Wilsonic ide na turné

Festival elektronickej hudby Wilsonic sa bude konať začiatkom júna v Bratislave. Už v najbližších dňoch však jeho organizátori pripravili prvé "zahrievacie" turné po Slovensku. V kluboch ôsmich miest vystúpia dídžeji Tibor a Junior, ktorí popri vlastných

DJ Inso. FOTO - WILSONIC

setoch predstavia aj niekoľko nových mien domácej scény.

Séria tanečných párty sa začína už dnes vo zvolenskom klube Ministry of Fun. Ako prvý z talentov sa tu predstaví DJ Peal zo Žiaru nad Hronom, ktorého otec a dokonca aj dedo (!) tiež produkovali hudbu na gramofónoch, a priaznivcom Wilsonicu je už známy. Hneď v najbližšiu sobotu sa zase v šalianskom Metroklube predstaví mladý Bratislavčan Inso, o ktorého hraní ide povesť slobodného pohybovania sa medzi rôznymi žánrami od hip-hopu až po drum'n'bass.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

SkryťVypnúť reklamu

Wilsonic_FM Tour bude potom pokračovať v Trnave (Planet 4, 12. 5.), Žiline (Guru klub, 13. 5.), Trenčíne (Piano, 19. 5.), Košiciach (Radical, 20. 5.), Považskej Bystrici (Planet, 26. 5.) a skončí sa v Nových Zámkoch (Club

No. 3) dva týždne pred oficiálnym začiatkom festivalu. Ďalšími menami na zozname účinkujúcich sú Tiff, Noks, Parazyt, Gabriel Brunner, Sickboy a Good Mood. O všetkých menovaných organizátori turné tvrdia, že majú všetko, čo potrebuje dobrý dídžej - techniku, cit, otvorené uši a zároveň schopnosť rozhýbať takmer každé publikum.

Festival Wilsonic sa tento rok uskutoční v dňoch 9. - 10. júna na Tyršovom nábreží v Bratislave a v neďalekom Divadle Aréna. Headlinermi akcie, ktorá sa odohrá na štyroch scénach, sú dvaja známi britskí hudobníci-producenti Matthew Herbert a LTJ Bukem. Ďalšie informácie o programe a účinkujúcich hľadajte na www.wilsonic.sk . (her)

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME

Komerčné články

  1. CTP Slovakia sa blíži k miliónu m² prenajímateľnej plochy
  2. Ako mať skvelých ľudí, keď sa mnohí pozerajú za hranice?
  3. Expertka na profesijný rozvoj: Ľudia nechcú počuť, že bude dobre
  4. Zažite začiatkom mája divadelnú revoltu v Bratislave!
  5. Myslíte si, že plavby nie sú pre vás? Zrejme zmeníte názor
  6. Jeho technológie bežia, keď zlyhá všetko ostatné
  7. Wolt Stars 2025: Najviac cien získali prevádzky v Bratislave
  8. The Last of Us je späť. Oplatilo sa čakať dva roky?
  1. Leto, ktoré musíš zažiť! - BACHLEDKA Ski & Sun
  2. Slovensko oslávi víťazstvo nad fašizmom na letisku v Piešťanoch
  3. CTP Slovakia sa blíži k miliónu m² prenajímateľnej plochy
  4. Zlaté vajcia nemusia byť od Fabergé
  5. V Košiciach otvorili veľkoformátovú lekáreň Super Dr. Max
  6. Ako mať skvelých ľudí, keď sa mnohí pozerajú za hranice?
  7. Ako ročné obdobia menia pachy domácich miláčikov?
  8. Probiotiká nie sú len na trávenie
  1. Myslíte si, že plavby nie sú pre vás? Zrejme zmeníte názor 6 772
  2. Expertka na profesijný rozvoj: Ľudia nechcú počuť, že bude dobre 6 612
  3. Unikátny pôrod tenistky Jany Čepelovej v Kardiocentre AGEL 4 739
  4. V Košiciach otvorili veľkoformátovú lekáreň Super Dr. Max 4 644
  5. CTP Slovakia sa blíži k miliónu m² prenajímateľnej plochy 3 617
  6. Jeho technológie bežia, keď zlyhá všetko ostatné 2 336
  7. Ako mať skvelých ľudí, keď sa mnohí pozerajú za hranice? 2 141
  8. Zažite začiatkom mája divadelnú revoltu v Bratislave! 1 257
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťZatvoriť reklamu