Streda, 3. marec, 2021 | Meniny má Bohumil, BohumilaKrížovkyKrížovky

Valentínske pozdravy našich čitateľov *Svätý Valentín, sviatok všetkých zaľúbených, pripadol tento rok na uplynulú sobotu. Redakcia SME opäť ponúkla čitateľom možnosť potešiť svojich blízkych pozdravm

# Drahá Zuzanka, naša mamička, veľmi Ťa ľúbime a pre nás si všetkým. Manžel Ivan, deti Ivanka a Matúš.

# Ahoj, mamuliačik, máme Ťa veľmi radi. Majuška, Zdenka, ocko.

# Moja drahá Janka, je už najvyšší čas dostať Ťa z jastrabích pazúrov, aby už nič nestálo v ceste nášmu spoločnému šťastiu. Tvoj Maco z Bratislavy.

# Klaudika, nevidel som Ťa už 15 tisíc minút. Už nevydržím ani sekundu. Priletím Valentínskym expressom. Marek z Dolnej Stredy.

# Ahoj, maznáčik, my Ťa veľmi ľúbime, ani za nič neopustíme. Milovať sa spolu budeme, smiať sa pritom budeme. Tvoje trojičky Jonatán, Christopher, Oskar a priateľ Zemiačik.

Skryť Vypnúť reklamu

# Ahoj, Danka! Máš rovnaký názor ako ja? Áno, tak načo čakáš? Tak to spolu skúsme! Priateľ zo Slovenska.

# Ahoj, Chrobák, tak ako to bude s naším sexuálnym vzťahom? Kedy vykonáme ten s mobilom? Promiskuita.

# Milá Lýdia, stále Ťa ľúbime, nejako to s nami vydrž. Tvoj zaľúbený Paľo, Marek a Laura.

# Môj zlatý Macík, ďakujem Ti za všetky naše výlety a ostatné krásne chvíle prežité spolu. Teším sa na mnoho ďalších. Ľúbim Ťa. Tvoj malý Macík.

# Konateľke Vierke od poisťováka Petra. Dúfam, že tie báječné slovká "môže byť" budem od Vás počúvať stále častejšie.

# Milý tato, veľmi Ťa ľúbime a tešíme sa na chvíľu, keď budeme zase všetci spolu v Komárne, Amerike alebo hocikde na svete. Sveťa a mama.

# Drahá Gabriela, veľmi Ťa ľúbim a ďakujem Bohu, že si tu. Tvoj milý.

Skryť Vypnúť reklamu

# Milá Natálka a Robko, ľúbim Vás.

# Milá Etelka, s láskou na Teba vždy myslíme a v srdci Tvoje meno nosíme. Vieru, nádej, lásku, zdravie a Božie požehnanie Ti priať chceme, lebo Ťa úprimne milujeme. Manžel Ferko a štyri dietky z Koceľoviec.

# Drahej Silvii z Martina. Drahá Silvinka, na svete nemám nikoho tak rád ako Teba. Si pre mňa všetko. Škoda, že nie sme tak často spolu. Kedy pôjdeme kupovať obrúčku? Milan z Liptovského Hrádku.

# Jajko, som rada, že Ťa mám, a snaž sa to so mnou ešte ďalej vydržať. Tvoja Vladimíra.

# MUDr. Judite K., Levice: Mami, ďakujeme Ti za všetku Tvoju lásku, starostlivosť a pochopenie. Ľúbime Ťa. Juraj, Jurko a brat.

# Silva, chýbaš mi tu v aute, ale myslím stále na Teba. A vieš čo... P. S.: Trpaslík dnes večer bude sám.

Skryť Vypnúť reklamu

# Mám Vás rád. Tata, Adika, Renáta, Andrej, Zuzka. Zuza, Teba milujem. Ivan z Nových Zámkov.

# Zuzanka moja milovaná, komárik, nech sa ti darí v škole a i v živote. Prajem Ti všetko naj a nech sa už konečne stretneš s Fedinom. Mamina z Bratislavy.

# Paľko môj najdrahší, dvadsať rokov je dvadsať rokov. Myslím, že boli krásne a dobré. Želám Ti do ďalších rokov veľa trpezlivosti, lásky, porozumenia a menej tej Tvojej šuchtavosti a ešte viac veľkorysosti. Vieš, že potrebujem pre život veľa lásky, nehy a príjemné prekvapenia i dobré správy. Ďakujem, že si sa o mňa obetavo staral v chorobe. Nech sa nám splní všetko, čo si želáme. Áno, kamo? Vierka, nie Macinko, Zajačik.

# Drahý Karol! Som vďačná osudu zato, že Ťa poznám. Po mojich rodičoch si to práve Ty, na kom mi najviac záleží. Ľúbim Ťa. Tvoja Monika.

Skryť Vypnúť reklamu

# Rogeriáni v Budmericiach, máme Vás radi. Tí, ktorí na Vás myslia.

# Milý Robko, modroočko! Spolu s Anetkou sme strašne radi, že Ťa máme, a chceme Ti v tento krásny deň povedať, že Ťa veľmi ľúbime. Želáme Ti krásneho Valentína. Tvoj Macko.

# Môjmu ryšavému diablikovi - Majke. Tej, ktorá zapálila v mojom srdci oheň lásky, odkazujem, že ju strašne, opakujem, strašne ľúbim. Tvoj Dodulo - ohava.

# Ahoj, Slávik, každý deň myslím na Teba a už sa teším na to, kedy sa znovu stretneme. Monike.

# Chrobáčik môj, strašne silno Ťa ľúbim, milujem a prajem nám obom, aby sme sa na ďalšieho Valentína ľúbili už v trojici alebo vo štvorici. Tvoj Jurko.

# Milý tato, chceme Ti pripomenúť, že Ťa máme veľmi radi. Tvoji: Pretty, Marko a Nikol.

# Môj peknučký, ďakujem Ti za každý deň prežitý s Tebou v láske. Nech navždy snívame sen, keď oheň v srdciach praská. Ľúbim Ťa a nechcem nikdy prestať. Tvoja Škaredá.

Skryť Vypnúť reklamu

# Moje milé Mačiatko, veľmi, veľmi Ťa ľúbim. Borislav.

# Ivan, ak ma budeš takto poslúchať, budem variť ešte zriedkavejšie ako jedenkrát do týždňa. Maťa.

# Milý Mirko, len jedny oči môžu byť úprimné ako z neba. Ja len jedného chlapca milujem, a to Teba. Tvoja Adrika.

# Ahoj, Bubulína, aj keď sa Ti to niekedy nezdá, máme Ťa stále radi. Povoľ trochu opraty a uvidíš, ako sa všetko zmení. Tvoji tátoši.

# Milý tatino, všetci Ťa veľmi ľúbime. Maminka, Ivanka a Martinko z Púchova.

# Moja najdrahšia Tužka, láska moja jediná. Nekonečne Ťa milujem. Rado, Poprad.

# Milovaný Anko, ďakujem za už druhý Valentín, ktorý môžem osláviť s Tebou. Tvoj Pištík, Liptovský Mikuláš.

# Moja drahá Angelika, každý v živote urobí niekoľko chýb, niekto jednu, niekto viac. Ja som ich urobil dosť, ale aj tak Ťa strašne ľúbim. Miro.

Skryť Vypnúť reklamu

# Krasotinka, strašne Ťa milujem. Tvoj Igor.

# Odkaz pre Moniku: Milujem Ťa. Escamillo.

# Mojej jahôdke, milujem Ťa hrozne, desne, besne, dúfam, že spolu prežijeme ešte aspoň ďalších dvadsaťdvakrát dvanásť Valentínov. Tvoj Macík.

# Drahá, ale hlavne milovaná Hanka M. Kde sa láska a rozum snúbi, nemá zlosť a smrť miesto. Preto v pohode a šťastí užívajme náš život spoločne a krajší, to Ti želá Edy B.

# Ty Tschampatá! Momentálne si zrejme na ceste za svojím milým, a tak Ti želám šťastného Valentína a veľa šťastia v budúcom živote. Johny K.

# Milá maminka Gabika a tatinko Paťko, veľmi Vás ľúbime, aj keď niekedy neposlúchame, želáme Vám, aby sme sa stále tak ľúbili. Vaša prváčka Barborka a veľký hokejista Paťko.

# Odkaz pre spevácky zbor Trnavia z Trnavy a pre nášho dirigenta: Všetkým želáme veľa lásky a hlavne nech majú krásny deň svätého Valentína.

Skryť Vypnúť reklamu

# Milý Medvídku, mám Tě moc ráda. Tvůj Macík.

# Drahý Cvrčko, milujem Ťa najviac na svete, chcem Ťa milovať celý svoj život. Chcem mať s Tebou krásne detičky. Táňa. Čau, čau.

# Drahá Laura, Ty krásna detská trucovitosť, mnoho múk si mi dala, málo dôvery, s nesmiernou pokorou však čakám v nádeji na rozmarnú Tvoju milosť. Michal.

# Trcinko môj, som len Tvoje a hotovo. A ľúbim Ťa. Tvoje Podpinké.

# Zuzka moja, milujem Ťa strašne, navždy, navždy, navždy. Tvoj Macko.

# Ahoj, VTV reklama, stále Ťa obdivujeme a milujeme. Na svete pre nás znamenáš všetko. Dúfame, že to s nami ešte dlho vydržíš. My.

# Vierka z Trenčína, náš rozvod na Orave zväčšil moju lásku v Bratislave. Stále Tvoj Tony.

# Milému ockovi k narodeninám veľa zdravia a šťastia a ku dňu svätého Valentína aj obom rodičom veľa lásky prajú Robino a Lianka z Nitry.

Skryť Vypnúť reklamu

# Ahoj, Zdenuško, Miruško a Bobolo, strašne Vás ľúbim, a to nielen na Valentína. Na dôkaz svojej lásky Vás pozývam dnes o pätnástej hodine na zmrzlinu. Mamina Katka z Prievidze.

# Ahoj, Piťko, ďakujem Ti za každý večer s Tebou. Nezabudni, dnes o siedmej. Tvoje Slniečko jasné.

# Milý Macko, milujem Ťa strašne, strašne.

# Drahá Ala, Lucka, Ivanko, mám Vás veľmi rád, hoci to možno nie vždy tak vyzerá. Dúfam, že nám to tak dobre pôjde aj naďalej. Bozkáva Vás ocino. Milan z Trnavy.

# Mamka, máme Ťa veľmi radi. Katka a Martin J.

# Zuzka, po desiatich rokoch manželstva Ti ponúkam ďalší kus môjho srdca, daj mi aj ty malý kúsok. Tvoj Palo.

# Milá Martinka z Prievidze, máš polovicu štúdia na vysokej škole úspešne za sebou. Veľa božieho požehnania, zdravia, šťastia a lásky v živote Ti zo srdca prajú mamka, ocino z kúpeľov v Bardejove, brat Ronald, rodina Havranová a Lauková. Ľúbime Ťa.

Skryť Vypnúť reklamu

# Môjmu zlatému Chrobáčikovi, ľúbim Ťa a k Valentínovi Ti posielam veľa, veľa bozkov, so srdcom na dlani, Tvoj macko. 42 mesiacov iba Tvoj.

# Ahoj, môj Ľubko, Bubko, k valentínskemu zamilovanému dňu Ti chcem zaželať veľa šťastia, lásky a sexu. Vzhľadom na to, že všetko môžem ovplyvniť, sľubujem, že sa budem snažiť. Tvoja Zuzana, levíčatko z Piešťan.

# Ušiakovi bernolákovskému: Ďakujem Ti za posledné mesiace svojho života, teším sa na ďalšie, milujem Ťa do bezvedomia. Ušiak argentínsky.

# Ahoj, Iveta, milujem Ťa a počkám si aj tie štyri roky. Marián.

# Bambuľky, Heňa a Mirka - 411 - veľmi veľa pre mňa znamenáte. Paľo 522.

# Šťastný si, ak si takého druha vybrať vieš, s ktorým aj šedinami obelený, až do samej staroby dožiješ. Milá babička Valika a deduško Gustínko z Hlohovca z Vašej lásky, srdca v dlani, vždy k nám prúdil šťastia tok, nech naďalej po našom prianí smiechom zvoní každý krok. Nech pre Vás vždy slnko svieti, to Vám na Valentína prajú všetky Vaše deti.

Skryť Vypnúť reklamu

# Jarka, prosím Ťa, buď opatrná, dávaj na seba pozor, aby si mohla dlho byť pri mne a dávať na mňa pozor. Z.

# Ahoj, Aďka, moja Myšička, pozdravuje Ťa tvoj Medvedík, ktorý síce v zime väčšinu času trávi vo svojom brlohu, ale už sa strašne teší, ako bude s tebou v lete papať kukuričku. Strašne Ťa ľúbim, a to, že si, je snáď jediným dôvodom, prečo som aj ja. Pozdravuje Ťa Medvedík Tomáš z Bratislavy.

# Drahá Jeluška, zároveň k Tvojmu veľkému sviatku krásnemu všetko najlepšie prajú mama s otcom.

# Keď ma ľúbia Tvoje oči, tak ma ľúbiš celá, ja som kvietok, čo už blčí, a ty moja včela. Ľ!

# Lienka, nech naša láska a vernosť trvá stále, Tvoj Feri.

# Čertík ľúbi Kuriatko, z Majcichova a na svätého Valentína mu kúpi jahodovú čokoládu, lebo orieškovú nemá Kuriatko rada. Tvoj Tibo.

Skryť Vypnúť reklamu

# Evka, prajem Ti pevné zdravie, zachovaj mi aj naďalej svoju priazeň. Paľo.

# Drahá Momo, blahoželám Ti k sviatku, prosím Ťa, vydrž nám ešte sto rokov, zlato moje jediné. Tvoj Honto.

# Pusinka, ľúbim Ťa. Belo.

# Zaťovi Robovi a dcérenke Rebeke, môžem ja za to, keď Vás milujem ako koňa? Mama Ali. Aj Gabiku a Belinka, a babku Margitku a Bibiánka a celú rodinu tiež milujem ako koňa.

# Milá starká, skoré uzdravenie Ti prajú Paľo, Gitka, Katka, Jožko a Hanina, Pezinčania.

# Láska, odpusť, že Ťa trápim, je to nezvládnuteľná túžba byť stále s Tebou. Tvoja Angli.

# Hadička, neviem, či mi to uverejnia takto, chcel som Ti len povedať, že ťa ... milujem, dúfam, že si nezabudla kúpiť noviny. Jano.

# Milý Vladík, už pred rokmi začalo moje srdiečko štrajkovať, vtedy si povedalo, že bude biť len pre Teba a dnes mi znovu pošeplo, že sa mi tento rytmus stále veľmi páči. Tvoja Monika.

Skryť Vypnúť reklamu

# Milé Čudo, aj keď nie je možné trvale prežívať krásne chvíle s Tebou, ďakujem za všetky doterajšie. Pri svojej veľkej starostlivosti a láskavosti nezabúdaj na svoje zdravie. Záleží mi na Tebe. Dorian.

# Milá Lenka, Lenulienka, Medulienka, láskujem Ťa, ďakujem Ti za náš spoločný život. Manžel Rasťo z Ľubochne Doliny.

# Petríčku, už desať rokov ťa hostím, ale i milujem najsilnejšie, ako viem, si pre mňa a naše deti všetkým. Biba.

# Janko a Zdenka Adameovci z Bratislavy, čo robíte na Valentína, prečo sa neozývate, Zuzanka má plno nových správ, aby Vám ich povedala, čo takto si vyjsť na niečo sladké. Janino, musím sa s Tebou dohodnúť na koncerte, Zdeni, dovolíš? Bozkáva Vás neterka Zuzana Keli.

# Milý Matúš, sme šťastné, ža Ťa máme, ľúbime Ťa. Mama a Soni.

Skryť Vypnúť reklamu

# Janka, slnko môže prestať svietiť a kvety môžu zvädnúť, my však zostaneme. Norbert.

# Valentínsky pozdrav pre Vítka Kondráta z Kamše. Veľmi Ťa ľúbim, a viem, že Ty to vieš, a nech sa deje, čo chce, nič sa na tom nezmení. Tvoja Maťka z Breziny.

# Milý Radeček a milá dcérka Andrejka, veľmi Vás milujem, znamenáte pre mňa všetko, verím , že to tak bude navždy. Váš tatino Peter.

# Milý Macko, Maťko a Paťka, ľúbim Vás, Váš ocino.

# Milá Katarínka, chceli by sme Ti poďakovať za Tvoju starostlivosť, dotyky a bozky, ktorými nás deň čo deň zahŕňaš, a popriať Ti veľa šťastia k poslednej skúške. Ľúbime Ťa. Antar, Bagdad a Stanislav.

# Ahoj, Plešiačik, milujem Ťa už sedem rokov a budem Ťa ľúbiť nadovšetko tých najmenej sto rokov, ktoré máme pred sebou. Tvoja Plešica z Košíc.

Skryť Vypnúť reklamu

# Ivušík, moja láska, ľúbime sa 487 dní, prajme si všetko dobré, veľa zdravia, Tvoja Ľuba.

# Ľubka, ľúbime Ťa. Tvoji chlapci z Topoľčian.

# Milý pán prezident, sme s Vami, máme Vás radi. Sianičkovci, Oravská Lesná.

# Ahoj, Slniečko moje, dovoľ mi, prosím Ťa, aby som Ti v tento krásny deň poďakoval za všetky nádherné chvíle, ktoré sme spolu prežili, a zároveň sa neviem dočkať tých, ktoré nás čakajú. Tvoj Mesiačik, Bruno z Prievidze.

# Láska moja jediná, vždy som Ti rád šepkal, ako veľmi Ťa milujem, ako by som to najradšej vykričal do celého sveta, toto je len chabý pokus, odlesk toho, čo kričí moje srdce, si naozaj všetko, čo mám. Láska, ktorú si mi dala, ma naučila viery, si moja podstata bytia, milujem Ťa veľmi. Tvoj Juro z Moravy.

# Anka, pred rokom bol náš Valentínko ešte v brušku, teraz bude mať sedem mesiacov a volá sa Jurko, ľúbime Ťa, som rád, že sme. Juro, Žilina.

Skryť Vypnúť reklamu

# Dadenka, sú naozaj zbytočné všetky slová, Ty si moja najdrahšia maličká, Ty si kvietočik, ktorý milujem, Majo z Jánoviec.

# Mojinko, práve v tento deň chcem, aby si vedel, že znamenáš pre mňa veľmi veľa, a neopísateľne Ťa milujem, Tvoj Krtko.

# Odkaz pre Martinu: I love you. Emil.

# Drahé naše Katky 1 a 2, ľúbime Vás z celej sily a ďakujeme za všetky tie nádherné chvíle, ktoré sme s Vami strávili, tešíme sa na zmrzlinový pohár v jahodách. Vaši Vladivostok 1 a Vladivostok 2.

# Maťka, Katka, Zuzka, Ajka, Tomáško, náš syn Marko Vás má rád a my tiež, teta Majka.

# Drahá Nataška, blahoželám nám k nášmu sviatku, veľmi Ťa ľúbim a chcem byť stále s Tebou. Slávny Dante raz povedal, málo miluje ten, kto ešte slovami vie povedať, ako veľmi miluje, už som ticho. Tvoja pusinka Peťo.

# Vieročka, strašne Ťa ľúbim, ale nezabudni mi napísať tú ruštinu, Tvoj Jelinko.

# Ahoj, Tibko, posielam Ti trocha lásky, zvyšok Ti doručím osobne. Archanjel Gabriel.

# Ahoj, Teliatko, si to najlepšie a najkrajšie, čo ma v živote stretlo, prepáč mi moje zlozvyky, veľmi Ťa milujem, navždy Tvoj Ľuboš.

# Miláčik, ďakujem Ti za našich krásnych 8 rokov lásky a prajem Ti aby 23. máj bol naším najšťastnejším dňom v živote, Tvoja Zdenka.

# Lydka, ľúbim Ťa. Ujo Nana.

# Milá Lucinka, blahoželáme Ti a posielame veľkú valentínsku pusu, aj keď si od nás ďaleko v Anglicku, nezabúdame a ľúbime Ťa. Rodičia a brat Juraj.

# Čauko, Koňa moja milá, milujem Ťa strašne, prosím Ťa, aby si mi odpustila za piatkové trináste omyly, a chcem Ti povedať, že Ťa budem milovať navždy. Juro.

# Micuška, Miruška, Picuška, čuj! To trúby našich chobotov nežne Ti fufňajú do uška. Mamut, Slon a kocúr Alergén.

# Mojej milovanej Kapustičke, každý z nás je anjel s jedným krídlom a lietať dokážeme len tak, že jeden druhého objímame. Láska moja jediná, prajem Ti krásneho Valentína, milujem Ťa. Tvoj Zajačik.

# Ahoj, Betty z ôsmeho poschodia, aj keď sme sa už dlho nevideli, naša chvíľa už nastane, v pondelok ráno pre Teba prídeme. My tiež z ôsmeho poschodia.

# Milý Maťko, ľúbim Ťa, Katka.

# Môj najdrahší Lauko manželko, láska moja jediná, ty si jediný muž, ktorého som milovala, milujem a budem milovať. Deň, v ktorý som sa stala tvojou manželkou, patrí medzi tie najkrajšie v mojom živote, ľúbim ťa z celého srdca. Tvoja ženička.

# Editke Ferenczyovej z Bieleho kríža veľa lásky, zdravia a šťastia prajú jej spolupracovníci.

# Drahá Zitka, ľúbim Ťa a tak teraz, čo má byť? Čo na to povieš? Štefan z Ľubice.

# Tinka, nie si síce stredom vesmíru, ale aj tak stačíš k môjmu bezvedomiu. Známa Žabka z tatranského plesa.

# Milý Martin, asi som ťa našla, viem, čo mi v živote chýbalo, Tvoja Žabka z Michaloviec. Ahoj.

# Mirka a Majko, oboch Vás veľmi ľúbim. Ste moje slniečka, ktoré nikdy nezapadnú. Manžel a ocino z Liptovského Mikuláša.

# Drahá Baška, veľmi Ťa ľúbim a chýbaš mi v každej novej minúte. Michal.

# Milovaná Kitty, bozkávam Ťa a neviem sa dočkať, kedy sa opäť stretneme. Edelweiss.

# Veľavážená pani doktorka, vážim si Tvoje priateľstvo a pomocnú ruku. Ďakujem. Z lásky Juraj.

# Ahoj, Hviezdička, čo povieš na to, keby sme si navzájom vymenili kľúčiky od svojich srdiečok? Laco pre lásku Mariannu.

# Lucka, Vierka, Renča, Heňa, Mirka, Milka, Janka, Ivetka, Anička, Šárka, ľúbim Vás. Paľo.

# Juro, prajem Ti šťastného Valentína, aj keď nebudeme spolu. Žeriem Ťa. Lucka z Malaciek.

# Milá Magdalénka, veľmi moc Ťa milujem, vážim si Ťa a obdivujem. Na svete pre mňa znamenáš všetko. Navždy Tvoj Rasťo z Trenčianskej Teplej.

# Ahoj, Macko, chcela by som Ti len povedať, že Ťa mám veľmi rada. Tvoja Sonka.

# Milý ocino Vladko a dcérenky Bernadetta a Zuzanka! Želám Vám veľa lásky, šťastia, zdravia a porozumenia. Ľúbi Vás Vaša mamina.

# Mrkvička, ľúbim Ťa a milujem. Neboj sa, neprestanem. Tvoja láska ma bude poháňať, keď budem po Internete surfovať. Malý Muco.

# Anjelik, čo môže byť viac, ako mať niekoho rád. Jarúšik.

# Zuzalka a Darinka, milujem Vás obidve, aj keď mi zostala verná už iba jediná z Vás. Čakám, že sa dnes na dverách u nás doma objaví aspoň jedno srdiečko. Martinko Klingáč.

# Janka - moja la riciona, ľúbim Ťa a budem Ťa ľúbiť, Tvoj Jojo.

# Senior Igorko, si ešte stále perfektný, no hlavne lyžiar. Preto Ti prajem veľa pekného sniežika na Tachove. Tvoja Liptovská Maryška.

# Milý Karol, bude to už neuveriteľných 25 rokov... "Kolem Tebe ať radosť se šíří." Som rada, že si. Ja.

# Milá Olinka, Michal a prváčik Miško z Bratislavy. Nech je Vaša cesta životom vydláždená zdravím, šťastím, láskou a úspechmi. Vaša Bernadetta.

# Milá Inka a Dado, po prečítaní si smutného, ale krásneho vianočného odkazu v SME od Vášho otca liečiteľa myslím na Vás a želám Vám všetkým veľa zdravia, lásky, pohody a síl na prekonávanie ťažkých chvíľ. Pre Vás celkom neznáma teta Bea s rodinou - HC 8.

# Milý Števko, aj keď naša nelegálna láska prináša riziká, ďakujem za všetko. Tvoja Katka.

# Peťko, nikdy ma nepusť, som len TVOJA! Pusinka.

# Milá naša mamička, posielame Ti tento odkaz, aby si si vždy spomenula, že Ťa Miška, Dominika a tatino majú radi.

# Babička a dedko Veličovci, prajem Vám veľa zdravia, lásky a trpezlivosti. Život je predsa krásny, aj keď niekedy bolí. Držím Vám palce, nech sa Vám splní, čo si prajete. Máme Vás veľmi radi. Mirka, Zuzka, Pavel.

# Ahoj, Ivuš, milujem Ťa. Koľkýkrát už Ti to vravím. Tvoj Chlp alebo Ivan. Pozdrav kľúčik. Ahoj.

# Milá Evka, ďakujeme Ti za všetko dobré, čo sme s Tebou doteraz prežili. Veríme, že to s nami ešte dlho vydržíš. Si pre nás všetkým a stále Ťa milujeme. Manžel Lubo s deťmi Lindou a Filipom.

# Drahovanej manželke Mirečke a malému želám veľa lásky a seba. Peter.

# Milý Radko, chcel som Ti povedať, že Ťa mám veľmi rád a veľmi mi chýbaš. Tvoj Ušiak.

# Drahý Chrobáčik, čas strávený v Tvojej prítomnosti je to najkrajšie, čo poznám. Chýbaš mi a teším sa, keď Ťa znovu uvidím. Nezabudni, milujem Ťa. S láskou Tvoje Dievčatko.

# Marco, Ich liebe dich. Claudia.

# Milá Gubka, dúfame, že s nami poplávaš tie najdlhšie trate. Obdivujeme a milujeme Ťa. Edko a Jožko.

# Vladko, Ajka, najkrajšie puto, ktoré môže byť medzi dvoma osobami, je to, čo je medzi nami dvoma. A to je láska. Ľúbim Ťa a želám všetko najlepšie k nášmu sviatku nám obom. Maroš zo Starej Ľubovne.

# Čauko, Ty môj pampúšik, dnes je tomu šestnásť týždňov v plnej kráse a ja nám dvom želám, aby ich bolo čoraz viac a ešte krásnejších a pestrejších. Tvoj Verenko.

# Ingrid, maj stále na mysli, že Ťa ľúbime. Saška, Petra, Peter.

# Motýlik môj, je mi s Tebou veľmi dobre a veľmi dúfam, že to navždy aj tak ostane. Tvoj Šaško.

# Ahoj, Lízatko! Na svätého Valentína city mi už zase spína láska k Tebe, moja milá. Tvoj Maťko.

# Milé Rolko, ďakujeme Ti za lásku, nehu a pochopenie, ktorými si nás doteraz obdaroval. Prajeme Ti, aby Tvoj život s nami bol naďalej krásny a šťastný. Tvoj Palinko a Tvoj Rovko.

# Ľúbim Ťa, Lasička moja. Tvoj Giby.

# Môj malý Trolko, keď budeš dnes zaspávať, nedám Ti pokoj. A ten Ti nedám ešte dlho, lebo Ťa ľúbim. Tvoj Sobík z Popradu.

# Milý Drobček, pohlaď moju tvár, prichádza už jar. Rodina je žiadosť moja, splníš mi ju, milá moja? Dnes večer. Pusinka.

# Milá Danka a Ľubko, ďakujeme Vám za Vašu opateru a prajeme Vám krásneho Valentína a nech Vám to dlho vydrží. Vaše deti.

# Milý môj Taťko, ľúbim Ťa, Tvoja Snežienka.

# Mamička Hanka, všetko dobré k sviatku svätého Valentína, veľa trpezlivosti prajú Jožko, Veronika a Monika.

# Drahé Levíčatko, milujem Ťa najviac na celom svete. Tvoje žieňa.

# Milá Hela, gratulujeme k sviatku a ďakujeme za všetko, čo si pre nás spravila. Jožo a syn Tomáš.

# Milá Katka, pamätáš sa na amfiteátri, keď sme boli? Ale teraz už nie sme. Máme jedného malého človiečika. Ďakujem Ti za Kristínku, ďakujem Ti za lásku, ktorú teraz cítim dvojnásobne. Som rád, že Vás mám. Pre Katku a Kristínku od tatka a manžela. Je mi smutno.

# Pre všetkých Úsmevákov, či už dobrovoľníkov, stálych pracovníkov alebo našich priateľov. Želáme im krásneho svätého Valentína. Od zamestnancov Úsmev ako dar.

# Ahoj, Františka, veľmi sa teším, až sa spolu pôjdeme pozrieť na hviezdy. Strašne Ťa ľúbim. Navždy Tvoj Kapustník.

# Tína, len Teba, nikoho iného, vždy Tvoj Roman.

# Ahoj, Tekuldo, na svätého Valentínka napime sa spolu vínka, veľa zdravia, šťastia, lásky a porozumenia v ďalších rokoch praje Tvoja Domba.

# Milovaná Silvinka, tento rok nás čaká veľa prekvapení. Tvoja energia je môj Valentín. Milujem Ťa. Tvoj Motýlik.

# Na svätého Valentína, všetky viny do komína. Vraj láska nehnevaná, nie je milovaná, ale lepšie je bez toho hnevu. Milka, Tonka, máme Vás radi. Vaši Tóno, Peťo a Roman. Všetkým zo SME: Sme s Vami.

# Kristián, chcem, aby si vedel, že na Teba nikdy nezabudnem. Budeš mi veľmi chýbať. Mám Ťa rada. Klarieta.

# Ahoj Ivko z Dolných honov. Láska hory prenáša. Pretože však najvyššie pohoria sveta sú už dosť dlho bez pohybu, možno z toho vyvodiť jediný záver: asi nie je naša láska taká silná. Gabika a Katka.

# Gabika, som šťastný, že Ty si našla mňa a ja Teba. Ďakujem Ti za to, že tento krásny sviatok všetkých zamilovaných môžem prežiť s Tebou. Tvoj Majko.

# Ahoj, Mirko Výder, ako starý čínsky básnik, píšem slová na vodu, život v láske býva zvláštny, vzal a dal nám slobodu. My z ôsmeho poschodia.

# Milá Inka, napriek tomu, že mi prinesieš účet za Avon, Ťa veľmi ľúbim.

# Tvoj Fredo.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME

Inzercia - Tlačové správy

 1. Manažér, Redaktor, Psychológ či Vedec? MY sme READY – a TY?
 2. 5 najčastejších dôvodov, pre ktoré sa v noci budíme
 3. Študuj aj popri zamestnaní! Moderná vysoká škola!
 4. Čo zamestná mladého človeka v dobe 4.0?
 5. Na VŠEMvs získaš kvalitné štúdium v moderných priestoroch
 6. Denník SME spolu s knihou Rozhovory o ľudskom tele
 7. Petra Vlhová venuje svoju prilbu do súťaže pre Plamienok
 8. Korona zlacňuje elektroniku. Tento týždeň je až o 50 % lacnejšia
 9. Skutočná vanilka a čokoláda. Čo robí potraviny kvalitnými?
 10. AGEL spustil testovanie expresnými PCR testami
 1. BILLA má nový vernostný program pre deti – „SuperOsma“
 2. Korona zlacňuje elektroniku. Tento týždeň je až o 50 % lacnejšia
 3. WESTech je distribútorom Dell Technologies na Slovensku
 4. Petra Vlhová venuje svoju prilbu do súťaže pre Plamienok
 5. Denník SME spolu s knihou Rozhovory o ľudskom tele
 6. Skutočná vanilka a čokoláda. Čo robí potraviny kvalitnými?
 7. FVT orientovaná na modernú výučbu prepojenú s praxou
 8. 26 years of providing you with essential information
 9. AGEL spustil testovanie expresnými PCR testami
 10. Telo v karanténe, jar a domácnosť, rozhovor s Denisou Dvončovou
 1. 5 najčastejších dôvodov, pre ktoré sa v noci budíme 20 429
 2. Maldivy, Emiráty, Egypt z Bratislavy aj s poistením liečby COVID 15 105
 3. Dovolenka v Egypte: Vyskúšali sme, ako sa aktuálne cestuje 7 395
 4. Skutočná vanilka a čokoláda. Čo robí potraviny kvalitnými? 7 197
 5. Spoznajte Olomouc – univerzitné mesto a svoju budúcnosť 7 090
 6. 10 vecí, kvôli ktorým do banky už chodiť nemusíte 6 650
 7. Telo v karanténe, jar a domácnosť, rozhovor s Denisou Dvončovou 6 242
 8. Príbeh Patrika Tkáča a J&T, Lidl verzus Tesco a investičné tipy 6 161
 9. Séria dvoch príloh: Angličtina nielen pre maturantov 6 024
 10. Korona zlacňuje elektroniku. Tento týždeň je až o 50 % lacnejšia 6 016
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu