Sobota, 6. marec, 2021 | Meniny má Radoslav, RadoslavaKrížovkyKrížovky

oh vo výsledkoch - 12. deň

ATLETIKA - MUŽI

5000 m: Miroslav Vanko (SR) skončil v 3. rozbehu časom 13:54,88 na 6. mieste a priamo sa kvalifikoval do semifinále.

Desaťboj (po piatich disciplínach): 1. O`Brien (USA) 4592 (100 m: 10,50 - diaľka: 757 - guľa: 15,66 - výška: 207 - 400 m: 46,82), 2. Busemann (Nem.) 4468 (10,60 - 807 - 13,60 - 204 - 48,34), 3. Nool (Est.) 4457 (10,65 - 788 - 14,01 - 201 - 47,26), 4. Huffins (USA) 4448 (10,47 - 749 - 15,57 - 204 - 48,83), 5. Hämäläinen (Biel.) 4443 (10,85 - 748 - 16,32 - 198 - 46,91), 6. Dvořák (ČR) 4422 (10,64 - 760 - 15,82 - 198 - 48,29).

Skryť Vypnúť reklamu

BASKETBAL - ŽENY

Štvrťfinále: USA - Japonsko 108:93 (59:44), Austrália - Rusko 74:70 po predĺžení (38:38, 64:64), Ukrajina - Taliansko 59:50 (25:22), Brazília - Kuba 101:69 (50:33). Semifinálové dvojice USA - Austrália, Ukrajina - Brazília.

O 9.-12. miesto: Kanada - Kórejská republika 79:88 (41:37), Čína - Zair 91:67 (47:36).

BEDMINTON - ŽENY

Dvojhra - o 3. miesto: Susantiová (Indon.) - Kim Ji-Hyun (Kór. rep.) 2:0 (4, 1).

Štvorhra - finále: Fej Ke, Tün Ku (Čína) - Hye Ock Jang, Young-Ah Gil (Kór. rep.) 2:0 (5, 5), o 3. miesto: Olsenová, Kirkegaardová (Dán.) - Tchang Jung-šu, Čchin I-Jüan (Čína) 1:2 (7, -4, -8).

BEDMINTON - MUŽI

Dvojhra - o 3. miesto: Rashid (Mal.) - Arbi (Indon.) 2:1 (-5, 11, 6).

Štvorhra - finále: Mainaky, Subagja (Indon.) - Soon Kit Cheah, Kim Hock Yap (Malaj.) 2:1 (-5, 13, 12), o 3. miesto: Ariantho, Kantono (Indon.) - Soo Beng-Kiang, Tan Kim-Her (Malaj.) 2:1 (4, -12, 8),

Skryť Vypnúť reklamu

Zmiešaná štvorhra - o 3. miesto: Liou ťian-ťün, Man Sun - Pcheng Sing-tung (všetci Čína) 2:1 (-13, 15, 4).

BOX

Do 51 kg - štvrťfinále: Džumadilov (Kaz.) - Kelly (Ír.) 13:6, Mayweather (USA) - Aragon (Kuba) 12:11, Lunka (Nem.) - Assous (Alž.) 19:6.

Do 57 kg - štvrťfinále: Todorov (Bul.) - Huste (Nem.) 14:6, Mayweather (USA) - Aragon (Kuba) 12:11.

Do 63,5 kg - štvrťfinále: Missaoui (Tun.) - Allalou (Alž.) 16:15, Urkal (Nem.) - Mouchi (Fr.) 19:10.

Do 71 kg - štvrťfinále: Ibzaimov (Kaz.) - Beyer (Nem.) 19:9, Duvergel (Kuba) - Perugino (Tal.) 15:8.

Do 81 kg - štvrťfinále: Ulrich (Nem.) - Bispo jun. (Braz.) 14:7, Seung-Bae (Kór. rep.) - Drvis (Chor.) 14:11.

Nad 91 kg - štvrťfinále: Wolfgram (Tonga) - Rubalcaba (Kuba) 17:12, Dokiwari (Nig.) - Mamedov (Az.) r.s.c. v 3. kole.

Skryť Vypnúť reklamu

FUTBAL - MUŽI

Semifinále: Brazília - Nigéria 3:4 po predĺžení (3:3, 3:1), góly: 2. a 37. Flavio, 27. Bebeto - 90. a 94. Kanu, 19. Roberto vlastný, 77. Ikpeba. Vo finále sa stretne Nigéria s Argentínou.

HÁDZANÁ - MUŽI

Skupina A: Chorvátsko - Švédsko 18:27 (7:10), Rusko - Švajčiarsko 30:23 (14:11), Kuvajt - USA 24:29 (10:13).

1. Švédsko 5 5 0 0 131:94 10

2. Chorvátsko 5 4 0 1 132:122 8

3. Rusko 5 3 0 2 137:106 6

4. Švajčiarsko 5 2 0 3 126:115 4

5. USA 5 1 0 4 111:142 2

6. Kuvajt 5 0 0 5 100:158 0

Skupina B: Egypt - Španielsko 19:20 (8:11), Francúzsko - Nemecko 23:24 (10:12), Alžírsko - Brazília 20:20 (9:11).

