III. futbalová liga - hodnotenie družstiev

JESENNÁ ČASŤ 2005/2006

14. MIESTO - ŠK SVÄTÝ JUR

Svätý Jur, ktorý v minulej sezóne skončil na deviatom mieste a rok predtým súťaž dokonca vyhral, padol po jesennej časti na samé dno treťoligového pelotónu. Pod ním je len bezbodový posledný Láb a stupavský nováčik s troma bodmi. Do 7. kola pri striedavých výkonoch ešte dokázali Svätojurčania bodovať, ale v druhej časti jesene získali len štyri body - jeden za remízu s Petržalkou a tri za víťazstvo v Lábe. Mužstvo si pripísalo v domácom prostredí len o dva body viac ako na súperových ihriskách.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

SkryťVypnúť reklamu

Z 21 hráčov, ktorí nastúpili na jeseň v zápasoch, odohrali všetky traja hráči - Vernarec, Kyrinovič, Tomaškovič. Dvanásti nastúpili vo viac ako desiatich dueloch. Tretinu gólov - 8, zaznamenal Lisý. K dvom červeným kartám Podskoča a T. Časa pribudlo i 22 napomínaní žltými.

Spravodajca Svätého Jura, Kamil Kyselica: "Vzhľadom na úspechy, ktoré sme dosiahli v minulých sezónach, nemôžeme byť s výsledkami a postavením tímu po jesennej časti spokojní. Za lepšími podmienkami odišlo naraz veľa kvalitných hráčov, ktorých sme nedokázali nahradiť. V zápasoch nestačilo na kvalitných súperov len bojovať, chýbala kvalita. Kde bojovnosť stačila, tam sme získali aspoň tie body, ktoré máme, ale je ich skutočne málo. Po zápase v Pezinku nastala výmena trénera. Po Miroslavovi Chvílovi prevzal tím Ľubomír Gálik. Ťažkú úlohu za pochodu prebudovávať mužstvo sa nedarilo plniť. Bolo už po prestupovom termíne a tím sa nemal ako posilniť. Keďže je v mužstve dosť študentov, hráči po súťaži dostali voľno. Hlavnou úlohou v odvetnej časti je prebudovať tím a získať nepomerne viac bodov ako na jeseň. Začíname 11. januára. Zimný turnaj BFZ sme vynechali, nemá zmysel chodiť na zápasy s torzom hráčov."

SkryťVypnúť reklamu

RUDOLF HUPKA

BILANCIA

14. 15 4 2 9 25:39 14

DOMA

13. 7 2 2 3 8:14 8

VONKU

13. 8 2 0 6 17:25 6

Góly - 39 (priemer na zápas - 2,6): 8 - Lisý, 4 - Vernarec, 3 - Tibor Chovanec, Tomaškovič, 2 - Banbušek, 1 - Čičvara, Bachleda, L. Čas, Tomáš Chovanec.

Inkasované góly: 25 (priemer na zápas - 1,66).

Žlté karty - 22 (priemer na zápas - 1,47), v jednotlivých stretnutiach: 1, 4, 2, 0, 0, 2, 2, 0, 2, 2, 1, 3, 1, 1, 1.

Červené karty - 2 - Podskoč, T. Čas.

Divákov - 835 (priemer na zápas - 119).

Tréner: Miroslav Chvíla/Ľubomír Gálik.

Hráči (21): 15 zápasov - Vernarec, Kyrinovič, Tomaškovič, 14 - Lisý, L. Čas, 13 - T. Čas, Čičvara, 12 - Šustek, Bachleda, 11 - Klement, 10 - Hluchý, Tibor Chovanec, 9 - Tomáš Chovanec, 8 - Proksa, 7 - Bambušek, 6 - Podskoč, 5 - Mikóczi, 4 - Holý, 3 - Múčka, 2 - Opaterný, 1 - Jurčík.

SkryťVypnúť reklamu

Zápasy 1. Lamač - Sv. Jur 5:1

2. Sv. Jur - D. Lužná 0:0

3. Slovan B - Sv. Jur 4:0

4. Sv. Jur - FC Ružinov 2:0

5. Čunovo - Sv. Jur 2:1

6. Sv. Jur - Stupava 2:1

7. ŠKP Dúbravka - Sv. Jur 2:4

8. Sv. Jur - Inter B 1:4

9. PŠC Pezinok - Sv. Jur 4:2

10. Sv. Jur - I. Petržalka 1:1

11. Jablonec - Sv. Jur 2:0

12. Sv. Jur - Rapid 1:4

13. Rača - Sv. Jur 5:0

14. Láb - Sv. Jur 1:9

15. Sv. Jur - SFM Senec 1:4

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME

Komerčné články

  1. Leto, ktoré musíš zažiť! - BACHLEDKA Ski & Sun
  2. CTP Slovakia sa blíži k miliónu m² prenajímateľnej plochy
  3. Ako mať skvelých ľudí, keď sa mnohí pozerajú za hranice?
  4. Expertka na profesijný rozvoj: Ľudia nechcú počuť, že bude dobre
  5. Zažite začiatkom mája divadelnú revoltu v Bratislave!
  6. Myslíte si, že plavby nie sú pre vás? Zrejme zmeníte názor
  7. Jeho technológie bežia, keď zlyhá všetko ostatné
  8. Wolt Stars 2025: Najviac cien získali prevádzky v Bratislave
  1. Leto, ktoré musíš zažiť! - BACHLEDKA Ski & Sun
  2. Slovensko oslávi víťazstvo nad fašizmom na letisku v Piešťanoch
  3. CTP Slovakia sa blíži k miliónu m² prenajímateľnej plochy
  4. Zlaté vajcia nemusia byť od Fabergé
  5. V Košiciach otvorili veľkoformátovú lekáreň Super Dr. Max
  6. Ako mať skvelých ľudí, keď sa mnohí pozerajú za hranice?
  7. Ako ročné obdobia menia pachy domácich miláčikov?
  8. Probiotiká nie sú len na trávenie
  1. Myslíte si, že plavby nie sú pre vás? Zrejme zmeníte názor 6 676
  2. Expertka na profesijný rozvoj: Ľudia nechcú počuť, že bude dobre 6 461
  3. Unikátny pôrod tenistky Jany Čepelovej v Kardiocentre AGEL 4 734
  4. V Košiciach otvorili veľkoformátovú lekáreň Super Dr. Max 4 424
  5. CTP Slovakia sa blíži k miliónu m² prenajímateľnej plochy 3 452
  6. Jeho technológie bežia, keď zlyhá všetko ostatné 2 593
  7. Ako mať skvelých ľudí, keď sa mnohí pozerajú za hranice? 1 981
  8. The Last of Us je späť. Oplatilo sa čakať dva roky? 1 186
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťZatvoriť reklamu