Inter – Trenčín 0:2 (0:1)

GÓLY: 14. a 61. Staš. INTER: Hýll – Kratochvíl, Kunzo, Gáspár, Opršal – Dzúrik, Kocúrek (59. Angelovič), Paulík, Čech – Halenár (53. Lembakoali), Drobňák. ODu: Smak – J. Nečas, Cifranič (75. Svoboda), Konečný, Šmelko – Kopačka, Hanko, Ďuriš, Svrček (78.

Martaus, 83. Paraska) – Staš, Fabuš. Pred 711 divákmi rozhodoval Fízel, žltá karta: Kunzo.

Pred takmer prázdnym hľadiskom nastúpil Trenčín jednoznačne motivovanejší a od začiatku bol častejšie na polovici Interu. Aktivitu zužitkoval v 14. min po centri Fabuša Staš, ktorý hlavičkou preloboval Hýlla. O 4. minúty ten istý hráč napálil do brankára Interu. V strednej časti sa Inter predsa len o čosi pokúsil, v 25. min mieril Dzúrik vedľa, o minútu neskôr Paulíkova strela vypadla Smakovi z rúk, ale doraziť nemal kto. Trenčín mohol zvýšiť v 40. min, keď Ďuriš „opil“ celú obranu Interu, ale namieril tesne vedľa brány prekonaného Hýlla.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

SkryťVypnúť reklamu

Trenčín zatlačil aj po prestávke a v 55. min po prihrávke Fabuša trafil Hanko do brvna. V 58. min skvele zachránil Smak po šachovej partii Interu pred jeho bránou a dorážke Kratochvíla. Nedáš – dostaneš sa naplnilo o tri minúty: unikol Hanko a jeho center poslal Staš do siete. V 70. min Angelovič mieril tesne vedľa, o minútu sólo Čecha zneškodnil Smak a v 76. min trafil Kunzo zboku do žrde. Strelecká sterilita Interu sa naplnila v 90. min. Za ruku Svobodu bola penalta, ktorú sa chystal strieľať Kratochvíl, ale pribehol brankár Hýll a z pokutového bodu poslal loptu vysoko nad bránu.

Jozef Barmoš, tréner Interu: „Dnes sme podali slabší výkon. Nedokázali sme si poradiť s prehustenou obranou Trenčína. Aj v koncovke sme sa trápili. Trenčania útočili veľmi rýchlo a priamočiaro. Výsledok je spravodlivý.“ Milan Albrecht, tréner Trenčína: „Som rád, že sme v Bratislave opäť vyhrali. Znova môžem hráčom poďakovať za ich prístup k zápasu. Stretnutie sme mali pod kontrolou, vytvorili sme si šance. Vyhrali sme zaslúžene.“

SkryťVypnúť reklamu

JÁN MIKULA

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME

Komerčné články

  1. CTP Slovakia sa blíži k miliónu m² prenajímateľnej plochy
  2. Ako mať skvelých ľudí, keď sa mnohí pozerajú za hranice?
  3. Expertka na profesijný rozvoj: Ľudia nechcú počuť, že bude dobre
  4. Zažite začiatkom mája divadelnú revoltu v Bratislave!
  5. Myslíte si, že plavby nie sú pre vás? Zrejme zmeníte názor
  6. Jeho technológie bežia, keď zlyhá všetko ostatné
  7. Wolt Stars 2025: Najviac cien získali prevádzky v Bratislave
  8. The Last of Us je späť. Oplatilo sa čakať dva roky?
  1. Leto, ktoré musíš zažiť! - BACHLEDKA Ski & Sun
  2. Slovensko oslávi víťazstvo nad fašizmom na letisku v Piešťanoch
  3. CTP Slovakia sa blíži k miliónu m² prenajímateľnej plochy
  4. Zlaté vajcia nemusia byť od Fabergé
  5. V Košiciach otvorili veľkoformátovú lekáreň Super Dr. Max
  6. Ako mať skvelých ľudí, keď sa mnohí pozerajú za hranice?
  7. Ako ročné obdobia menia pachy domácich miláčikov?
  8. Probiotiká nie sú len na trávenie
  1. Myslíte si, že plavby nie sú pre vás? Zrejme zmeníte názor 6 772
  2. Expertka na profesijný rozvoj: Ľudia nechcú počuť, že bude dobre 6 612
  3. Unikátny pôrod tenistky Jany Čepelovej v Kardiocentre AGEL 4 739
  4. V Košiciach otvorili veľkoformátovú lekáreň Super Dr. Max 4 644
  5. CTP Slovakia sa blíži k miliónu m² prenajímateľnej plochy 3 617
  6. Jeho technológie bežia, keď zlyhá všetko ostatné 2 336
  7. Ako mať skvelých ľudí, keď sa mnohí pozerajú za hranice? 2 141
  8. Zažite začiatkom mája divadelnú revoltu v Bratislave! 1 257
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťZatvoriť reklamu