jších užívateľov riadiacich teploregulačných systémov ukazujú, že ich inštalovaním je možné dosiahnuť 20- až 30-percentné úspory energie. Ďalšie úspory zabezpečia nižšie mzdové náklady vďaka redukcii počtu pracovníkov obsluhujúcich vykurovacie a vzduchotechnické zariadenia. Včasnou signalizáciou a automatickým zásahom v prípade poruchy zabráni tento riadiaci systém vzniku väčších škôd. Dnes, keď narastajú ceny energie, sú kľúčovými zákazníkmi nielen prevádzkovatelia administratívnych budov, školských a zdravotníckych zariadení, ale aj obyvatelia rodinných domov. Nich sa zvyšovanie cien energie dotýka najviac, navyše systém možno namontovať aj do už starších rodinných domov.
Medzi najnáročnejšie projekty, ktoré spoločnosť Landys a Gyr Slovensko zrealizovala, patrí Centrálna budova VÚB v Bratislave (označovaná aj ako prvá inteligentná budova na Slovensku), Nemocnica sv. Cyrila a Metoda v bratislavskej Petržalke a Hotel Grand v Jasnej. Riadiacimi systémami Landys a Gyr sú riadené tepelné hospodárstva v Bratislave, Trnave, Banskej Bystrici, Zvolene, Trenčíne, Komárne, Leviciach, Detve a Košiciach. Stálymi zákazníkmi sú aj Slovenské telekomunikácie či Slovakofarma Hlohovec.
Podľa slov Ruslana Rajčeva, generálneho riaditeľa Landys a Gyr Slovensko, je firma pripravená podporiť aj projekty v oblasti školstva a zdravotníctva. Podľa jeho slov je firma schopná zabezpečiť aj financovanie projektov, ktorých návratnosť je pri spomínaných úsporách pomerne istá a časovo prijateľná. Na rok 1999 plánuje Landys a Gyr na Slovensku obrat vo výške 200 mil. Sk pri zachovaní 35- až 40-percentného podielu v oblasti meracej a regulačnej techniky.