1. Francúzsko 5 4 0 1 145:114 8

2. Španielsko 5 4 0 1 114:97 6

3. Egypt 5 3 0 2 113:103 6

4. Nemecko 5 3 0 2 121:112 6

5. Alžírsko 5 0 1 4 95:117 1

Skryť Vypnúť reklamu

6. Brazília 5 0 1 4 100:145 1

Semifinálové dvojice: Švédsko - Španielsko, Francúzsko - Chorvátsko.

LUKOSTREĽBA - ŽENY

Finále: Kim Kyung Wook (Kór. rep.) - Che Ťing (Čína)113:107, o 3. miesto: Sadovnikovová (Ukr.) - Altinkaynaková (Tur.) 109:102.

POZEMNÝ HOKEJ - MUŽI

O 5.-8. miesto: V. Británia - Pakistan 1:2 (1:1), India - Kór. republika 3:3 (1:1) - 3:5 na strely zo 7 m.

O 9.-12. miesto: JAR - USA 3:0 (1:0), Argentína - Malajzia 4:4 (1:1) - 3:0 na strely zo 7 m.

Semifinále: Španielsko - Austrália 2:1 (0:0), Nemecko - Holandsko 1:3 (0:1).

RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA - MUŽI

C2 500 m - 2. rozjazda: 1. Moldavsko 1:44,47, 2. Nemecko 1:45,14, 3. Bulharsko 1:45,54, 4. Slovensko (Csaba Orosz, Peter Páleš) 1:45,89, 5. Kórejská republika 1:47,45, 6. Poľsko 1:48,35, 7. Uzbekistan 1:51,92. V opravnej jazde Orosz s Pálešom obsadili druhé miesto a postúpili do semifinále.

Skryť Vypnúť reklamu

K1 500 m: 1. rozjazda: 1. Magyar (Rum.) 1:42,39, 2. Markiewicz (Poľ.) 1:42,73, 3. Kalesnik (Biel.) 1:43,27, 4. Antal (Maď.) 1:43,34, 5. Róbert Erban (SR) 1:43,56, 6. Jegorov (Kazach.) 1:47,82, 7. Lawler (V. Brit.) 1:48,99, 8. Krantz (Švéd.) 1:49,69. Erban v opravnej jazde zvíťazil a postúpil do semifinále.

C1 500 m: 1. rozjazda: 1. Doktor (ČR) 1:52,90, 2. Slavomír Kňazovický (SR) 1:52,97, 3. Giles (Kan.) 1:53,80, 4. Slivinskij (Ukr.) 1:54,28, 5. Buchalov (Bul.) 1:54,72, 6. Negoďajev (Kazach.) 1:55,85, 7. Terrell (USA) 1:57,29, 8. Crespo (Šp.) 1:57,91. Kňazovický postúpil do finále.

STOLNÝ TENIS - MUŽI

Dvojhra - semifinále: Wang Tao (Čína) - Korbel (ČR) 3:0 (21, 7, 16), Liu Kuo-liang (Čína) - Rosskopf (Nem.) 3:1 (17, -18, 18, 18).

STOLNÝ TENIS - ŽENY

Skryť Vypnúť reklamu

Finále: Teng Ja-pching (Čína) - Čchen Ťing (Tchaj-wan) 3:1 (14, 17, -20, -17, 5), o 3. miesto: Čchiao Chung - Liou Wej (obidve Čína) 3:1 (17, -15, 19, 11).

TENIS - ŽENY

Dvojhra - semifinále: Davenportová - M. J. Fernandezová (obidve USA) 6:2, 7:6, Novotná (ČR) - Sanchezová-Vicariová (Šp.) 4:6, 6:1, 3:6.

Štvorhra - semifinále: G. a M. J. Fernandezové (1-USA) - Bollegrafová, Schultzová-McCarthyová (Hol.) 7:5, 7:6, Novotná, Suková (2-ČR) - Sanchezová-Vicariová, Martinezová (3-Šp.) 6:2, 7:6 (7:1)

TENIS - MUŽI

Štvorhra - semifinále: Broad, Henman (V. Brit.) - Göllner, Prinosil (Nem.) 4:6, 6:3, 10:8, Woodbridge, Woodforde (1-Aus.) - Eltingh, Haarhuis (3-Hol.) 6:2, 5:7, 18:16.

VOLEJBAL - MUŽI

Štvrťfinále: Juhoslávia - Brazília 3:2 (6, 5, -8, -14, 10), Holandsko - Bulharsko 3:1 (14, -9, 3, 13), Argentína - Taliansko 1:3 (12, -9, -7, -4), Kuba - Rusko 0:3 (-13, -15, -11). Semifinálové dvojice: Juhoslávia - Holandsko, Taliansko - Rusko.

