10.30 Sto dobrých skutkov II. (1/20.)
11.00 HITBOX.
11.30 Stratený svet II. (10/22.)
12.30 Zem.
13.00 Športmagazín.
14.00 Deka Hity
15.00 Tajné životy mužov (5/13.)
15.30 Columbo
17.15 Šmyk sem, šmyk tam.
17.25 Cestoviny.
17.55 Vražedné pobrežie I. (1/22.)
18.45 www.
18.55 Počasie
19.00 Televízne noviny.
19.30 VILOmeniny.
20.00 Maska
21.50 Dharma a Greg III. (19/24.)
22.15 Útok na ponorku: Klamný cieľ
23.50 Láskanie
STV 1 9.30 Objavy Majstra N
10.20 Spoznajme prírodu.
10.30 Lesní kamaráti
11.00 Šmykľavka
11.30 No problem
11.58 Suveníry 20. storočia
12.00 Divoký anjel
12.40 Teleshopping
12.45 600 sekúnd o knihách
13.00 TV reality
13.30 Ryby, rybky, rybičky
14.00 Olympionici sveta zvierat
15.00 Sedmička.
15.45 Poklady sveta
16.00 Cena lásky
17.30 Televízny informačný kaleidoskop.
17.50 Táraninky.
18.00 Večerníček
18.15 Ponorka na Dunaji
18.45 Pokémon (99/156.)
19.10 Prehľad programov
19.20 Počasie
19.22 Dopravné informácie
19.24 Snehové správy
19.30 Noviny STV
19.48 Góly-body-sekundy
20.00 Bohatí a zdraví
20.30 Dobrú noc, pán Tom
22.15 Góly-body-sekundy
22.30 Kokteil na dobrú noc.
STV 211.50 Živá panoráma
12.20 Poklady Slovenska.
12.30 Cesty nádeje.
13.00 Fonendoskop.
13.55 Teleshopping
14.00 Tváre Zeme
14.30 Rabín Chatam Sofer
15.00 Riečny vejár Bodrogu
15.30 Foto video panoráma
16.00 Profily.
16.45 Koncert skupiny ABBA.
17.30 Motormagazín šport.
18.00 Hokejový magazín.
18.30 Silvester nekončí.
19.15 Vieme čo jeme.
19.30 Noviny STV
19.48 Počasie
19.50 Dopravné informácie
19.52 Snehové správy
19.55 Slovenská tv galéria.
20.00 Hodina deťom
21.35 Kultúrny týždenník
21.50 Keno 10
21.54 Edičná činnosť
21.55 Rozhovor na trinásť minút
22.10 Teleshopping
22.15 Dôverní priatelia
23.45 Bratislavské jazzové dni Corgoň 1998
HALLMARK 8.00 Zamilovaná Lily.
10.00 Legendy Divokého západu.
12.00 Veronica Clareová: Vražedné úmysly.
14.00 Catherine Cooksonová: Špirály osudu (1/3.).
15.00 Legendy Divokého západu.
17.00 Na palube Jednorožca (2/2.).
19.00 Catherine Cooksonová: Špirály osudu (1/3.).
20.00 Princ a bedár.
22.00 Rob, čo vieš.
TA 39:00 - 24:00
štruktúra 30 min. spravodajského bloku:
- Hlavné udalosti dňa
- Spravodajstvo
-Šport
- Informácie o počasí / vždy v 15 a 45 min./
-Bez komentára
GLOBAL10.00 S trémou aj bez.
10.30 Globalhity.
11.15 Ako na to?
11.35 Medzi mantinelmi.
11.55 Všetko najlepšie.
12.20 Globalhity
13.20 Čo dokáže láska (61/130.).
14.10 Bulvár Pacific Drive (136/260.).
14.30 Vtipparáda (5/12.).
15.30 V obraze.
15.55 Na ľudovú nôtu.
16.10 Zmija (39/55.).
17.00 Čo dokáže láska (62/130.).
17.55 Lokálne vysielanie.
19.00 Na ľudovú nôtu.
19.20 Teležurnál a šport
19.50 Možno príde aj kúzelník (16/17.).
20.50 V Globale je to fajn.
21.30 Statočnosť v srdci.
23.00 Nepriateľ nepriateľa (7/8.).
NOVA 7.10 Taz-mania (7.).
7.35 Drobčekovia (30.).
7.55 Dinosaurus (60.).
8.20 Action Man (7.).
8.45 Pokémon (137.).
9.10 Kráľovná meča (3.).
10.00 Eso.
11.05 Vabank.
12.00 Volajte riaditeľovi.
12.30 „Rozkošný příběh“.
14.20 Potulky časom.
14.50 Zámotok.
16.55 JAG VI. (13.).
17.45 Počasie
17.50 Perry Mason (19.).
19.30 Televízne noviny.
20.00 Zlatá mreža.
21.35 V zajatí ľadu.
23.20 „Peříčko“.
ČT 1 9.00 Žabka a veľryba.
10.35 Terra incognita
11.05 Náš vidiek
11.25 „Hezky od podlahy“
12.00 Správy
12.05 Na kus reči
12.45 „Český pekáč“.
13.15 Film o filme: „Podzimní návrat“
13.30 Kongo (2/3.)
14.20 Nápady svetovej módy
14.50 Dodržať sľub
16.20 Križovatky medicíny
17.05 „Medkové“ (2/6.).
17.35 Zo života zvierat.
17.55 Predpoveď počasia
18.00 Správy
18.05 Úsmevy S. Stašovej
18.45 „Počesku“.
18.57 Šťastných 10 a Šanca milión
19.00 Večerníček
19.15 Udalosti
19.40 Predpoveď počasia
19.45 Góly, body, sekundy
20.00 Sobotný KUFOR.
20.50 Dve tváre lásky
23.00 Správy
ČT 2 6.20 Noviny STV
6.40 Udalosti vo svete
6.50 Večerník z Čiech
7.10 Juhomoravský večerník
7.30 Report
7.55 Panoráma
8.30 Chcete ma?
8.45 Zlatá lyža Vysočiny
9.55 Zlatá lyža Vysočiny
11.25 Národ a jeho hlavy.
12.25 Svetový pohár v zjazdovom lyžovaní
13.30 Zo zlatého fondu: „Měsíční tónina“.
14.45 Podoby svetovej kultúry
15.45 Snowboard Session - Chopok
16.00 Športovci sveta
16.45 BULY
19.30 Euronews
20.00 Medzinárodná klavírna súťaž
21.00 Vejvodovci.
22.00 Hlasy poézie
22.05 Hudba zo Strahova
22.50 Noc s Andělom
PRIMA 9.25 Autosalón.
9.55 Tam, kde vychádza slnko (5.).
11.40 Julie Lescautová (16.).
13.10 Wolffov revír III. (21.).
14.00 Agenti z podsvetia (14.).
14.50 Lietajúci doktori (12.).
15.40 Ernest proti obrovi.
17.15 Prima televízia.
17.30 Mňam alebo Prima vareška.
18.00 Miláčikovia.
18.55 Počasie
19.00 Spravodajský denník
19.15 Domáci majster Tim (11.).
19.45 Bugs Bunny a priatelia (91.).
19.55 Miesto činu: Mníchov.
21.30 „Nezlobte dědečka“.
22.50 Západné krídlo (2.).
23.30 Tiene nad L.A. (14.).
HBO 6.00 Prístav nádeje
8.00 Mary Poppins.
10.20 Pred kamerou - 001.
11.00 Snívala som o Afrike
13.00 Pán Wonka a jeho čokoládovňa
14.45 Britney Spears: Nádherné byť doma
16.00 Sibírsky barbier
19.00 Prístav nádeje
21.00 Bratstvo neohrozených (8.)
22.00 Vtip
23.40 Traja králi
SPEKTRUM10.00 Úžasné príbehy
11.00 Zverokruh šampiónov (5/16.)
11.40 Tajomný svet záhradiek (3/30.)
12.10 Míľniky západného umenia (1/6.).
13.10 Stručná história internetu (1/3.).
14.15 Posledný deň
14.35 Posledný deň
14.55 Tajomstvo šifier
15.25 Svet plný otázok
15.55 Príroda cez objektív
16.30 Ponorky (3/6.).
17.00 Ponorky (4/6.).
17.35 Založené v archívoch (2/14.).
18.35 Putovanie za vínom
19.10 Šéfkuchár bez čapice
19.45 Zajtrajšok začína dnes (8/10.).
20.15 Po roku 2000
20.50 Svet zvierat (3/3.).
21.50 Mužná pýcha.
22.45 Okienko do sveta XXVII. (3/4.).
23.00 Floyd v Stredomorí
23.30 Šport pre každého
ORF110.30 SP v lyžovaní, zjazd žien.
12.15 SP v lyžovaní, zjazd mužov.
Ak sa šport neuskutoční:
12.15 Drew Carey.
12.35 Život a ja.
12.55 Simpsonovci.
13.20 Dvojčatá.
13.45 SP v skokoch na lyžiach
14.05 Jesse.
14.30 Sabrina.
14.55 Ö3 Austria Top 40
15.40 Roswell.
16.30 Ally McBealová.
17.15 Srdcová sedma.
18.00 Futbalový halový pohár
19.30 Zeit im Bild
20.00 Šport
20.15 Aféra Semmeling (5.).
21.50 Prepadnutie 2: Temné územie.
23.25 Rocky.
ORF26.30 Svetlo do tmy
7.00 Panoráma počasia
9.05 Čerstvo uvariť je polovičná výhra
9.30 Porazený berie všetko
11.00 Vlasy
13.10 Veselý sedliak
14.45 Peter si s tým poradí
16.25 Alpy - Dunaj - Jadran
17.05 Nazrieť do krajiny
17.45 Právna rada
18.20 Bingo
19.00 Spolková krajina dnes
19.30 Správy
20.15 Koruna ľudovej hudby 2002
22.25 Problémy velebného pánka s rajom
M1 8.00 Zlatý dym, alebo čo odkazuje minulosť?
9.25 Kde-čo?
9.50 Zanzibar
11.00 Útek zo zlatej krajiny (65.).
12.01 Správy, počasie
12.05 Pred ZOH
12.10 Bravo TV
14.00 Kláštory
14.30 Prepožičaná Zem (1.)
15.00 Naše storočie (103.)
15.30 Sieť.
16.00 Telešport
18.25 Pred Zimnými olympijskými hrami…
18.35 Luxor show
19.21 Príroda sa hlási o slovo
19.30 Večerné správy
19.50 Športové správy, počasie
20.05 Vrtošivé ročné obdobia
21.00 Útek z New Yorku.
22.45 1492: Dobytie raja.
EUROSPORT 8.30 Motorizmus.
9.00 Klasické lyžovanie.
9.45 Severská kombinácia.
10.00 Boby.
11.00 Alpské lyžovanie.
12.15 Boby.
13.00 Klasické lyžovanie.
13.45 Skoky na lyžiach.
15.30 Alpské lyžovanie.
16.30 Biatlon.
17.00 Tenis.
19.00 Skoky na lyžiach.
20.30 Futbal.
22.30 Motorizmus.
23.00 Eurosport News.
23.15 Box.