Štvrtok, 29. október, 2020 | Meniny má KláraKrížovkyKrížovky

TV program

MARKÍZA11.00 HITBOX.

11.30 Stratený svet II. (11/22.)

12.30 Zem.

13.00 Športmagazín.

14.00 Deka Hity

15.00 Tajné životy mužov (6/13.)

15.30 Columbo

17.15 Šmyk sem, šmyk tam.

17.25 Cestoviny.

17.55 Vražedné pobrežie I. (3/22.)

18.45 www.

18.55 Počasie

19.00 Televízne noviny.

19.30 J.P.P. - Jožo Pročko pokúša

20.00 Guru

22.00 Dharma a Greg III. (20/24.)

22.25 Con Air

STV 1 9.05 Batoh.

9.20 Hľadám domov.

9.30 Objavy majstra N.

10.30 Lesní kamaráti.

11.00 Hviezdička.

11.58 Suveníry 20. storočia.

Skryť Vypnúť reklamu

12.00 Divoký anjel

13.00 Postav dom, zasaď strom.

13.30 Lesu zdar

14.00 Mláďatá.

15.00 Sedmička.

15.45 Poklady sveta

16.00 Druhá šanca

17.50 Táraninky.

18.00 Večerníček.

18.45 Pokémon

19.24 Snehové správy

19.30 Noviny STV

19.48 Góly-body-sekundy.

20.00 Bohatí a zdraví.

20.30 Auto roka na Slovensku 2002.

21.50 Kokteil na dobrú noc.

22.00 Silueta

23.30 Big Bít.

STV 210.15 Čriepky 2002.

10.55 Fonendoskop.

11.55 Svetový pohár v zjazdovom lyžovaní.

13.00 Tváre Zeme

13.50 Energia, energetika.

14.20 Čudná šou

14.30 Família

15.25 ME v krasokorčuľovaní.

17.00 Hokejový magazín.

17.25 Slovensko - Rumunsko.

19.30 Noviny STV

19.55 Slovenská tv galéria.

20.00 Superžena

21.50 Rozhovor na trinásť minút

22.05 Osem a pol.

22.55 Bratislavské jazzové dni Corgoň 1998

Skryť Vypnúť reklamu

23.50 Udalosti z ČT

HALLMARK10.00 Augustový sneh.

12.00 Veronica Clareová: Bez zábran.

14.00 Catherine Cooksonová: Na krídlach nádeje

15.00 Augustový sneh.

17.00 Najstaršia žijúca konfederačná vdova rozpráva všetko (2/2.).

19.00 Catherine Cooksonová: Na krídlach nádeje

20.00 Svätyňa.

22.00 Hamlet (2/2.)

TA 3štruktúra 30 min. spravodajského bloku:

- Hlavné udalosti dňa

- Spravodajstvo

-Šport

- Informácie o počasí / vždy v 15 a 45 min./

-Bez komentára

GLOBAL10.00 Mikádo.

10.30 Globalhity.

11.15 Ako na to?

11.55 Všetko najlepšie.

12.20 Globalhity

13.20 Čo dokáže láska

14.10 Bulvár Pacific Drive

14.30 Vtipparáda

15.30 Nemeckí lekári v Estónsku.

15.55 Na ľudovú nôtu.

16.10 Zmija (41/55.).

17.00 Čo dokáže láska

19.00 Na ľudovú nôtu.

Skryť Vypnúť reklamu

19.20 Teležurnál a šport

19.50 Možno príde aj kúzelník

20.50 V Globale je to fajn.

21.30 Nevhodné správanie.

23.00 Nepriateľ nepriateľa (8/8.).

23.50 Na dne.

MARKÍZA 9.30 Walt Disney uvádza…

10.00 Miláčik, zmenšil som deti II.

11.00 Kung Fu - Legenda pokračuje IV. (20/22.)

11.50 Xena V. (1/22.)

13.00 Na telo.

13.35 Vinnetou II.

15.20 Jack a Jill II.

17.25 Srdcové záležitosti.

17.55 Vražedné pobrežie I. (4/22.)

19.00 Televízne noviny.

19.30 Chuťovky.

20.00 Hviezda.

20.35 Titani (5/13.)

21.25 Smotánka.

21.45 Na Slovensku je to (stále) tak

22.00 Skutočný príbeh: Ukradnuté deti

23.40 Druhý pokus

STV 1 8.35 Bábovka.

