MUŽI - Extraliga - nadstavbová časť, skupina o 1. - 6. miesto - 19. kolo: Svit - Komárno 108:52 (39:7, 15:16, 26:6, 28:23), najviac bodov: Zabavník 25, Holúbek 19 - Kollár 12, Ridzoň a Jurík po 10, 400 divákov. Nitra - Handlová 79:60 (25:17, 18:17, 21:9, 15:17), Vojtek 22, Tomek 21 - Miloševič 17, Golian a Štefánik po 13, 800. Lučenec - Levice 72:49 (21:14, 22:7, 13:14, 16:14), Čuzela 18, Madaj 12 - Michálik 15, Orešanský a Činčura po 8, 1300.
1. Lučenec | 19 | 17 | 2 | 1622:1294 | 36 |
2. Nitra | 19 | 13 | 6 | 1597:1441 | 32 |
3. Svit | 19 | 12 | 7 | 1494:1276 | 31 |
4. Komárno | 19 | 10 | 9 | 1522:1638 | 29 |
5. Handlová | 19 | 9 | 10 | 1509:1490 | 28 |
6. Levice | 19 | 8 | 11 | 1431:1534 | 27 |
Skupina o 7. - 10. miesto - 19. kolo: Košice - Žilina 76:69 (25:6, 17:19, 13:22, 21:22), Svitek 14, Probala 13 - Faith a Tucakovič po 14, 1000. Inter Bratislava - Prievidza 102:65 (20:13, 20:14, 28:15, 34:23), Mičuda 23, Míčka 19 - Čutuk 16, Kotian 9, 500.
7. Košice | 19 | 9 | 10 | 1489:1470 | 28 |
8. Inter | 19 | 9 | 10 | 1452:1438 | 28 |
9. Prievidza | 19 | 4 | 15 | 1368:1621 | 23 |
10. Žilina | 19 | 4 | 15 | 1389:1661 | 23 |
ŽENY - Extraliga, 17. kolo: UMB Banská Bystrica - Myjava 92:51 (18:6, 23:13, 29:6, 22:26), L. Libičová 28, Belanská 17 - Mečiarová 18, Mikovičová 11, 200. Cassovia Košice - Ružomberok 56:93 (14:30, 15:20, 14:26, 13:17), Jurčenková 15, Krasnočková 10 - Číkošová 21, Křížová 18, 700. Poprad - Delta Košice 45:71 (8:16, 21:19, 4:23, 12:13), Kloudová 9, Gulová 8 - Kuklová 15, Frniaková a Hiráková po 12, 400. Istrobanka Bratislava - Slovan Bratislava 86:77 (19:22, 22:17, 27:17, 18:21), Szíjjártóová 19, Borčinová 17 - Mračnová 28, Kozmonová 19, 120.
1. Delta | 17 | 17 | 1594:944 | 34 | |
2. Ružomberok | 17 | 13 | 3 | 1577:961 | 31 |
3. UMB | 17 | 9 | 8 | 1153:1082 | 26 |
4. Poprad | 17 | 9 | 8 | 1181:1219 | 26 |
5. Slovan | 17 | 8 | 9 | 1063:1276 | 25 |
6. Istrobanka | 17 | 6 | 11 | 1172:1473 | 23 |
7. Cassovia | 17 | 4 | 13 | 1118:1224 | 21 |
8. Myjava | 17 | 1 | 16 | 905:1584 | 18 |
FUTSAL
15. kolo: 1. HFC Lučenec - Mima Trnava 7:5 (1:1), Husvár, Mlynarčík po 2, Csányi, Fehervári, Sudimák - Málik 2, Adámek, Benkovský, Endrody, 350 divákov. Mäsomax Nitra - Program Dubnica 7:3 (2:2), Grimbel, Koprda po 2, Prešinský, Rus, Šindler - Basila, Grendel, Kozík, 200. 1. FSC Nafta Malacky - 1. SC Incar Nitra 2:4 (1:2), Adámek, Ambra - Nagy 2, Pavlovič, Rajčáni, 300. Across Pinerola Bratislava - RCS Košice 3:1 (1:0), Jalakša, Strapek, Švihorík - Gliganič, 150. Izolex Košice - Doxx Žilina 12:0 (7:0), Murňák, Kerlík po 3, Várady 2, Wantruba, Fedor, Papáč, Hernandez, 300. Slov-matic Fofo Bratislava - Semic Atletico Bratislava 6:0 (3:0), Súkeník, Tóbl po 2, Baláž, Hrabalík, 100. F.A.C. Górnik Trnava - MPL-Severná Banská Bystrica 11:1 (5:1), Horvatovič 4, Sládeček 2, Hájnik, Holič, Ivanič, Krištofík, Semanko - Rubint, 150.
