Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: jozef.solc
1 >
mínus indicator plus

Poniektori vidia hradzky   Poniektori vidia hradzky

uz aj tam, kde nie su :)
 
mínus indicator plus

Lesy sú ozaj nevyhnutné   Lesy sú ozaj nevyhnutné

na regulovanie vodného cyklu nad kontinentami. Lesom zadržiavanie vody vo veľkých vodných nádržiach až tak nepomáha. Skôr by im pomohlo dôsledné zamedzovanie vodnej erózie spôsobenej ľudskou činnosťou hlavne pri ťažbe dreva a tiež by im pomohlo, keby ich bolo viacej. Významné odlesnenie človekom významne narušilo regulačné vodné cykly, postupuje desertifikácia a významne stúpa odlesnením neodstranený CO2. V rámci CO2 ľudia (aj vedci) by sa mali podstatne viacej zaoberať vplyvom erózie lesov, odlesňovania a znečisťovaním mora, kvantifikovať to (niektorí by boli prekvapení výsledkami) a robiť v tom podstatne viacej.
 
mínus indicator plus

absolútny súhlas   absolútny súhlas

Sfunkčnené referendum je základnou spätnou väzbou na politikov.
Reakcia k téme: NASTAL ČAS
26.07.2016 12:55 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Priama demokracia - funkcne referendum   Priama demokracia - funkcne referendum

by bola zasadna aktivna spatna vazba na politikov, ktori by si nedovolovali potom to, co doteraz. Teraz nemaju absolutne, ale absolutne ziadnu spatnu vazbu a nikto a nic ich neohrozuje v drancovani krajiny a obyvatelstva. System je preto nestabilny a skor, ci neskor sa zruti.
07.07.2016 9:44 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Pri ozaj funkcnom referende blba otazka   Pri ozaj funkcnom referende blba otazka

nevadi. Jednak by na blbu otazku nezozbierali asi ani 25 tis. podpisov a ak nahodou ano a kazdy obcan by v brozurke dostal odpoved preco ano a preco nie, tak by videli, ze to je nezmysel a volili by nie. Ludia nie su az tak blbi, ako sa zdaju, su akurat obete vymyvania mozgov mainstreamom, ktory manipuluje verejnu mienku a mari aj referendum aj volby.
07.07.2016 9:40 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Blbcov z ludi robia media -   Blbcov z ludi robia media -

- mainstreamove media komplet vlastnene financnymi skupinami. Jednoznacne by bolo vhodne sfunkcnit referendum, samozrejme s obmedzenim mainstreamu na len vyvazene a objektivne informacie, aby neidiotizovali ludi za ucelom dodrancovania Slovenska
07.07.2016 9:35 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

blbost, to bola skuska
 
mínus indicator plus

Mas to tazke   Mas to tazke

Tazko prebit peniaze. Vyzera, ze peniaze, alebo aspom sanca na korupcne peniaze robia svoje sa pchanie do ***** tomu co sa dnes v mainstreame hlasa. Drzim ti palce, mas pravdu. (y) Vyzdrzime, zorganizujeme a zemnime. Potom zase ti vsetci pochlebovaci budu podporovat, opacne, toho kto bude mat moc. :)
 
mínus indicator plus

 

asi tak, áno.
14.04.2016 10:55 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Áno odbory jednoznačne treba, no aké?   Áno odbory jednoznačne treba, no aké?

Väčšina sú žiaľ skorumpované a kolaborujú so zamestnávateľom. Na Slovensku odbory prakticky nie sú. To by tu takto predsa nemohlo vyzerať, ani v nezamestnanosti, ani v mzdách, ani v mobbingu a bossingu. Priateľov sen je založiťnové odbory ako vo Švajčiarsku. Ak má zamestnanec problém, 3-4 to idú pozrieť, prerokujú po právnej ,akonomickkej a sociálnej stránke na odbornej úrovni a zvyčajne u zamestnávateľa to vybavia, ešte aj prípadne s ďalšími výhodami pre zamestnanca, ktoré sa dali vyabviť. Je to spätná väzba pre zamestnávateľov, aby sa slušne správali. Žiaľ priateľ uprednostnil odboj priamo na Ukrajine, zatiaľ odbory nerobí.
 