9.15 Elá hop!

9.55 Ženský vtip

12.55 Svet v obrazoch

13.45 Historický kalendár.

14.00 Živio!

14.30 Prechádzky s dinosaurami

Skryť Vypnúť reklamu

15.45 Poklady sveta.

16.05 Slovenská klasika na obrazovke - František Švantner: Život bez konca (1/5.)

17.30 Cestuj s nami.

18.00 Večerníček

18.15 Noemov ostrov

18.45 Pokémon

19.30 Noviny STV

19.48 Góly-body-sekundy.

20.00 Doktorka Quinnová IV. (7/29.)

20.55 Šlágerparáda.

22.05 Čo nezmazal ani čas.

22.55 Rýchle kolesá

STV 210.00 Ekumenické bohoslužby.

11.30 Rudolf Čavojský.

11.55 Duchovné slovo.

12.50 Sedmička.

13.30 Babinec s…

14.00 Posvätné monumenty Ázie.

14.30 Highlight.

15.00 ME v krasokorčuľovaní.

17.00 Čas snehu.

17.30 Návrat strateného syna.

18.00 Stopy dávnej minulosti.

18.30 Vandrovali hudci.

19.00 Samaritán.

19.30 Noviny STV

20.00 Legendy ZOH.

20.30 Cieľ Európa

20.45 Bude lepšie.

21.40 Nádherný svet.

Skryť Vypnúť reklamu

22.10 Netopier.

HALLMARK 8.00 Veronica Clareová: Bez zábran.

10.00 Christyin návrat.

12.00 Anna Lee „Podvod“.

14.00 Catherine Cooksonová: Na krídlach nádeje

15.00 Christyin návrat.

17.00 Zamilovaná Lily.

19.00 Catherine Cooksonová: Na krídlach nádeje

20.00 Starožitníkov obchod (1/2.).

22.00 Za úsvitu.

TA 3štruktúra 30 min. spravodajského bloku:

- Hlavné udalosti dňa

- Spravodajstvo

-Šport

- Informácie o počasí / vždy v 15 a 45 min./

-Bez komentára

GLOBAL10.15 Kráľovstvo divočiny (44/52.).

10.40 Možno príde aj kúzelník

11.40 Naša 17 na želanie.

12.35 Tradície na Slovensku

13.05 Sedmička.

13.30 Simultánka.

14.30 Čo dokáže láska

15.25 Zmija (41/55.).

16.15 Zmija (42/55.).

17.00 Čo dokáže láska

17.55 Lokálne vysielanie

Skryť Vypnúť reklamu

19.00 Na ľudovú nôtu.

19.20 Teležurnál a šport

19.50 Rodinné blues.

21.20 Dokumentárny program

21.35 Nepriateľ nepriateľa (8/8.).

22.20 Mišmaš.

22.40 Nevhodné správanie.

NOVA 7.30 Drobčekovia

7.50 Dinosaurus

8.20 Action Man (9.).

8.45 Pokémon (139.).

9.10 Kráľovná meča

10.00 Eso.

12.30 „Slečna matinka“.

14.10 „Souhvězdí Novy“.

14.50 Zámotok: Návrat.

16.50 JAG VI. (15.).

17.50 Perry Mason

19.30 Televízne noviny.

20.00 „Tyjátr“.

21.20 Jasné nebezpečenstvo.

23.50 „Peříčko“.

ČT 1 8.30 Sezam, otvor sa

10.35 Terra incognita

11.05 Náš vidiek

11.25 Klub priateľov dychovky.

12.05 Sobotný KUFOR.

12.50 „Medvěd“.

