v tomto roku v pretekoch Svetového pohára skokanov na lyžiach Adama Malysz z Poľska si cez víkend viackrát mohol pozrieť japonské mesto Sapporo z výšky. Malysz vyhral v sobotu aj v nedeľu preteky na mostíku K-120. FOTO – REUTERS