BRATISLAVA
SND/Divadlo P. O. Hviezdoslava: 19.00 h: Marat - Sade, - SND/malá scéna: 19.00 h: Picasso v bare Lapin Agile, - SND/opera a balet: 19.00 h: Tosca, - Nová scéna: 19.00 h: Niekto to rád horúce, - Astorka: 19.00 h: Kvarteto, - West: nehrá, - Štúdio L+S: 19.00 h: Disco pigs, - Aréna: 19.00 h: Tanec v aréne, - Divadlo a.ha.: Večer španielskej literatúry,
Radošinské naivné divadlo
19.00 h: Návod na použitie,
TRNAVA
Trnavské divadlo: 14.00 h: Pyšná princezná,
ŽILINA
Mestské divadlo: 9.00 a 10.30 h: Mrázik,
DAB: 12.00 h: Šípková Ruženka, 19.00 h: Terezka,
Štátna opera: 18.30 h: Puritáni, Bábkové divadlo na Rázcestí: nehrá,
KOŠICE
Štátne divadlo: 19.00 h: Modrá ruža, Romathan: 9.30 h: Lepšie je hodovať ako bojovať,
PREŠOV
Divadlo Jonáša Záborského: 19.00 h: Ergo…selebrejšn,
KINÁ
BRATISLAVA
Hviezda: 15.45, 18.00 a 20.30 h: Kokaín (USA), - Mladosť: 20.00 h: Sex pistols: bes a des, - Istropolis/veľká sála: 16.30 a 19.30 h: Z pekla (USA), - Istropolis/kinosála: 16.00, 18.00 a 20.30 h: Láske na stope (USA/VB), - Istropolis/kinečko: nehrá, - Istropolis/Artkino: 17.30 a 20.00 h: Bratstvo vlka, - Odboj: nehrá, - Devín: 15.00 a 17.30 h: Harry Potter a kameň mudrcov, - Ster Century Polus City Center: Century Polus City Center: 14.15, 17.00, 18.20, 19.50, 21.00 h: Traffic: Aféry (bez)mocných, 19.55, 22.25 h: Z pekla, 14.00, 16.50, 19:40 h: Harry Potter a kameň mudrcov (slovenský dabing), 15.30, 18.30 h: Harry Potter a kameň mudrcov (slovenské titulky), 14.25, 16.25, 18.25, 20.30 h: Sexy beštia, 14.05, 16.05, 18.05, 20.05 h: Láske na stope, 21.20 h: Bratstvo vlka, 14.40 a 16.40 h: Pravá blondínka, 14.05 a 16.10 h: Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko, 18.40, 21.10 h: Kokaín, 15.55, 17.55 h: Jediný, - Tatra: 15.30, 18.00 a 20.30 h: Sexy beštia, - Charlie centrum: 17.00 h: Roberto Succo, 20.00 h: Podzimní návrat, 18.30 h: Nepovedz to doma, 17.30 h: Braček kde si, 17.45 h: Čokoláda, 20.00 h: Bingo, - Nostalgia: nehrá, - Istota: 17.30 h: Shrek,
TRNAVA
Hviezda: 15.30, 17.30 a 19.30 h: Jediný,
HLOHOVEC
Úsmev: 18.00 a 20.00 h: Jediný,
Mier: 17.30 a 19.30 h: Sexy beštia,
Baník: 17.30 a 20.00 h: Nepovedz ani slovo,
MARTIN
Moskva: 17.30 a 19.30 h: Z pekla, - Strojár: 17.30 a 20.00 h: Láske na stope,
ŽILINA
Centrum: 17.00 a 19.00 h: Prci, prci, prcičky, - Úsvit: 17.45 a 20.00 h: Andel exit, Klub: 20.00 h: Láske na stope,
NITRA
Orbis: 17.30 a 20.00 h: Láske na stope, - Palace: 17.00 a 19.30 h: Memento, Lipa: 17.00 a 19.30 h: Scary Movie,
BANSKÁ BYSTRICA
Hviezda: 17.45 a 20.00 h: Rozstrel, Urpín: 17.00 a 19.30 h: Moulin Rouge, - Art kino: 17.30 a 19.45 h: Sklenený dom,
KOŠICE
Capitol: 16.00, 18.00 a 20.00 h: Sexy beštia, - Úsmev: 13.30, 16.00, 19.00 h: Harry Potter a kameň mudrcov, - Impulz: 16.15 a 19.15 h: Prechádzka po mesiaci, Družba: 16.00, 18.00 a 20.00 h: Láske na stope,
ROŽŇAVA
Panoráma: 16.30 a 19.00 h: Bratstvo vlka,
SPIŠSKÁ NOVÁ VES
Baník: 16.30 a 19.00 h: Podzimní návrat,
PREŠOV
Panoráma: 17.00 a 19.30 h: Láske na stope, Panorámka: 16.45 a 19.15 h: Deti storočia,
SABINOV
Torysa: nehrá,
VRANOV NAD TOPĽOU
Mladosť: 19.30 h: Všetko o Adamovi,
HUMENNÉ
Centrum: nehrá
SVIDNÍK
Dukla: 19.30 h: Z pekla,
LEVOČA
Úsmev: nehrá,
NOVÝ SMOKOVEC
Kriváň: nehrá,
TATRANSKÁ LOMNICA
Tatry: 19.00 h: Prci, prci, prcičky 2,
POPRAD
Tatran: 17.00 a 19.30 h: Jalla! Jalla!,
SNINA
Dom kultúry: 18.00 a 20.00 h: Pravá blondínka,