Podľa denníka najviac bývalých spolupracovníkov komunistickej tajnej služby bolo v konzervatívnej vláde Viktora Orbána. V ľavicovej vláde Gyulu Horna (1994 - 1998) boli údajne dvaja agenti, v konzervatívnej vláde Józsefa Antalla (1990 - 1993) dvaja alebo viac agentov. Len konzervatívny kabinet Pétera Borossa (1994) sa zaobišiel bez bývalých spolupracovníkov tajnej polície. Mená niekoľkých ľudí sa v záznamoch objavujú aj viackrát na rôznych miestach.
Predseda komisie Imre Mécs (Zväz slobodných demokratov - SZDSZ) oznámil, že mená osôb spadajúcich pod lustračný zákon môžu byť zverejnené len s ich súhlasom. Zverejnenie niektorých ďalších údajov súvisiacich s ich registráciou v rôznych tajných službách ale zákon neobmedzuje. Mécs to zistil na národnom úrade na ochranu osobných údajov. Komisia vedená Mécsom prešetruje minulosť celkom 193 bývalých premiérov, ministrov a štátnych tajomníkov.
V súčasnosti pôsobia v maďarskom parlamente dve vyšetrovacie komisie. Prvá, ktorá vznikla z iniciatívy opozície, vyšetruje minulosť premiéra Pétera Medgyessyho (nestraník), o ktorom opozíciou kontrolovaný denník Magyar Nemzet zistil, že v minulosti bol dôstojníkom maďarskej kontrarozviedky. Druhá komisia, vytvorená z iniciatívy ľavicovo-liberálnej vládnej koalície, skúma minulosť všetkých členov vlád po roku 1990. (čtk)