BRATISLAVA
Hviezda: 16.00, 19.00 h: Pán prsteňov, - Mladosť: 15.15, 17.30 a 20.00 h: Roberto Succo, 15.15 a 17.30 h: Amélia z Montmartru- Istropolis/veľká sála: 16.00 a 19.30 h: Pán prsteňov, - Istropolis/kinosála: 16.00, 18.00 a 20.30 h: Láske na stope (USA/VB), - Istropolis/kinečko: nehrá, - Istropolis/Artkino: 17.30 a 20.00 h: Lužinová obrana, - Odboj: nehrá, - Devín: nehrá, - Ster Century Polus City Center: Century Polus City Center: 14.30, 15.40, 16.30, 18.00, 19.10, 20.00, 21.30 a 22.40 h: Pán prsteňov, 18.05, 20.50 h: Traffic: Aféry (bez)mocných, 14.00, 16.50 a 19.40 h: Harry Potter a kameň mudrcov (slovenský dabing), 14.25 a 17.15 h: Harry Potter a kameň mudrcov (slovenské titulky), 15.00, 17.00 a 19.00 h: Láske na stope, 14.30, 17.10, 19.50 a 22.30 h: Mandolína kapitána Corelliho, 15.55 h: Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko, 20.05 a 22.35 h: Kokaín, 21.00 h: Z pekla, - Tatra: 15.30, 18.00a 20.30 h: Mandolína kapitána Corelliho, - Nostalgia: nehrá, - Istota: 16.00 a 19.30 h: Pán prsteňov,
TRNAVA
Hviezda: 15.30, 17.30 a 19.30 h: Harry Potter a kameň mudrcov,
HLOHOVEC
Úsmev: 18.00 a 20.00 h: Jediný,
Mier: 17.30 a 19.30 h: Láske na stope,
Baník/FK: 18.00 h: Ezop, 20.00 h: Ty, ktorý si na nebesiach,
MARTIN
Moskva: 17.00 a 19.30 h: Harry Potter a kameň mudrcov, - Strojár: 20.00 h: Rýchlo a zbesilo,
ŽILINA
Centrum: 16.30 a 19.30 h: Pán prsteňov, - Úsvit: 17.45 a 20.00 h: Mandolína kapitána Corelliho, Klub: 17.45 a 20.00 h: Sexy beštia,
Orbis: 17.00 a 20.00 h: Pán prsteňov, - Palace: 17.00 a 19.30 h: Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko, Lipa: 17.00 a 19.30 h: Scary Movie,
Hviezda: 17.45 a 20.00 h: Láske na stope, Urpín: 16.00 a 19.00 h: Pán prsteňov, - Art kino: 17.30 h: Rozstrel, a 19.30 h: Stalker,
ROŽŇAVA
Panoráma: 16.30 a 19.15 h: Harry Potter a kameň mudrcov,
KOŠICE
Capitol: 16.00, 19.00 h: Pán prsteňov, - Úsmev: 13.00, 16.00, 19.00 h: Pán prsteňov, - Impulz: 16.15 a 19.15 h: Prechádzka po mesiaci, Družba: 16.00, 18.00 a 20.00 h: Jediný,
SPIŠSKÁ NOVÁ VES
Baník: 16.30 a 19.00 h: Kytice,
PREŠOV
Panoráma: 17.00 a 19.30 h: Mandolína kapitána Corelliho, Panorámka: 16.45 a 19.15 h: Deti storočia,
SABINOV
Torysa: nehrá,
VRANOV NAD TOPĽOU
Mladosť: 19.30 h: Memento,
HUMENNÉ
Centrum: nehrá
SVIDNÍK
Dukla: nehrá,
LEVOČA
Úsmev: 16.00 a 18.00 h: Kto z koho,
NOVÝ SMOKOVEC
Kriváň: nehrá,
TATRANSKÁ LOMNICA
Tatry: 19.00 h: Zlatíčka pre všetkých,
POPRAD
Tatran: 17.00 a 19.30 h: Láske na stope,
SNINA
Dom kultúry: 18.00 a 20.00 h: Nepovedz ani slovo,
MEDZILABORCE
Pobieda: nehrá,