1. Incar | 15 | 13 | 1 | 1 | 97:32 | 40 |
2. Pinerola | 15 | 10 | 3 | 2 | 70:43 | 33 |
3. RCS | 15 | 10 | 2 | 3 | 86:46 | 32 |
4. Program | 15 | 10 | 2 | 3 | 73:37 | 32 |
5. Izolex | 15 | 9 | 2 | 4 | 71:42 | 29 |
6. HFC Lučenec | 15 | 9 | 6 | 68:57 | 27 | |
7. Slovmatic | 15 | 7 | 2 | 6 | 53:45 | 23 |
8. Mäsomax | 15 | 7 | 8 | 61:65 | 21 | |
9. Mima | 15 | 6 | 9 | 67:75 | 18 | |
10. Górnik | 15 | 5 | 1 | 9 | 59:69 | 16 |
11. Semic | 15 | 4 | 2 | 9 | 45:80 | 14 |
12. MPL B. Bystrica | 15 | 3 | 1 | 15 | 48:85 | 10 |
13. DSC Nafta | 15 | 2 | 2 | 11 | 51:92 | 8 |
14. Doxx Žilina | 15 | 2 | 13 | 25:106 | 2 |
HÁDZANÁ
ŽENY - WHIL - 14. kolo: Veselí - Šurany 23:28 (12:13), najviac gólov: Bachůrková 5/3, Tomšejová a Brablcová po 4 - Fujasová 11/4, Vachová 9, 300 divákov. Banská Bystrica - Partizánske 28:26 (15:15), Beňušková 7/3, Poláková a Tobiašová po 6 - Fábryová 9/1, Szabová 8/3, 800. Šaľa - Olomouc 34:20 (18:10), Caltíková 6, M. Kuťková a Stuparičová po 5 - Simerská 5, Coufalová a Šašková po 4, 600. Bánovce n. B. - Michalovce 26:31 (14:14), Antalová 6/1, Tomašovičová 6/2 - Tóthová 13/3, Glankovičová 7/1, 300. Cheb - Slavia Praha 17:27 (7:14). Včerajšie stretnutie Kunovice - Zlín sa skončilo po uzávierke tejto strany.
1. Šaľa | 14 | 13 | 1 | 462:275 | 26 | |
2. Olomouc | 14 | 11 | 1 | 2 | 381:309 | 23 |
3. B. Bystrica | 14 | 10 | 1 | 3 | 365:297 | 21 |
4. Slavia Praha | 14 | 9 | 1 | 4 | 404:327 | 19 |
5. Michalovce | 14 | 9 | 1 | 4 | 402:347 | 19 |
6. Partizánske | 14 | 9 | 5 | 374:335 | 18 | |
7. Zlín | 13 | 5 | 2 | 6 | 297:280 | 12 |
8. Šurany | 14 | 5 | 2 | 7 | 343:402 | 12 |
9. Bánovce | 14 | 4 | 1 | 9 | 345:457 | 9 |
10. Veselí | 14 | 2 | 12 | 257:366 | 4 | |
11. Cheb | 14 | 1 | 1 | 12 | 268:351 | 3 |
12. Kunovice | 13 | 13 | 248:399 |
Po skončení súťaže odrátajú Chebu 2 body.
MUŽI - HIL - 19. kolo: Allrisk Praha - Sečovce 34:23 (18:9), Kubec a Vraný po 7 - Seman 7/2, Lebeda a Manžák po 3, 100. Hlohovec - Zubří 27:25 (17:12), Gregůrek a Andreanský po 5 - Kiriljuk 8, Petr Hrachovec 5, 500. Považská Bystrica - Prešov 25:22 (12:10), Polakovič 8/4, Buchta 6 - Kukučka 6/1, Antl 5/5, 1400. Košice - Kostelec na Hané 39:32 (18:11), Justus 8, Kleis 6/1 - Z. Veselý 7/1, Grulich 4, 300. Hranice - Karviná 26:29 (14:17), Kolmajer 8/3, Stržínek a Valášek po 4 - Zdráhala 9/3, Szymanski 7, 600. Včerajšie zápasy ŠKP Bratislava - Trnava, Dukla Praha - Luony a Frýdek-Místek - Nové Zámky sa skončili po uzávierke tejto strany.
Dohrávka 3. kola: Považská Bystrica - Sečovce 35:19 (22:6), Polakovič 13/6, Spuchlák 5 - Kučera 8, Seman 5/3, 500.
1. Karviná | 18 | 16 | 2 | 566:489 | 32 | |
2. Prešov | 19 | 14 | 1 | 4 | 572:492 | 29 |
3. P. Bystrica | 18 | 13 | 1 | 4 | 542:427 | 27 |
4. Allrisk Praha | 19 | 13 | 1 | 5 | 516:452 | 27 |
5. Košice | 19 | 13 | 1 | 5 | 559:526 | 27 |
6. Frýdek-Místek | 18 | 13 | 5 | 585:465 | 26 | |
7. Dukla Praha | 17 | 12 | 5 | 496:421 | 24 | |
8. N. Zámky | 17 | 10 | 7 | 392:477 | 20 | |
9. Trnava | 17 | 7 | 10 | 467:451 | 14 | |
10. Kostelec | 19 | 6 | 1 | 12 | 543:584 | 14 |
11. Zubří | 19 | 5 | 3 | 11 | 510:529 | 13 |
12. Hranice | 18 | 5 | 1 | 12 | 505:551 | 13 |
13. Louny | 18 | 4 | 2 | 12 | 478:581 | 10 |
14. Bratislava | 18 | 3 | 1 | 14 | 451:501 | 7 |
15. Sečovce 19 3 1 15 461:605 7
16. Hlohovec 19 2 1 16 385:591 5
VOLEJBAL
MUŽI: Extraliga - nadstavbová časť, skupina o 1. - 4. miesto, 7. kolo - PIATOK: Prešov - Púchov 2:3 (16, -25, -26, 24, -8), 125 minút, 350 divákov. SOBOTA: VKP Bratislava - Zvolen 3:2 (-22, 13, 23, -21, 11), 100, 510.
1. VKP | 25 | 22 | 3 | 72:28 | 47 |
2. Prešov | 25 | 18 | 7 | 63:34 | 43 |
3. Púchov | 25 | 17 | 8 | 55:43 | 42 |
4. Zvolen | 25 | 11 | 14 | 47:49 | 36 |
Skupina o 5. - 10. miesto, 5. kolo: Nové Mesto n. V. - Dubová 3:0 (13, 19, 20), 62 min, 400 divákov. STU Bratislava - Humenné 2:3 (-23, -23, 23, 22, -7), 104, 30. Stará Ľubovňa - Žilina 0:3 (-23, -20, -21), 74, 800.
5. Humenné | 23 | 15 | 8 | 52:33 | 38 |
6. Žilina | 23 | 14 | 9 | 49:39 | 37 |
7. N. Mesto | 23 | 10 | 13 | 46:46 | 33 |
8. St. Ľubovňa | 23 | 7 | 16 | 34:53 | 30 |
9. STU | 23 | 4 | 19 | 24:61 | 27 |
10. Dubová | 23 | 1 | 22 | 11:67 | 24 |
V tabuľke je zarátaný výsledok zápasu Prešov - Humenné 0:3 kont.
ŽENY - Extraliga - nadstavbová časť - 6. kolo, skupina o 1. - 6. miesto: Pezinok - Žilina 0:3 (-26, -22, -16), 72, 100. Doprastav Bratislava - Slávia UK Bratislava 1:3 (22, -15, -13, -16), 84, 100. Stretnutie Žiar n/Hr. - Senica sa pre ochorenie hráčok Senice nehralo.
1. Slávia UK | 24 | 23 | 1 | 70:8 | 47 |
2. Žilina | 24 | 20 | 4 | 62:28 | 44 |
3. Senica | 23 | 15 | 8 | 51:29 | 38 |
4. Žiar | 23 | 12 | 11 | 47:43 | 35 |
5. Doprastav | 24 | 11 | 13 | 43:46 | 35 |
6. Pezinok | 24 | 9 | 15 | 38:53 | 33 |
Skupina o 7. - 10. miesto, 6. kolo: Nitra - Košice 2:3 (-23, -19, 23, 23, -5), 126 min, 100 divákov. Predohrávka: Forplast Bratislava - Komárno 3:0 (11, 17, 19), 63, 100.
7. Forplast | 24 | 12 | 12 | 47:41 | 36 |
8. Košice | 24 | 10 | 14 | 34:49 | 34 |
9. Nitra | 24 | 4 | 20 | 19:64 | 28 |
10. Komárno | 24 | 3 | 21 | 16:66 | 27 |
Forplast má jednu kontumačnú prehru bez priznania bodu.
(sita, tasr, hup, vok, ja)