mínus indicator plus

 

Je to tak. Havná stanica nie je dobrá vizitka pre Bratislavu ako aj celé Slovensko, no priority Bratislavy a Slovenska sú troška iné. Keď sa aktívni ludia zmobilizujú a obrátia priority mesta a štátu tak, aby na 1.mieste nebol tunel a korupcia, bude to zdravšie.
 
mínus indicator plus

 

Presne tak to je.
14.04.2016 9:55 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Plne súhlasím, Smer nie je riešením.   Plne súhlasím, Smer nie je riešením.

A kto sú voliči? Okrem zblbnutých dôchodcov a podplatených cigánov aj úradníci a podnikatelia zavesení na Smer, ktorí z toho profitujú, na úkor celej spoločnosti. No však ale ani "naša" slávna pravica nie je riešením, striedali sa predsa celý čas s Ficom, alebo Mečiarom a rozvíjali technológie na tunelovanie štátu a ožobračovanie občanov tiež. Skúsme aspoň jedenkrát nevoliť podľa médií, veď všetky sú skúpené predsa finančnými skupinami. Aktivisti robili už všetko možné http://jozefsolc1.blog.sme.sk/... ,no na tých "našich" ani ľavicových, ani pravicových nič neplatí. Nevoľme podľa médií, voľme neparlamentnú stranu, napríklad Priamu demokraciu.
13.02.2016 16:13 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Červenomodrí v "našom" parlamente   Červenomodrí v "našom" parlamente

zabezpečili, nikto iný, že prakticky všetky mienkotvorné médiá sú vlastnené iba finančnými skupinami a manipulujú verejnú mienku iba vo svoj prospech! To je zásadné zničenie akejkoľvek demokracie. Apatickí občania nie sú príčinou, ale dôsledkom tejto dlhodobej, sofistikovanej psychologickej vlastizradnej manipulácie obyvateľstva. Čo dodať?
04.02.2016 7:15 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Červenomodrí to v "našom" parlamente   Červenomodrí to v "našom" parlamente

zabezpečili, prakticky všetky mienkotvorné médiá sú vlastnené iba finančnými skupinami a manipulujú verejnú mienku iba vo svoj prospech! To je zásadné zničenie akejkoľvek demokracie. Apatickí občania nie sú príčinou, ale dôsledkom tejto dlhodobej, sofistikovanej psychologickej vlastizradnej manipulácie obyvateľstva. Čo dodať?
04.02.2016 7:11 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Hm...   Hm...

Sfunkcnenie referenda je mozné jedine vtedy, ak sa nefunkcne prvky sfunkcnia súcasne. http://www.funkcnereferendum.s... Základnym prvkom je odstranenie manipulácie verejnej mienky mediami financnych skupin, co je vlastne marenie referenda, za co mozu vsetky parlamentne strany, ze tento zakladny nedemokraticky princip dopustili. A čo sa týka štrajku? Všetci by sme mali povstať, pridať sa a postaviť sa na odpor, v každom rezorte je to v dezolatnom stave. No pozor, Strajk uzko suvisi s kampanou A dost a tu koordinuje totálne proamericky Demes. http://jozefsolc1.blog.sme.sk/... Takze opatrne.
 
mínus indicator plus

Neuveriteľne pekné   Neuveriteľne pekné

fotografie hlavne z nášho krásneho Slovenska Ľubomíra Schmídu sú tu: http://www.schmida.sk/domains/... Ľudia poďme ku voĺbám, nech si to naše krásne Slovensko nenecháme celé spustošiť.
 
mínus indicator plus

Vlastizradcovia   Vlastizradcovia

Ničoho sa neštítia. Už nevoliť podľa televízie a bude revolučná zmena konečne pre ľudí.
 

1 >

Najčítanejšie na SME