Štvrtok, 16. september, 2021 | Meniny má ĽudmilaKrížovkyKrížovky

Jedna z tisíc tvárí Satana sa vynára na východe Slovenska

"Boh je mŕtvy, Satan žije..." tvrdí "brat" Alexej tvrdým cudzím hrdelným prízvukom. Pôvabná čiernovláska po jeho boku nemo prikyvuje. Členovia sekty sa nenazývajú menami, sú jednoducho bratia a sestry. Jedným z písaných zákonov sekty Deti Satanove je ...

"Boh je mŕtvy, Satan žije..." tvrdí "brat" Alexej tvrdým cudzím hrdelným prízvukom. Pôvabná čiernovláska po jeho boku nemo prikyvuje. Členovia sekty sa nenazývajú menami, sú jednoducho bratia a sestry. Jedným z písaných zákonov sekty Deti Satanove je mlčanie. Porušujú ho iba v prípade súhlasu "Veľkého mága". Brat teda rozpráva. Sťažuje sa na narastajúcu konkurenciu. Podľa neho vznikajú nové sekty a rády neuznávajúce "Veľkého mága". 18. november je pre Deti Satanove veľký sviatok. "V ten deň naša americká sekta, bratia a sestry z Národného chrámu spáchali na znak protestu hromadnú samovraždu. 911 duší sa prevtelilo a dnes sú po boku Satana nesmrteľní...," brat Alexej dlho potom vysveľuje aký je veľký "prínos" sekty pre ľudstvo. Podľa neho rodičia maloletej Márie z Trebišova potvrdili, že zlo pokračuje vo svojom víťaznom ťažení aj v tomto okrese. Dňa 17. októbra 1996 sa do trebišovskej nemocnice dostalo dieťa. Lekári boli zhrození nad zúboženým stavom Márie. Otec dievčatka, ktoré malo vysokú horúčku, ju nechal ležať na holej dlážke. Potom dva razy za sebou z celej sily šliapol na jej tenučkú nôžku. Kosť zaprašťala a tvár dieťaťa sa skrivila bolesťou. Neplakalo. Lekári za asistencie polície doviezli trýznené dievčatko na detské oddelenie NsP. Mala zlomeninu pravej stehennej kosti.

Skryť Vypnúť reklamu

V tomto okrese to nie je prvý prípad neuveriteľnej brutality tzv. rodičov k vlastným deťom. Hádam aj preto sa tu sekte Satanove deti natoľko darí. Riaditeľka istého detského ústavu poskytla doslovné svedectvo: "Jeden z našich žiakov vždy v piatok znervóznel. Pevne sa chytil okenných mreží a celý bez seba vykrikoval `Satan, objav sa!` Ani traja dospelí ho nedokázali od okna odtrhnúť. O týždeň v piatok sa všetko zopakovalo..." Každý týždeň v piatok sekta zvoláva svojich členov a niekedy aj potenciálnych prívržencov. Niekto tvrdí, že je v tom telepatia a halucinogénne látky. Za spomenutým žiakom často chodil neznámy muž a nosil mu čudne chutiace žuvačky. Chlapec po čase z ústavu ušiel a v Košiciach na zastávke mestskej hromadnej dopravy smrteľne zranil úplne cudziu osobu.

Skryť Vypnúť reklamu

Konkrétne podoby

exportu zla

I keď činnosť siekt na Slovensku nemá masový charakter ako v okolitých štátoch, nemôže nás táto skutočnosť priviesť do stavu sebauspokojenia. Pred niekoľkými rokmi nikto neveril, že prvky cezhraničného zločinu a extrémizmu, od ktorého je už iba krok k terorizmu, tak citeľne zasiahnu do života všetkých občanov. Bezdomovci, chudoba, výbuchy pekelných strojov, ostrá streľba, únosy a škandalózne aféry, rozkrádanie štátneho majetku... Výpočet by bol siahodlhý. Kde sa na divoký východ hrabe Amerika... V importe zla sme už dávno, dávno v Európe a v celom ostatnom svete. Nedospelé deti sa dostávajú do ničivých spárov siekt a drogových dílerov. Marek S. (13) z Trebišova pri vypočúvaní na polícii uviedol: "Predtým sme roztopili asfalt a fetovali výpary. Teraz, keď sme v sekte, máme sa dobre..." Kam spejeme, kde to vlastne žijeme? A to sa ešte národu tvrdí, že bezpečnostná situácia v SR je stabilizovaná. Práve v okrese Trebišov už druhý rok zúri neľútostná vojna gangov. Podpaľujú sa motorové vozidlá, domy, podnikatelia platia za "ochranu". Sú aj obete na ľudských životoch. Polícia do dnešného dňa neobjavila členov sekty, ktorá podľa informácie veliteľa Obvodného oddelenia PZ v Bojniciach pochádza z východu Slovenska a zdemolovala oltár v barokovej kaplnke Panny Márie. Diablov rukopis zanechali na vzácnych relikviách, ktoré sú na zozname kultúrnych pamiatok SR. Na svätých miestach sa objavujú päťcípe hviezdy a čierne trojčíslie 666. Inde sa píšu hanlivé znaky s fašistickým motívom a číslom 88, čo znamená symbol HH - Heil Hitler... Brat Alexej krúti hlavou: "Sekta Deti Satanove s tým nemá nič spoločné. My máme vyššie ciele. Polícia ani netuší, že v SR sa nelegálne rozširuje 18 časopisov, ktoré nepatria sekte, ale hnutiu slovenských skínov. Zasvätenci Bieleho bratstva z Ukrajiny a newyorského Národného chrámu uctievajú Satana a nesmrteľnosť."

Skryť Vypnúť reklamu

V Poľove (okres Košice-okolie) sa v čase vyšetrovania dvojnásobnej vraždy (1993) objavili čudné "veci". Členovia sekty počas temných nocí sa zakrádali do dvorov, urezávali husiam hlavy, štvrtili a vešali telá psov a mačiek. Nikto si vtedy tieto beštiálne prejavy nevedel vysvetliť. Dnes o tom vieme viac. Podobným spôsobom boli mučené zvieratá aj v iných mestách východného Slovenska. Existujú lekárske svedectvá (okres Trebišov) svedčiace o neuveriteľnom trýznení detí. Vlastný otec bežne zhášal horiace nedopalky na holom chrbátiku svojej šesťročnej dcérky. Matka, aby zahladila pred políciou stopy trýznenia, popáleniny "zažehlila" rozpálenou žehličkou... Neuveriteľné? Svedectvá dokumentujú čosi úplne iné. Pracovníčky ústavu v okrese prichýlili aj také dieťa, ktoré v narkotickom a alkoholickom ošiali rodičia vyhodili na smetisko ako opotrebovanú vec akoby platilo: "Satan žije, Boh je mŕtvy..!" Vrchol ľadovca sa vynoril v októbri 1993 pri zrážkach ukrajinskej polície so štyridsiatimi príslušníkmi sekty Biele bratstvo v katedrále sv. Sofie v Kyjeve. Mária Krivonogová - Cvigunová, bola členmi sekty označovaná za nové stelesnenie Ježiša Krista - Máriu Devi Christos. Niektorí členovia sekty využili možnosť a ako turisti pricestovali do okresu Trebišov, kde sa zdržujú ako nelegálni cudzinci. Brata Alexeja táto konkurencia zrejme trápi.

Skryť Vypnúť reklamu

Krok za narkotikami

sa vynára "Veľký mág"

Rakúska a maďarská protidrogová divízia za prispenia slovenského úradu Interpolu získali poznatky o vytvorení ďalšej vetvy známej "balkánskej" trasy pašerákov narkotík. Z Košíc a Bratislavy sa v malých množstvách dostával do narkotických centier Rakúska a Maďarska smrteľne nebezpečný kontraband: heroín a kokaín. Darmo, nevyspytateľné sú cesty narkotických korábov. V "hoteli" Bangkok Hilton (známa thajská väznica) čaká na trest sedem slovenských občanov, ktorí sa stali obeťami medzinárodnej narkomafie. Prvé informácie získala česká konzulka v Bangkoku a informovala príslušné úrady konzulárneho oddelenia v Bratislave. Hrozí im trest smrti, alebo 50 rokov tvrdého žalára. Trebišovská sekta Deti Satanove je vo veci zainteresovaná. A opäť to v okrese nie je prvý prípad drogovej zápletky na medzinárodnej scéne. Narastajúca brutalita a trestná činnosť mladých ľudí je zrejme vysvedčením pre "Veľkého mága". Tento "čierny kňaz" pripravuje deti na vstup do sekty kultu zla. Za prítomnosti rôznych druhov návykových látok a kultových predmetov sa začína satanistická seansa. Diablov rukopis má históriu. V archívoch veľkých európskych miest, kdesi v zabudnutých priečinkoch, sú uložené spisy týkajúce sa doktora Johanna Fausta, čarodejníka, mága, černokňažníka a hviezdospytca. Sú tam aj opisy dokumentov, ktoré varujú "ctihodných pobožných", že tento muž predal dušu diablovi len preto, "aby vedel to, čo nevedia obyčajní smrteľníci". Jedna z tisíc tvárí diabla sa vynára aj na východe Slovenska. V podobe, ktorá málo teší a vzbudzuje hrôzu a des. "Luciferove krúžky", do ktorých verbujú satanisti svoje obete - deti a mládež sú oveľa väčšou hrozbou než si vôbec vieme predstaviť. Sekty satanistov sú rozšírené v USA a v Nemecku. Tajné spolky vznikajú aj v susednom Maďarsku. "Veľkým mágom" a zakladateľom sekty je Anton Szándor La Vey z Budapešti. Je aj autorom smutne preslávenej knihy Satanská biblia. Brat Alexej túto publikáciu chcel "hodiť na trh" ešte počas minulých Vianoc. Pekelná literatúra má pôsobiť na deti i dospelých. Hrozbu moru v podobe rozšírenia kultu zla Deti Satanove okrem iných predpovedal aj dnes už "mlčiaci" slovenský astrológ MUDr. Eugen Jonáš. Anton Szándor, bývalý fotograf, krotiteľ levov a neskôr čarodejník, celkom vážne požiadal úrady, aby ho pokladali za jediného zástupcu samotného Belzebuba na Zemi. Jeho vzorom bol ďalší pekelník menom A. Crowley. Tento satanista po celej kultúrnej Európe vyhlasoval: "Pred Hitlerom som bol ja..." V zakázanom ráde Rytierov chrámu pôsobil ako šarlatán a jemu prisudzujú vetu: "Satan ovládne všetko na Zemi..."

Skryť Vypnúť reklamu

obrodenie okultizmu

Čierna omša - diablova hodina začína za tlmeného dunenia bubnov. Hlas z pozadia pozdraví prítomných: "Šemhem foreš - sláva diablovi". Mystická hudba, omamná vôňa tymiánu a postavy v kutniach. Mihotavé svetlo červených a čiernych sviec dopĺňa polnočnú scénu. Žreci sa skláňajú pred "oltárom". Na kožušine leží nahá Diana. Z tmy sa vynorí Satan. Na tvári má masku z čiernej vlny, na ktorej sú upevnené rohy. Ozvú sa prísne tajné zaklínadlá Satanskej biblie: "Abbadona, Apolón, Asmodée, Moloch..." Podľa všetkého sú to mená diablov z prastarých pohanských kultov. Satanisti svoju silu prejavujú preklínaním. Poznali ho už čarodejníci z čias faraónov. Čarodejníctvo a uctievanie Satana sa šíri svetom, ale aj Slovenskom. Počet oficiálne registrovaných cirkví, náboženských spoločností a združení pôsobiacich na Slovensku dosiahol číslo 84. Ďalších 69 organizácií s cirkevným zameraním eviduje Ministerstvo vnútra SR. Podľa zákona o registrácii cirkví a náboženských spoločností stačí, keď sa spoločnosť preukáže, že sa k nim hlási 20 tisíc plnoletých občanov s trvalým pobytom na Slovensku. Sekty, o ktorých je reč, sú samozrejme nelegálne a prísne tajné. Satan neprestal pokúšať ľudstvo. Vyznávači sekty Deti Satanove uznávajú diabla a čiernu mágiu. Satanovi agenti začínajú úradovať" aj na východe Slovenska. Kult kniežaťa pekiel sa preháňa Európou ako ničivý a tichý uragán. V spomenutej biblii vystupuje Satan ako superman a jeho stúpenci veria, že tajnomné sily ich obdaria mocou a schopnosťou zničiť nepriateľa nadprirodzenou silou. Čarodejníctvo a satanizmus opäť začínajú v mysliach rozdúchavať uhasnuté ohne. Tak, ako ožil tichý Salem neďaleko Bostonu na pobreží Atlantiku, známy hlavne strašnými procesmi s čarodejníkmi, tak ožíva okultizmus. Čarodejnice, ktoré sa zaoberajú bielou mágiou sa rozhodli vstúpiť do spolku so sektou Deti Satanove. V Nemecku oficiálne "pracuje" 3500 čarodejníc. V Taliansku sa rozmáha čierna mágia. Podľa miestnych novín Il Giorno je v Miláne 5200 bosoriek. Vo Philadelphii (USA) je organizovaných 67 tisíc satanistov. V Maďarsku a Poľsku sa zbierajú podpisy na vytvorenie sekty v legálnych podmienkach. Existuje Medzinárodné združenie čarodejníc so sídlom v New Yorku. Množia sa doktori "pekelných vied". Spolok satanistov aj na východe Slovenska začína dostávať konkrétnejšie obrysy. Časopis TIME sa k tematike satanizmu a okultizmu každý rok vracia. A každý rok ironicky poznamenáva tú istú realitu: "Okultistom sa darí uskutočniť starý sen stredovekých alchymistov o premene obyčajného kovu na zlato..." V masmédiách stúpa počet uverejňovaných horoskopov. Slovensko nie je výnimkou. Nie je tajomstvom, že 22. októbra sa uskutočnilo na Zemplínskej šírave nelegálne stretnutie Medzinárodného rádu kabalistov. Prísne tajné zväzy a rády ťažia z absencie ducha. Dali si nemalý cieľ. Ovládať mládež celej planéty Zem a tým ovládnuť budúcnosť, ktorá ani pre sektu Satanove deti sa už netají vo hviezdach, ale v našom reálnom každodennom živote. Prípady z okresu Trebišov by mohli byť varovaním.

Skryť Vypnúť reklamu

Inzercia - Tlačové správy

 1. 5 tipov, ako si užiť jeseň v Bratislave a okolí
 2. Ašot Haas v Bratislave: Nenechajte si ujsť umelecký zážitok
 3. Prehľad bratislavských komunít. Čo všetko sa dá robiť so susedmi
 4. Kanceláriám ešte neodzvonilo
 5. Radosť zachytiť tieto krásne krivky
 6. Volkswagen na IAA v Mníchove predstavil koncept elektromobilu
 7. Slovenský orloj – svetová atrakcia
 8. Predplaťte si SME.sk s garanciou vrátenia peňazí
 9. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér
 10. Mikroplasty sú v produktoch každodennej potreby. V ktorých?
 1. Profesionáli vedia, o čo ide. Ako si vybrať OZV a nepopáliť sa?
 2. Pápež František požehnal základný kameň novej nemocnice
 3. Ašot Haas v Bratislave: Nenechajte si ujsť umelecký zážitok
 4. Stropný zdvihák zlepší život všetkým imobilným ľuďom
 5. Brusnica – lahodná i účinná zároveň
 6. Zateplenie šikmej strechy PUR penou či minerálnou vlnou?
 7. Čučoriedky - dokážu ochrániť váš zrak?
 8. Tento výťah si poradí aj s tým najužším schodiskom
 9. 5 tipov, ako si užiť jeseň v Bratislave a okolí
 10. ŠKODA prišla s unikátnou platformou
 1. Maldivy, Maurícius či Mexiko sú na dosah jediným letom 9 155
 2. Mikroplasty sú v produktoch každodennej potreby. V ktorých? 6 185
 3. Slovenský orloj – svetová atrakcia 4 342
 4. Radosť zachytiť tieto krásne krivky 4 132
 5. Mayo Galuška praží extra kávu, oligarcha Hodorovský je Mr. Krach 2 341
 6. Prehľad bratislavských komunít. Čo všetko sa dá robiť so susedmi 2 297
 7. Uznávané štúdio oživilo zanedbané štvrte. Prišlo do Bratislavy 1 864
 8. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér 1 739
 9. Prvá dáma festivalu 1 657
 10. Zateplenie šikmej strechy PUR penou či minerálnou vlnou? 1 488
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Zatvoriť reklamu