Vstupenky na Portugalsko v predaji od pondelka

BRATISLAVA - V pondelok sa začne predpredaj vstupeniek na zápas 3. kvalifikačnej skupiny futbalových MS 2006 Slovensko- Portugalsko, ktorý sa uskutoční v stredu 30. marca na bratislavskom Tehelnom poli. Fanúšikovia môžu svoje objednávky posielať písomne

BRATISLAVA - V pondelok sa začne predpredaj vstupeniek na zápas 3. kvalifikačnej skupiny futbalových MS 2006 Slovensko- Portugalsko, ktorý sa uskutoční v stredu 30. marca na bratislavskom Tehelnom poli. Fanúšikovia môžu svoje objednávky posielať písomne na adresu CK Mars Sport Travel, e-mailom, faxom aj cez internetové stránky www.futbalsfz.sk  a www.marssporttravel.sk .

Priamy predaj lístkov sa začne 23. februára v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach, Trenčíne, Trnave, Dunajskej Strede, Poprade, Nitre a Prešove, prípadné zvyšné vstupenky sa dva dni pred stretnutím dostanú do pokladní na štadióne Slovana. Miesta na tribúnach sú tradične rozdelené do troch cenových kategórií, tentoraz na 350 Sk za sedadlá za bránami, 500 Sk na nekryté časti hlavných tribún a 800 Sk na kryté tribúny. Podľa novej legislatívy treba k týmto sumám pripočítať DPH, takže diváci v konečnom dôsledku zaplatia 416,50, 595, resp. 952 korún.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

SkryťVypnúť reklamu

"Bude to najväčšia futbalová udalosť roka, preto k tomuto zápasu pristupujeme s plnou vážnosťou. Pripravujeme bohatý spoločenský program, aký sme dosiaľ na futbalových stretnutiach ešte nemali. Už teraz môžem prezradiť, že poprední slovenskí hudobníci skladajú novú hymnu slovenského národného tímu, ktorá by mala mať premiéru práve pred duelom s Portugalskom. Verím, že to pre nás všetkých bude nádherný zážitok s úspešným koncom pre našich futbalistov," povedal generálny sekretár Slovenského futbalového zväzu Dušan Tittel. (sita)


SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME

Komerčné články

  1. CTP Slovakia sa blíži k miliónu m² prenajímateľnej plochy
  2. Ako mať skvelých ľudí, keď sa mnohí pozerajú za hranice?
  3. Expertka na profesijný rozvoj: Ľudia nechcú počuť, že bude dobre
  4. Zažite začiatkom mája divadelnú revoltu v Bratislave!
  5. Myslíte si, že plavby nie sú pre vás? Zrejme zmeníte názor
  6. Jeho technológie bežia, keď zlyhá všetko ostatné
  7. Wolt Stars 2025: Najviac cien získali prevádzky v Bratislave
  8. The Last of Us je späť. Oplatilo sa čakať dva roky?
  1. Toto je Balkán? Roky prehliadané Albánsko prekvapuje
  2. Leto, ktoré musíš zažiť! - BACHLEDKA Ski & Sun
  3. Slovensko oslávi víťazstvo nad fašizmom na letisku v Piešťanoch
  4. CTP Slovakia sa blíži k miliónu m² prenajímateľnej plochy
  5. Zlaté vajcia nemusia byť od Fabergé
  6. V Košiciach otvorili veľkoformátovú lekáreň Super Dr. Max
  7. Ako mať skvelých ľudí, keď sa mnohí pozerajú za hranice?
  8. Ako ročné obdobia menia pachy domácich miláčikov?
  1. Expertka na profesijný rozvoj: Ľudia nechcú počuť, že bude dobre 6 878
  2. V Košiciach otvorili veľkoformátovú lekáreň Super Dr. Max 4 939
  3. Myslíte si, že plavby nie sú pre vás? Zrejme zmeníte názor 4 884
  4. CTP Slovakia sa blíži k miliónu m² prenajímateľnej plochy 3 859
  5. Unikátny pôrod tenistky Jany Čepelovej v Kardiocentre AGEL 2 913
  6. Toto je Balkán? Roky prehliadané Albánsko prekvapuje 2 626
  7. Ako mať skvelých ľudí, keď sa mnohí pozerajú za hranice? 2 357
  8. Jeho technológie bežia, keď zlyhá všetko ostatné 2 178
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťZatvoriť reklamu