14.15 Nápady svetovej módy III.

14.40 Kiežby som to bol ja

16.15 Križovatky medicíny (16/22.)

17.05 „Medkové“

Skryť Vypnúť reklamu

17.35 Zo života zvierat.

18.05 Úsmevy Vlastimila Bedrnu.

19.15 Udalosti

20.00 „Zeměkoule“.

20.50 Jerry Maguire

23.10 Správy

23.15 Góly, body, sekundy

23.20 Sex v meste III.

23.50 Frajer Luke.

ČT 2 7.55 Panoráma.

9.00 Blok jazykových kurzov

9.55 Veľký voz.

10.25 Herecké hviezdy z archívu ČT - Vojtěch Měšťan: Výsledok testu.

12.55 Svetový pohár v severskej kombinácii

14.25 Podoby svetovej kultúry (2/5.)

15.25 ME v krasokorčuľovaní Švajčiarsko

19.45 Vyrobené v Krátkom filme.

20.00 Pozývame vás do divadla: Obrázkari

22.10 „Třistatřicettři“.

23.05 Noc s Andělom.

PRIMA 9.35 Tam, kde vychádza slnko (6.).

11.20 Julie Lescautová

13.00 Wolffov revír III.

13.50 Agenti z podsvetia (15.).

14.40 Lietajúci doktori

15.35 Pripútajte sa, prosím!

Skryť Vypnúť reklamu

17.30 Mňam alebo Prima vareška.

18.00 Miláčikovia.

19.00 Spravodajský denník

19.15 Domáci majster Tim (18.).

19.55 Miesto činu: Mníchov.

21.30 „Studentská máma“.

23.15 Západné krídlo

HBO 6.00 Erin Brockovich.

8.05 Príbeh malého slona.

9.15 Graceland.

10.55 „Andělé na pálce“

12.25 Misia na Mars

14.15 Úspešný Mumford

16.05 Madam Bette

17.55 Christina Aguilera: My Reflection

18.50 Erin Brockovich

21.00 Bratstvo neohrozených (9.)

22.00 Hromy a blesky

23.50 Klub bitkárov

2.10 Posledný agent

3.50 Americký idol.

NOVA 7.35 Dinosaurus

8.00 Action Man

8.25 Pokémon (140.).

8.50 Kráľovná meča

9.40 Hrnček, var!: Ainsleyho učebnica grilovania

10.15 Kengura Joey.

12.00 Sedmička.

13.00 „Rady ptáka Loskutáka“.

13.40 Majte sa zase radi.

Skryť Vypnúť reklamu

15.25 Prípad z Poodle Springs.

17.10 JAG VI. (16.).

18.10 Columbo.

19.30 Televízne noviny.

19.55 Rozjazdy pre hviezdy.

21.00 Únik.

22.45 Tiene (2/2.).

ČT 1 9.30 Bol raz jeden… človek (16/26.)

11.00 Sanitka (7/11.).

12.00 Správy

12.10 Domáce šťastie.

13.10 Kde peniaze pomáhajú (2/12.).

14.20 Spievanky

14.30 Proti prúdu.

16.55 „Letopísně“.

17.00 Hľadanie strateného času

17.20 Mr. Bean.

18.00 Správy

18.05 Nový Videostop.

19.15 Udalosti

20.00 Samota.

21.30 Gen - galéria elity národa.

21.45 Naostro.

22.30 Góly, body, sekundy

22.40 Domáce šťastie

ČT 2 8.30 Farby života.

9.30 Adam a Eva 2001

10.10 Javorový guláš

11.55 ŠTÚDIO ŠPORT

12.00 SP v zjazdovom lyžovaní.

13.55 Zlatý Raška a tí druhí.

14.25 ME v krasokorčuľovaní Švajčiarsko

Skryť Vypnúť reklamu

17.00 Filmové návraty: Kaktusový kvet.

18.40 „Jizerská padesátka“.

19.15 Euronews

20.00 Večer na tému… DAMU: Správa o DAMU.

20.50 Disk.

21.25 Don Quijote.

22.30 Bez limitu špeciál.

23.50 Cárov kuriér

PRIMA 9.00 Svet 2002.

