Streda, 20. január, 2021 | Meniny má DaliborKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Janka Remešíková
1 >
mínus indicator plus

 

Mravy sa rozviazali? Boli niekedy zviazané? Rozviazané mravy to je v pohode. Horšie, keď sa rozviaže jazyk:-)
 
mínus indicator plus

 

Ani nehovor, Matilduška. Ukázalo sa slniečko, v noci trochu pripadlo snehu, idem na lúky a polia. Tie mám tak 100 m od domu.
 
mínus indicator plus

 

Keby nám padol internet to by bolo horšie ako keby padla vláda:-)
 
mínus indicator plus

 

Vyhrala si, Matilduška, spolu s Citadelkou Čestné uznanie spolu s Diplomom za vysokoznaleckú odbornosť v kategórii "Nočný život pri Večierkach":-) Keď hovoríš o tých náprstkoch. Keď som ich prvýkrát zbadala pri pokladni vystavené v krabici, ja som normálne netušila, čo to je, ani mi nič normálne nenapadlo. Spýtala som sa pokladníčky a tá mi povedala, že to je " tekutá prvá pomoc" , ešte chvíľu som pokračovala v nechápaní, až keď naznačila rukou k ústam, pochopila som:-)
 
mínus indicator plus

 

Kto uhádne najpredávanejší sortiment vo Večierkach?:-)
 
mínus indicator plus

 

V čase, keď polovica ľudí pracuje z domu, je akákoľvek kontrola kvality stravovania zo strany zamestnávateľa alebo nebodaj štátu bezpredmetná. Stravné lístky by sa mali nahradiť finančným príspevkom na stravovanie od zamestnávateľa. Spôsob zdravého stravovania by si mal strážiť každý človek sám. Žiadna legislatívna úprava to nezabezpečí.
 
mínus indicator plus

 

Sporák, práčka, ventil na prívode vody ... čo ešte okrem Teba máte doma funkčné?:-)
 
mínus indicator plus

 

My lietame skôr v prúseroch ako na Mesiac:-)
 
mínus indicator plus

 

Ty si sledovaná najvyššími bezpečnostnými zložkami štátu. Presne tými, ktorí sledujú, či sa tu neprihlási niekto z toho neslávne známeho teroristického samovytvoreného štátu. Preverovali, či Tvoj nick nemá nič spoločné s ISIS, ISIL:-))
 
mínus indicator plus

 

Tak to kvoli Tebe kolaboval system SME. A ja som myslela ze preto, lebo aj tu sa ludia zo zufalstva prihlasuju na testy namiesto do diskusie:)
 
mínus indicator plus

 

Už bežím! Zajtra je pracovný deň, netreba ponocovať.
 
mínus indicator plus

 

Máš pravdu, Citadelka, až koncom roka. No aj tak. Wykrentova Agnes bola veľkým hitom. Páči sa mi aj dnes.
 
mínus indicator plus

 

Fíhá, vzalo mi do dych aj slová ... Klobúk dolu, máš môj úprimný obdiv, Marian.
Reakcia k téme: Cez čiaru
17.01.2021 16:24 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

To prirovnanie obilninových a cereálnych rožkov je výstižné. Neraz sa na tom bavím ako ľudia povyšujú cereálie nad obilniny:-) Chápem, že výrobcovia nás chcú oblbnúť honosnejšími názvami, ktoré znejú neslovensky, ale že by nás už chcela oblbnúť aj vláda?! No kto by to od nej čakal?...:-)
 
mínus indicator plus

 

Poznám ten koncert, Citadelka. Jaromír boli s Rottrovou veľkí kámoši, však z jedného mesta. Prvýkrát som videla (nie počula, to aj predtým) J.N. v r. 1984 v divadýlku Pod věží. To bol program M. Rottrovej, kde si pozývala svojich hostí. Marie je veľmi sympatická dáma, že osemdesiatnička, neuveriteľné. Ani nepotrvá dlho a budeme tam aj my:-)
 
mínus indicator plus

 

Zajtra je nedela, nemusim do prace , tak si este predlzim vecierku o takych 30 stran knihy.
 
mínus indicator plus

 

Turistika sa ľahko stane návykovou. Pri absťáku nemáš fyzické problémy, skôr psychické. Tak uvidíme, či už si návykový, alebo odoláš. Okres veľký, lockdown dlhý. Túra pekná, fotky pekné, stromy Ťa už zlákali do svojho objatia, Pali s Filanom majú pravdu, keď sa zhodli na tom, že "stromy to sú z dreva básne..."
 
mínus indicator plus

 

No ale teda nemuselo to byť. Ja tiež hlásim splnenie dnešnej upratovacej normy. Mraznička vyčistená a uprataná, špacírka aj s paličkami po cestičkách okolo dedinky vybavená, na večeri sa pracuje. Žijem si jak v podzámčí:-)
 

1 >

Najčítanejšie na SME