Pondelok, 12. apríl, 2021 | Meniny má EsteraKrížovkyKrížovky

Slovensky futbalovy zvaz

n ŠPORTOVO - TECHNICKÁ KOMISIA

l Žiada FK, ktoré majú svoje mládežnícke družstvá v RS, aby požadované zmeny hracích dní a hracích časov v doma vyžrebovaných stretnutiach v jarnej časti súťažného ročníka 2005/06 písomne zaslali na ŠTK do 31. 1. 06. l V dôsledku posunutia všetkých kôl jarnej časti súťaže II. L mužov (o jeden týždeň neskôr), t. j. novej termínovej listiny pre jarnú časť súťažného ročníka 2005/06, žiada FK (14): Podbrezová (I. LS/M/D), Košice (I. LS/M/D, II. LS/M/DV), Senec (II. LS/M/DZ), Trnava (I. LS/M/D, II. LS/M/DZ), Nitra (I. LS/M/D, II. LS/M/DZ), Lipany (II. LS/M/DV), Lučenec (II. LS/M/DV), Humenné (II. LS/M/DV), Prešov (I. LS/M/D, II. LS/M/DV), Slovan (I. LS/M/D, II. LS/M/DZ), Michalovce (II. LS/M/DV), Šaľa (II. LS/M/DZ), Z. Moravce (II. LS/M/DZ), R. Sobota (II. LS/M/DV), ktoré majú svoje družstvá v uvedených súťažiach a zároveň družstvá ich FK hrajú v II. L mužov, aby si dôkladne prezreli termínové listiny súťaží mládeže pre jarnú časť a prípadné kolízie obratom faxom (02/49/249153) alebo poštou (ŠTK SFZ) nahlásili. l Ženský futbal: dôrazne žiada FK I. L žien, ktoré nezaslali svoj "Anketový lístok" do 11-ky roka 2005, aby tak obratom urobili faxom: 02/49249577 a následne riadnou poštou na adresu riadiaceho orgánu. l Oznamuje FK I. L žien a žiačok, že o výnimky hracích dní a hracích časov (čl. 17 RS, Zásady pre zmeny termínov) z pôvodného vyžrebovania (zaslané FK v júli a uvedené v Rozpise RS) môžu požiadať a oznámiť ich písomnou formou najneskôr do 31. 1. 06.

Skryť Vypnúť reklamu

n KOMISIA ROZHODCOV

l Obsadenie finále HSM starší a mladší žiaci, MŠH Prešov (J. Pavla II., č. 2): 4. 2. od 9.30 do 17.30 (Kakaščík - zodpovedný za obsadenie, Klovanič, Havíra), 5. 2. od 9.30 do 12.30 (Mriglot - zodpovedný za obsadenie, Benko). Zraz R po oba dni do 9.00.

n ASOCIÁCIA ROZHODCOV

l Žiada všetkých členov Asociácie rozhodcov SFZ, aby si na zimný seminár v Piešťanoch priniesli po jednej fotografii (rozmer 3 x 3,5) za účelom vystavenia preukazov pre členov Asociácie rozhodcov SFZ. Na zadnú stranu fotografie uveďte meno, priezvisko a dátum narodenia. Ďalej žiada všetkých členov Asociácie rozhodcov SFZ, aby preverili možnosť darovania 2% dane v prospech Asociácie rozhodcov. Potrebné údaje k tomuto účelu - IČO: 36061743, číslo účtu: 2662708007/1100, právna forma: Občianske združenie, názov: Asociácia rozhodcov SFZ, adresa: Junácka 6, 832 80 Bratislava. Podrobnejšie informácie nájdete na: www.rozhodni.sk.