Skryť Vypnúť reklamu

VOLEJBAL - ŽENY

O 5.-8. miesto: Nemecko - Holandsko 2:3 (-12, 9, 13, -9, -10), Kórejská republika - USA 3:0 (12, 5, 11).

ZÁPASENIE

Voľný štýl - do 48 kg - finále: Kim Ir (KĽDR) - Mkrtyčan (Arm.) 5:4, o 3. miesto: Vila (Kuba) - Ordušev (Rus.) 5:2, o 5. miesto: Jung Sun-won (Kór. rep.) - Rajlean (Mold.) 4:0, o 7. miesto: Corduneanu (Rum.) - Eiter (USA) 3:1 po predĺžení o 5:27 min.

Do 57 kg - finále: Cross (USA) - Sissaouri (Kan.) 5:3, o 3. miesto: Ri Yong Sam (KĽDR) - Dogan (Tur.) 3:0, o 5. miesto: Trstena (Maced.) - Talei (Irán) na lopatky po 2:41 min, o 7. miesto: Gusov (Biel.) - Sachardinov (Uzb.) 3:2.

Do 68 kg - finále: Bogijev (Rus.) - Saunders (USA) 1:1, o 3. miesto: Zazirov (Ukr.) - Sanchez (Kuba) 8:6, o 5. miesto: Gevorgjan (Arm.) - Hwang Sang-Ho (Kór. rep.) 0:0, o 7. miesto: Koiv (Est.) - Alaosta (Sýria) 7:2.

Skryť Vypnúť reklamu

Do 82 kg - finále: Magomedov (Rus.) - Yang Hyun-Mo (Kór. rep.) 2:1, o 3. miesto: Khadem (Irán) - Özturk (Tur.) 0:0, o 5. miesto: Ibragimov (Azerb.) - Jabrailov (Kaz.) skreč, o 7. miesto: Gutches (USA) - Ramos (Kuba) 3:0.

Do 100 kg - finále: Angle (USA) - Jadidi (Irán) 1:1 po predĺžení, o 3. miesto: Sabejev (Nem.) - Kovalevski (Biel.) 7:4, o 5. miesto: Garmulewicz - Alexandrov (Alexandrov nenastúpil pre zranenie), o 7. miesto: Murtazalijev (Ukr.) - Ladik (Kan.) 3:1.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME

Inzercia - Tlačové správy

  1. Nové číslo Historickej revue
  2. Porsche sa rozrastá o nový shooting brake Taycan Cross Turismo
  3. Ostrov Saona pri Dominikánskej republike je pravý karibský raj
  4. Oplatí sa teraz kupovať byt alebo je lepšie si počkať?
  5. Skutočná vanilka a čokoláda. Čo robí potraviny kvalitnými?
  6. Petra Vlhová venuje svoju prilbu do súťaže pre Plamienok
  7. Denník SME spolu s knihou Rozhovory o ľudskom tele
  8. Korona zlacňuje elektroniku. Tento týždeň je až o 50 % lacnejšia
  9. AGEL spustil testovanie expresnými PCR testami
  10. Telo v karanténe, jar a domácnosť, rozhovor s Denisou Dvončovou
  1. Svieže jarné ceny v PLANEO Elektro sú aj v marci extra výhodné
  2. Ako môžete zastaviť dýchavičnosť pri covide a po jeho prekonaní?
  3. Ostrov Saona pri Dominikánskej republike je pravý karibský raj
  4. Porsche sa rozrastá o nový shooting brake Taycan Cross Turismo
  5. Nové číslo Historickej revue
  6. Veolia dostala exkluzívne do správy projekt SKY PARK
  7. AS EUBA vyhlasuje protest proti novele zákona o VŠ
  8. Firmy sa spojili s učiteľmi, rozhodli sa pomôcť chudobným žiakom
  9. Počas pandémie vzrástli obavy z právnych sporov
  10. Oplatí sa teraz kupovať byt alebo je lepšie si počkať?
  1. Oplatí sa teraz kupovať byt alebo je lepšie si počkať? 21 273
  2. 5 najčastejších dôvodov, pre ktoré sa v noci budíme 13 226
  3. Korona zlacňuje elektroniku. Tento týždeň je až o 50 % lacnejšia 11 396
  4. Skutočná vanilka a čokoláda. Čo robí potraviny kvalitnými? 10 409
  5. Maldivy, Emiráty, Egypt z Bratislavy aj s poistením liečby COVID 9 271
  6. Telo v karanténe, jar a domácnosť, rozhovor s Denisou Dvončovou 9 202
  7. AGEL spustil testovanie expresnými PCR testami 8 324
  8. Ostrov Saona pri Dominikánskej republike je pravý karibský raj 7 503
  9. Dovolenka v Egypte: Vyskúšali sme, ako sa aktuálne cestuje 6 512
  10. Spoznajte Olomouc – univerzitné mesto a svoju budúcnosť 6 222
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu