ojica Peter Kočiš a Ján Dubnička. Každý z nich komunikuje s divákmi iným spôsobom. Podobne do relácie vyberajú aj súťažiacich - ide hlavne o to, aby v nej neboli rovnaké typy ani vekové kategórie.
Hráči sa prezentujú nielen svojimi vedomosťami, ale aj tým, ako kto dokáže blufovať. V každom súťažnom kole je šesť hráčov, my sme sa boli pozrieť na nakrúcanie ôsmeho kola. Asistentka režiséra Tomáša Eibnera Melita Školníková pred nakrúcaním behala po avantgardne vysvietenom štúdiu, skúšala so súťažiacimi techniku a komunikovala s obecenstvom, ba dokonca utierala handrou zaprášené pódium.
Moderátor Ján Dubnička si pochvaľuje spoluprácu s Petrom Kočišom. Naposledy párovo moderoval Teleráno. Čo sa blufovania týka, to mu vraj v detstve išlo veľmi dobre a krásne sa mu darilo aj klamať v očku i pri žolíkoch. Peter Kočiš v moderovaní vedomostných súťaží nie je žiadny nováčik. Ostrieľal sa v reláciách Páli vám to a Superkvíz. "S Jankom sme si určili pravidlá, signály a naša spolupráca je bezproblémová," povedal cez prestávku medzi nahrávaniami súťaže Peter Kočiš. On v blufovaní nie je veľmi zbehlý, jediné skúsenosti má z detstva z pokru.
Každá súťaž pozostáva z piatich kôl. Prvé obsahuje osem otázok a nasledujúce štyri už len po päť. Dubníček a Kočiš sa pýtajú a súťažiaci majú štyri sekundy na to, aby stlačením tlačidla označili správnu odpoveď výberom z troch možností. Každá správna odpoveď je ocenená sumou, ktorá sa z kola na kolo zvyšuje. Súťažiaci však vidia iba svoj výsledok, koľko mali správnych odpovedí a koľko peňazí nahrali. Netušia, ako sú na tom súperi. Po každom vedomostnom kole prichádza šanca pre jedného hráča odstúpiť z hry. Kočiš ponúka možnosť všetkým hráčom bez ohľadu nato, koľko nahrali a ako obstáli. Na rozhodnutie opustiť hru majú desať sekúnd. Každý si teda musí dobre zrekapitulovať, koľko peňazí nahromadil, aký bol, či nebol úspešný a zvážiť, či náhodou nie je najslabší. Ak si totiž myslí, že je slabý, oplatí sa mu hru opustiť, dostane sumu, ktorú nahral. Ak sa rozhodne zostať v súťaži, bude blufovať a tváriť sa, že je úspešný, aj keď nahral menej. Môže sa stať, že niektorý z protihráčov stratí nervy a odstúpi, aby si zachránil výhru, a slabší zostane v hre. Ak nikto neodstúpi, čo sa stalo aj v našej prítomnosti, slabší vypadne, nedostane však nič z nahranej sumy. Po skončení šiestich hier vysielaných s týždennou periodicitou, sa šiesti víťazi stretnú vo veľkom finále. Ktorý z nich si odnesie milión, uvidíme.