Skryť Vypnúť reklamu

n KOMISIA FUTSALU

l LK schvaľuje predohrávku stretnutia I. SLF 15. kolo ŠK MIMA Trnava - Futsal Team Nitra na 25. 1. o 19.45 v MŠH Trnava. l Upozorňuje kluby: Futsal Team Nitra, ŠK MIMA Trnava, F. A. C. Górnik Trnava, 1. HFC Lučenec, 1. FSC Nafta Malacky, ŠK Program Dubnica n/V. na urýchlené splnenie Rozpisu súťaže 2005/06 (Hlava C, Hospodárske náležitosti, bod1, Všeobecné pokyny). V prípade nesplnenia náležitostí tohto bodu do 24. 1. LK klubom automaticky zastaví činnosť. l KR - obsadenie: I. SLF predohrávka 15. kola 25. 1. o 19.45: ŠK MIMA Trnava - Futsal Team Nitra (Moncman, Somoláni, Škorec), 27. 1. o 18.20: Slov-matic FOFO Bratislava - F. A. C. Górnik Trnava (Rosa, Ďurica, BŚrczŚk), o 19.00: 1. FCS Nafta Malacky - Across Pinerola Bratislava (Nagy, Ján Morávek, Jozef Morávek), o 19.30: ŠK Program Dubnica n/V. - 1. HFC Lučenec (Bohunický, Belavý, Menczer), o 20.00: FC IZOLEX Košice - AC Karpatia Bratislava (Dobroň, Ďurina, Ostroha). l Žiada zaslať videozáznam zo stretnutia 14. kola 1. FCS Nafta Malacky - Slov-matic FOFO Bratislava do 26. 1. na adresu: Vladimír Badura, Okružná 110/C, 022 01 Čadca. l Seminár rozhodcov sa uskutoční dňa 28. 1. v Trenčíne. Zraz o 9.00 v SOU Železničnom, ul. Školská 66, Trenčín. Predpokladané ukončenie seminára je o 20.00. Športová výstroj nie je potrebná. Pozvaní sú všetci aktívni rozhodcovia I. SLF a dvaja rozhodcovia z regiónov s perspektívou zaradenia na nominačnú listinu I. SLF. Žiada predsedov regiónov o nahlásenie mien týchto rozhodcov do 26. 1. na adresu: Vladimír Badura, Okružná 110/C, 022 01 Čadca, mobil: 0915422199, mail: ved.vnut.spravy@ zask.sk. Cestovné rozhodcov je na vlastné náklady. l DK l U. č. 6: Stanislav Holíč (Górnik Trnava) zastavenie činnosti na 1 stretnutie nepodmienečne v zmysle RS/E/b od 19. 1. l Korešpondenčná adresa na predsedu DK: Ľubomír Menczer, Čečinova 22, 821 05 Bratislava, fax:02/48201542, mobil: 0903501687 mail: lubo@ davay.sk.

Skryť Vypnúť reklamu

n MATRIKA

l Vyžiadanie hráčov pre pôsobenie v zahraničí: Nižšie uvedení hráči sú v zmysle Prestupového poriadku povinní okamžite zaslať príslušnú dokladovú dokumentáciu "Žiadosť o uvoľnenie hráča do zahraničia", doklad o úhrade administratívneho poplatku, registračný preukaz (RP). Kluby sú povinné vydať RP a zaslať Matrike oznámenie, či voči hráčovi bolo zahájené disciplinárne konanie príslušnou DK, resp. či hráč má nepodmienečne zastavenú pretekársku činnosť! Súčasne upozorňujeme, že nižšie menovaní hráči majú s okamžitou platnosťou zastavenú pretekársku činnosť v podmienkach SFZ a uvedený klub je povinný zaslať okamžite Matrike SFZ registračný preukaz menovaného a to v prípade, že tento z akýchkoľvek dôvodov nevydal hráčovi, resp. oznámiť, kde sa registračný preukaz hráča nachádza! l ČESKÁ REPUBLIKA - Tomáš Kóňa (FC Nitra), Tomáš Kunštek (SH Senica), Ján Melek (Chemosvit Svit), Juraj Mikula (SH Senica), IZRAEL - Awudu Samadu (FC Senec), NEMECKO - Peter Stacho (FK Rapid Ružinov Bratislava), POĽSKO - Radoslav Janiš (MŠK Kysucké Nové Mesto), František Paulus (ŠK Radoľa), RAKÚSKO - Branislav Balucha (Družstevník Pokrok Bernolákovo), Martin Batla (ZTS Dubnica nad Váhom), Mário Drienovský (Spartak Vráble), Marek Kozík (Vápeč Horná Poruba), Alexander Meszáros (Družstevník Báč), Marek Otrubčák (FC Ružinov Bratislava), Jozef Pánik (Spartak Vráble), Matúš Rábek (FC Nitra), Ľubica Remeňová (FK MŠK Žiar nad Hronom), Diana Šnajdarová (PVFA Bratislava). l Vyžiadanie hráčov zo zahraničia pre pôsobenie v kluboch členov SFZ: v tejto súvislosti opätovne upozorňujeme žiadateľov, aby k "Žiadostiam o uvoľnenie zo zahraničia pre pôsobenie v kluboch v SR" ako jej prílohy prikladali výhradne prostredníctvom klubu (riadneho člena SFZ) v ktorom chcú pôsobiť: prihlášku k registrácii (čitateľne a úplne vyplnenú), ústrižok poštovej poukážky s úhradou 100,- Sk, fotografiu pasových rozmerov (nie staršiu ako 1 rok), fotokópiu rodného listu. V prípade, že je žiadosť v požadovanej podobe a rozsahu doručená, Matrika SFZ okamžite žiada "materský" futbalový zväz žiadateľa (hráča) o vydanie "Medzinárodného transferového certifikátu. Po jeho obdržaní Matrika SFZ okamžite vystaví registračný preukaz a doporučenou poštou ho zasiela výhradne klubu, ktorý o registráciu hráča požiadal. Z tohto dôvodu nie je potrebné žiadať o informáciu týkajúcu sa hráča pred uplynutím lehoty 30 dní (lehota stanovená FIFA pre vydanie transferového certifikátu pre národné zväzy) odo dňa doručenia žiadosti o uvoľnenie na Matriku SFZ. V prípade, že vo vyššie uvedenej lehote klub registračný preukaz neobdrží z dôvodu nevydania transferového certifikátu partnerským národným zväzom kontaktujte Matriku SFZ písomne, faxom na t. č.: 02/49249577.

