Utorok, 9. marec, 2021 | Meniny má FrantiškaKrížovkyKrížovky

Poprad triumfoval nad Košicami

BRATISLAVA - Hokejová ST Extraliga pokračovala včera štyrmi zápasmi 42. kola. Dnes je na programe o 17.00 h televízna dohrávka (STV 2) Trenčín - Slovan. Majster sa pokúsi predĺžiť svoju sériu bez prehry. Naposledy nestačil Slovan v lige na Skalicu ešte .

V 42. kole hokejovej ST extraligy v hokeji hostil Liptovský Mikuláš Skalicu. Na snímke domáci Šebo (v popredí) v súboji so Skaličanom Flamíkom. L. Mikuláš vyhral 4:1. ŠTARTFOTO - JAKUB SÚKUP

BRATISLAVA - Hokejová ST Extraliga pokračovala včera štyrmi zápasmi 42. kola. Dnes je na programe o 17.00 h televízna dohrávka (STV 2) Trenčín - Slovan. Majster sa pokúsi predĺžiť svoju sériu bez prehry. Naposledy nestačil Slovan v lige na Skalicu ešte 23. novembra.

Poprad bojuje o extraligovú príslušnosť. Včera Košiciam veľa priestoru nenechal a zvíťazil 2:0, keď neumožnil skórovať tímu s veľmi produktívnym útokom ligy (122 gólov). Mužstvo Jána Selveka neprehralo tretí duel v rade a posunulo sa na 9. priečku. Boj o udržanie sa v extralige sa ešte nekončí.

Počet inkasovaných gólov Martina vo Zvolene včera veľmi rýchlo narastal. Martinčanom nepomohla ani výmena brankára. Petrík dostal tri góly, jeho náhradník Dzubina inkasoval štyrikrát. Naopak, domáci gólman Križan nemal žiadne problémy a v šiestom zápase sezóny vychytal nulu.

Po dobrom výkone v utorkovom stretnutí proti Trenčínu Skalica sklamala. Z Mikuláša si odviezla nádielku 1:4. Na čom má výrazný podiel Ján Plch autor 2 gólov a prihrávky. V čase uzávierky sa zápas Nitra - Žilina (2:2) predlžoval. (per, sb)

Program - dohrávka 42. kola, dnes, 17.00 (STV 2): Trenčín - Slovan.

43. kolo - zajtra, 17.00: Skalica - Nitra, Košice - Trenčín, Martin - Poprad, Žilina - Zvolen. 17.30: Slovan - Lipt. Mikuláš.

10. Martin 42 8 1 7 2 24 89:150 33

(zápasy, výhry - 3 body, výhry po predĺžení - 2, remízy - 1, prehry po predĺžení - 0, prehry, skóre, body)