Utorok, 24. november, 2020 | Meniny má EmíliaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Janka Remešíková
1 >
mínus indicator plus

 

Decimálka spoľahlivo vyrieši neposlušnú ručičku:-)
Reakcia k téme: Čakáreň
24.11.2020 18:39 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Si v Las Vegas?-:)
Reakcia k téme: Čakáreň
24.11.2020 15:08 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Valašské frgále a Štramberské uši, to sú veru maškrty, za ktorými sa oplatí ísť na Moravu aj teraz. S tým večným čakaním máš pravdu. Niektoré čakania sú ako čakanie na Godota. Tiež som netrpezlivý čakač. Niektoré čakania sú úplne nečakané. Napríklad na meškajúci vlak. No ... neviem, či to bol zrovna najlepší príklad. Teraz budem čakať, kým malá ručička bude na sedmičke a veľká na dvanástke:-)
Reakcia k téme: Čakáreň
23.11.2020 18:59 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Ja som to tušila už dosť dlho, že sny sa mi plnia na počkanie:-)
23.11.2020 13:55 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Katka Sz. je "šikovné" dievča. A taká náhoda, že to auto jej mama požičala ako úplne nové rovno na cestu do Vinosadov. Bola to jedna z prvých testovacích jázd, malo vtedy ešte prenosné značky. Však čo iné s úplne novým VW ako ísť si zaplávať a zacvičiť do rehabilitačného zariadenia kaštieľa. Keď si nabudúce kúpim také, spravím presne to isté:-) Na Fotografii týždňa ma upútalo, aké fešandy milujú tohoto človeka. Zas som zmeškala svoju príležitosť, neviem kde sa flákam, keď prepásnem takéto historické udalosti:-) Upútala ma obrúčka na prste súdruha Ľuboša. Neviem z akého kovu ju vyrobili zruční sústružníci z jeho milovanej krajiny.
23.11.2020 11:11 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Kmene stromov si vybrali pekné papučky na zimu. Ale asi to majú celoročné. Neviem z akého dreva by mohla byť tá rozhľadňa, tvrdé drevo vydrží viac, agátové je skoro nezmar. Toto na agátové nevyzerá. Však pôjdeš mrknúť za takých 20 rokov a dáš nám vedieť čo to drevo robí:-)
Reakcia k téme: Rozhľadňa pod Klenovou
22.11.2020 20:58 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Keby som tak nejako podobne ako Šípková Ruženka zaspala pred rokom a zobudila sa dnes, neverila by som vlastným očiam, čo všetko sa udialo. Pozerala by som ako Alenka na zarúškovaných ľudí a čítala, kým všetkým sa nám zapĺňajú väznice , hľadela s otvorenými ústami na zavreté reštaurácie, na nejaké testovanie, na to, že len šiesti sa môžeme stretnúť, že nemôžem len tak hocikedy vybehnúť do Čiech, že takmer celá rodinka pracuje z domu ... a ktovie, čo nás ešte čaká.
 
mínus indicator plus

 

Na foto je tá hmla sympatickejšia ako v reále:-) Prekrásne foto, hmla sa s Vami pohrala a Vy s ňou.
Reakcia k téme: Zahmlené Lazy pod Makytou
22.11.2020 14:16 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Každá z nich má inú farbu, tá posledná takú slnečnú, hodí sa do novembrového dňa.
Reakcia k téme: Fotenie pred západom slnka
22.11.2020 14:11 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Výborné! Ten s dedičstvom a ten s novými brýlami som si uložila do pamäte (vlastnej), odd. vtipy:-)
Reakcia k téme: Židovský humor XXVI.
22.11.2020 10:42 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Nič tomu nechýbalo ani s "g":-)
Reakcia k téme: Príbeh smutnej Hondy.
21.11.2020 23:54 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Haló, som tu dobre na Pasienku? Nie som v urbexe alebo na vrakovisku? Ak som dobre trafila, tak si zaslúžim byť prvá!:-)
Reakcia k téme: Príbeh smutnej Hondy.
21.11.2020 23:16 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Ojóój, dnešné deti sme už inde ako boli naši prarodičia:-))
 
mínus indicator plus

 

Zakaždým sa poteším, keď vidím, že hrad sa podobá na hrad:-) Niekedy sú to naozaj už len chatrné pozostatky múrov, ale toto je nádhera! Hrad má opäť svojho hradného pána, ktorý sa oň stará. Miki, ešte šťastie, že si sa vybral do toho kraja, kde nič nie je:-)
 
mínus indicator plus

 

Ešte niekoľkoročný kurz bontónu a spoločenskej etikety a už to bude dokonalé.
21.11.2020 20:22 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

A popolníky:-)
21.11.2020 20:06 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Karolínka, veľa si objednávam cez net a nepríjemnú skúsenosť mám len jednu. Veľmi som zháňala pre vnúčatá plyšákov E.T. mimozemšťan. Mala ho len jedna-jediná firma z Čiech, ale že dodáva aj na Slovensko. Koncom októbra som zaplatila, žiadna iná možnosť nebola, lebo že platbu potrebujú dať do China vopred a že tovar mi príde najneskôr do mesiaca priamo od dodávateľa. Ako sa Vianoce blížili, bola som čoraz netrpezlivejšia, e-maily, telefonáty, sms, vždy len odpoveď, že tovar je na ceste ku mne. 2 týždne pred Vianocami už nič. Telefóny vypnuté. Na jednom fóre som našla sťažovateľov na túto firmu, dali sme sa dohromady a pripravovali sme hromadnú žalobu. Medzitým tie isté osoby na tej istej adrese, dokonca s tou istou web stránkou (len názov firmy bol mierne pozmenený) ponúkal ten istý tovar v pohode. Telefón už nebol uvedený. Napísala som im e-mail -posledná výzva pred podaním hromadnej žaloby a div sa svete, koncom januára nasl. roku mi tovar došiel priamo z Číny, ešte aj s darčekom, nejaká retiazka s príveskom a podobne tak všetkým ostatným okrem tuším dvoch. Dopadlo to relatívne dobre, ale boli to nervy a čas. Za tými podvodnými firmami sú často tí istí ľudia. Možno aj sú nastrčení. V tejto českej firme s.r.o. boli ako spoločníci uvedené 2 ženy, jedna Ukrajinka, druhá Ruska. Ale komunikácia, kým bola, bola v čistej češtine. Prajem Ti, Karolínka, aby to bol Tvoja prvá aj posledná skúsenosť s podvodným e-shopom.
21.11.2020 20:01 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Tieto podvodné firmy nedajú možnosť dobierky. Len platba vopred.
21.11.2020 19:43 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

A nie sme?:-)
21.11.2020 19:27 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Nepíšte v rozčúlení, niektoré slová sú riadne skomolené.
21.11.2020 19:19 | Oznám správcovi
 

1 >

Najčítanejšie na SME