Skryť Vypnúť reklamu

n SEKRETARIÁT

l Ekonomické oddelenie vyzýva FK Corgoň ligy: AS Trenčín, Spartak Trnava, Matador Púchov, ZTS Dubnica a II. ligy: Družstevník Báč, DAC Dunajská Streda, HFC Humenné, Odeva Lipany, FAFC Lučenec, Zemplín Michalovce, FC Nitra B, FC Rimavská Sobota, FC Senec, Duslo Šaľa, Spartak Trnava B, ktoré k dnešnému dňu nemajú vysporiadané náležitosti R, AR, NR a DZ (vyúčtovanie jeseň 2005/06), aby tieto nedoplatky obratom poukázali, pod následkami disciplinárnych opatrení.

l Tento priestor má vyhradený SFZ a zodpovedá za jeho obsahovú náplň.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME

Inzercia - Tlačové správy

 1. Výber žiarovky môže mať vplyv na celkové zdravie
 2. Vlastný zlatý poklad môže byť dobrou ochranou pred infláciou
 3. Prešovská spoločnosť MAXECO sa presadila na medzinárodnom trhu
 4. Leto na ostrove Malta: desať najkrajších miest
 5. Nové medzinárodné príležitosti vo vzdelávaní 2021 – 2027
 6. Pomoc z prírody pri infekcii covid-19
 7. Pán Králiček: Aj keď predávate „len“ kávu, musíte inovovať
 8. Krvou a železom: Ako Bismarck pred 150 rokmi zjednotil Nemecko
 9. Novinka, ktorá sa neodmieta: Niké predstavuje Bonus bez limitu
 10. Ako zasiahnu zmeny vo svete pneumatík bežných vodičov?
 1. Prešovská spoločnosť MAXECO sa presadila na medzinárodnom trhu
 2. Helping people with apps and social networks in Kosice
 3. Vlastný zlatý poklad môže byť dobrou ochranou pred infláciou
 4. Virtuálny Suptech workshop o Blockchain technológiách
 5. Ranný rituál plný zdravia pre celú rodinu
 6. Koľko ovocia by ste mali denne zjesť? Máme odpoveď
 7. Wüstenrot poisťovňa dosiahla čistý zisk 1,8 milióna eur
 8. Leto na ostrove Malta: desať najkrajších miest
 9. Skúšanie a monitorovanie technických systémov na FVT
 10. Prekonalo Vaše dieťa COVID-19?
 1. Telefóny čaká zásadná zmena. Z dnešných nezostane takmer nič 29 168
 2. Slovákom hrozia malé dôchodky. V čom je problém? 27 628
 3. Ako zasiahnu zmeny vo svete pneumatík bežných vodičov? 23 660
 4. Úspech predali Američanom. Ako sa zrodil slovenský 3D sen? 22 482
 5. Krvou a železom: Ako Bismarck pred 150 rokmi zjednotil Nemecko 15 297
 6. Veľkonočné inšpirácie, rozhovor so Zuzanou Šebovou 15 011
 7. Leto na ostrove Malta: desať najkrajších miest 10 692
 8. Plánujete dovolenku na leto? Toto sú najkrajšie pláže Turecka 10 395
 9. Aj sladkosti môžu byť zdravé. Viete, ako ich spoznáte? 8 401
 10. Výber žiarovky môže mať vplyv na celkové zdravie 7 461
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu