prezidenta Billa Clintona a mladej stážistky Moniky Lewinskej. "Som ohromený chlípnosťou a voyeurským zápalom vašej práce," napísal Flynt v liste, ktorý zverejnil v Los Angeles a ktorý súčasne zaslal Starrovi. Larry Flynt vydáva pornografický časopis Hustler.
Americký Kongres nedávno povolil zverejnenie Starrovej podrobnej správy o vzťahu Billa Clintona a Moniky Lewinskej s lekársky podrobným popisom ich sexuálnych stretnutí. Kongres tiež neskôr súhlasil s tým, aby televízne stanice odvysielali z videozáznamu Clintonovu svedeckú výpoveď, ktorá takisto obsahovala sexuálne citlivé pasáže.
"Blahoželám vám, že ste otvorili brány knižníc a škôl pornografickej literatúre," napísal Flynt s tým, že pracovníci jeho časopisu budú potrebovať Starrovu pomoc, aby sa pornografia dostávala k ďalším okruhom dospelých. Flynt tiež zdôraznil, že Starr svojou správou zverejnenou na Internete prekonal i časopis Hustler. Pornografický magnát spočítal, že Starrova správa obsahuje 69 narážok na genitálie, zatiaľ čo internetová verzia časopisu Hustler iba 44. Flynt však podotkol, že internetová verzia jeho časopisu je prístupná osobám starším ako 18 rokov a navyše sa za jej prehliadanie musí platiť.