9.30 Bio Illusion: „Svatební cesta“.

11.10 Stockinger (7.).

13.00 Nedeľná partia.

13.45 „Setkání v červenci“.

15.15 Sklamaná dôvera.

16.45 Posol bohov.

18.00 Receptár príma nápadov.

19.00 Spravodajský denník

19.15 Domáci majster Tim (19.).

19.45 Bugs Bunny a priatelia (99.).

19.55 Wolffov revír V.

20.45 Nikto nie je dokonalý.

21.45 Až tu nebudem.

23.25 Zostup do pekiel.

HBO 6.00 Notting Hill.

8.05 Dagov veľký film.

9.25 Muž z Virginie

11.00 Still Crazy

12.35 Hudba môjho srdca

14.45 Britney Spears: Nádherné byť doma

Skryť Vypnúť reklamu

16.00 Prístav nádeje

17.55 Notting Hill

20.00 Vtedy na východe

22.00 Zberateľ kostí.

0.00 Leto v Alabame.

SPEKTRUM10.00 Úžasné príbehy

11.00 Zverokruh šampiónov (6/16.)

11.35 Tajomný svet záhradiek

12.05 Míľniky západného umenia

14.10 Posledný deň

14.30 Posledný deň

15.25 Svet plný otázok

16.30 Ponorky

18.25 Putovanie za vínom (15/15.).

19.00 Šéfkuchár bez čapice (15/15.).

19.35 Zázraky genetického inžinierstva.

20.10 Quantum: Náhradné zdravie.

23.05 Floyd v Stredomorí (2/9.).

23.35 Šport pre každého (2/26.)

ORF111.15 Disneyov festival

12.05 Drew Carey.

12.25 Úplne vedľa, naplno v živote.

13.10 Život a ja.

13.30 Simpsonovci.

14.00 Dvojčatá.

14.20 Clueless.

14.45 Roswell.

15.30 Sabrina.

15.55 Ö3 Austria Top 40

16.45 Ally McBealová.

Skryť Vypnúť reklamu

17.30 Streetlive.

18.00 SP v lyžovaní, zjazd mužov

19.00 Futbalový halový pohár

19.30 Zeit im Bild

20.15 Miliónová show

21.15 Problémy drobčeka Binka.

22.50 Prepadnutie 2: Temné územie.

ORF2 9.05 Čerstvo uvariť je polovičná výhra

9.30 Anni Film Rak.

10.55 Bosonohá kontesa Film USA

13.10 Maškaráda Film Rak.

14.45 Neposielaj svoju ženu do Talianska Komédia

16.25 Krajina a ľudia

17.05 Nazrieť do krajiny

17.45 Právna rada Rovnaké právo pre všetkých

18.20 Bingo

19.00 Spolková krajina dnes

19.30 Správy

20.15 Súperky v láske

21.50 Simpl Kabaret

22.55 Rozbité zrkadlo Krimifilm

M1 9.50 Zanzibar

11.00 Útek z krajiny zlata (7.).

12.01 Správy, počasie

12.05 Pred Zimnými olympijskými hrami…

12.10 Bravo TV

13.05 Vedomostná súťaž vysokoškolákov

Skryť Vypnúť reklamu

14.00 Telešport

18.00 Víťazstvo.

18.25 Pred Zimnými olympijskými hrami…

18.35 Luxor show

19.21 Príroda sa hlási o slovo

19.30 Večerné správy

19.50 Športové správy, počasie

20.05 Satelit

21.05 Menoslov.

22.55 Telešport

EUROSPORT 8.30 Motorizmus.

9.00 Boby.

10.00 Skeletony.

11.00 Boby.

12.00 Tenis.

13.45 Skoky na lyžiach.

15.30 Alpské lyžovanie.

16.30 Tenis.

18.00 Skoky na lyžiach.

19.00 Biatlon.

20.15 Krasokorčuľovanie.

22.45 Skoky na lyžiach.

23.45 Eurosport News.

0.00 Motorizmus.

0.30 Sane.

SPEKTRUM10.00 História internetu

11.10 Francúzski majstri chutí (4/14.)

11.45 Impresionisti

12.15 Zverokruh šampiónov (7/16.)

12.50 Tajomný svet záhradiek

15.25 Po zvieracích cestičkách

15.55 Výpravy za plazmi (5/13.).

17.00 Krásy Mexika a Karibskej oblasti

Skryť Vypnúť reklamu

18.35 Ľudský genom

20.40 Vychutnaj si svet (6/13.).

21.15 Exotické ostrovy

21.45 Kurz prežitia v extrémnych podmienkach

22.20 Ako chutí Libanon (7/13.).

22.50 Pumové atentáty v Amerike.

ORF112.05 Nebeská rodina.

12.50 SP v lyžovaní, slalom mužov, 2. kolo.

Ak sa šport neuskutoční:

13.05 Jesse.

13.10 Tequila a Bonetti.

13.55 SP v skokoch na lyžiach

13.55 Majster kickboxu.

15.30 Princ z Bel-Air.

16.00 Star Trek VIII - Prvý kontakt.

17.45 Futbalový halový pohár Bundesligy

18.30 Šport

19.30 Zeit im Bild

19.54 Šport

20.15 Stratený svet.

21.55 Columbo.

23.30 Miesto činu.

ORF210.30 Týždenný kultúrny prehľad

12.00 Parlament

13.05 Týždenný prehľad

13.30 Vlasť, vzdialená vlasť Magazín

15.35 Hostinská u Zlatej koruny Film

17.05 Lepšie žiť Magazín život. štýlu

Skryť Vypnúť reklamu

18.00 TV súťaž: Rýchle peniaze

18.30 Rakúsko Regionálne štúdiá

19.30 Správy

19.54 Klebety

20.15 Horúčka v srdci TV fil

21.55 Čo sa týka…

23.15 Prípad Bach

23.55 Matkino želanie Film

M1 8.05 Ostrov nedeľa

9.30 Hlavné námestie

10.45 Dedinský dom

12.01 Správy

12.05 Delta

12.35 Ľudové piesne

13.00 Naše storočie

14.00 Telešport

15.55 Radostná správa.

16.25 Telešport

18.00 Neznámi známi

18.30 Večerné správy

18.50 Športové správy

19.00 Týždeň

19.50 Program Jánosa Koósa

20.45 Súhrn galaprogramu z budovy Maďarskej štátnej opery

22.20 Zakázaná hudba na zakázaných nástrojoch

23.10 Médiamix

EUROSPORT 8.30 Motorizmus.

9.00 Boby.

10.00 Biatlon.

11.00 Boby.

12.00 Tenis.

13.45 Skoky na lyžiach.

15.30 Biatlon.

16.15 Tenis.

17.30 Skoky na lyžiach.

19.00 Krasokorčuľovanie.

20.30 Futbal.

22.30 Alpské lyžovanie.

23.30 Watts.

0.00 Eurosport News.

0.15 Motorizmus.

0.45 Sane.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME

Inzercia - Tlačové správy

  1. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  2. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  3. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  4. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  5. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  6. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  7. Nenechajme jeden druhého bez pomoci a kontaktu
  8. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej
  9. Tlačová konferencia iniciatívy Stop hazardu so zdravím
  10. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo
  1. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  2. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  3. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  4. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  5. Aplikácia, kde z pohodlia domova zlikvidujete škodovú udalosť?
  6. Škola môže vyzerať aj inak!
  7. UNIQA preberá na Slovensku aj dôchodkové fondy AXA
  8. Využite dovoz tovaru do 24 hodín a zadarmo
  9. Dopad krízy na firmu zmierni strednodobý prenájom vozidla
  10. V Košickom kraji máme more aj neviditeľnú izbu: Objavte ich!
  1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 33 922
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 24 335
  3. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo 22 487
  4. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 17 121
  5. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 14 762
  6. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi 11 816
  7. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej 11 453
  8. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 422
  9. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 557
  10. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 10 535
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu