Piatok, 18. október, 2019 | Meniny má Lukáš

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: prava_pravica
1>
mínus indicator plus

Fico sa stále vykecáva, že je to   Fico sa stále vykecáva, že je to

čisto Dzurindova kauza. Ale ešte nikdy nepovedal, prečo toto nebolo vyšetrované počas jeho prvej vlády 2006-2010, ale naopak, všetky nahrávky boli v roku 2008 skartované! To akože zachraňoval Dzurindu? Či ? Asi tak.
 
mínus indicator plus

Mňa by len zaujímalo jedno:   Mňa by len zaujímalo jedno:

Citujem:"...dve stíhacie lietadlá MiG-29 vzlietli o 18.10 hodine, aby absolvovali pravidelný vzlet v ostrej pohotovosti. „Zhodou okolností išlo o cvičný vzlet, ktorý bol realizovaný na základe výzvy Uedem-u. O 19.12 hodine jeden MiG-29 pristál na letisku Sliač, druhý z dôvodu dramatického zhoršenia počasia bol navigovaný na záložné letisko v Bratislave..." To druhe lietadlo padlo o 21:30 hodine. To tomu MIG-u trvalo viac ako 2 hodiny, aby sa dostal k Nitre? Kde sa flákal viac ako 2 hodiny? To sa nečudujem, že mu došlo palivo. Asi tak.
 
mínus indicator plus

Podľa Fica je Gorila   Podľa Fica je Gorila

kauza druhej Dzurindovej vlády. Ak je to pravda, potom prečo nechal Fico v tichosti v roku 2008 skartovať všetky nahrávky kauzy Gorila? Že by z lásky k Dzurindovi? Tak takej sprostosti nemôže uveriť nikto. Asi tak.
 
mínus indicator plus

Už dávno som písal, že je to v prvom   Už dávno som písal, že je to v prvom

rade Ficova kauza, presne ako hovoríš. Pretože sa akosi zabudlo na to, že všetky nahrávky tejto kauzy boli v roku 2008 skartované na príkaz Gašpara s radostným požehnaním birmovaného. Keby to bola čisto Dzurindova kauza, dal by to Fico skartovať? Myslím si, že by si Dzurindove trestné stíhanie vychutnával. Ale ficoidom súvislosti nedochádzajú. Asi tak.
 
mínus indicator plus

Neviem prečo to novinári nazývajú:   Neviem prečo to novinári nazývajú:

"Výjazdové rokovanie vlády". Pretože v skutočnosti by sa to volá: "Predvolebné kortešačky strany SMER za Vaše peniaze." Asi tak.
 
mínus indicator plus

Ďalšia rana americkým imperialistom!   Ďalšia rana americkým imperialistom!

Tí Američania ešte aj Venezuele zakázali dodávať ropu na Kubu. No nič, pošleme im tam súdruha Blahu a on im to tam dá určite do poriadku. Asi tak.
 
mínus indicator plus

Béla keď nechce aj pravdu povie.   Béla keď nechce aj pravdu povie.

Pretože Béla povedal, že Kiska vynáša tak to skutočne vyzerá tak, že Kiska má pravdu a bol to skutočný vydieračský odkaz. Keby Béla povedal, že Kiska si vymýšľa, tak by to Béla len tak zahmlieval. Béla je riadne nervózny a už si nedáva pozor čo a ako hovorí. Asi tak.
 
mínus indicator plus

Mám dojem, že Ficovi pomaly   Mám dojem, že Ficovi pomaly

ale isto dochádza, že po nasledujúcich voľbách to nebude on, kto rozdáva karty a tak postupne zalieza do análu Kotlebovi, jedinému možnému povolebnému kandidátovi na spoluvládnutie. Ale dúfam, že mu to nepodarí, aby zostavoval budúcu vládu. Asi tak.
13.09.2019 16:46 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Počuli sme slovo Ficovo.   Počuli sme slovo Ficovo.

Zo špinavej papule Pelegríniho. Nič viac a ani nič menej. Asi tak.
 
mínus indicator plus

Prachy sú prachy a   Prachy sú prachy a

život taký krátky, povedal si prokurátor a zastavil trestné stíhanie Babiša pre Čapí hnízdo. Asi tak.
 
mínus indicator plus

A na záver prehliadky   A na záver prehliadky

by mal pochodovať poradovým krokom súdruh Danko a súčasne by mal bozkávať kapitánske výložky. Určite by zožal najväčší potlesk a ovácie. Asi tak.
 
mínus indicator plus

Blahov vysnívaný   Blahov vysnívaný

socializmus v praxi. Výsledok: Krajina bohatá na ropu a zlato a ľudia nemajú čo žrať. Asi tak.
 
mínus indicator plus

Spojenie slov   Spojenie slov

"slušný" s menom "Fico" predstavuje absolútny oxymoron. Asi tak.
 
mínus indicator plus

Ako vidno, aj Fico sa, ako hyena,   Ako vidno, aj Fico sa, ako hyena,

na tejto obrovskej tragédii priživil. Je to hlavne jeho "zásluha", že títo nevinní ľudia zahynuli, lebo namiesto toho, aby riešil útlm ťažby uhlia, túto ťažbu podporoval výlučne z našich peňazí. Keby štát dal tie peniaze, ktoré Fico dal priamo majiteľom baní, všetkým tým baníkom, tak by mali baníci mesačne niekoľkokrát viac ako z tých almužien, čo im platili majitelia baní. A hlavne by zostali nažive. Ale to by nebolo čo "baliť do alobalu". Asi tak.
 
mínus indicator plus

Citujem:   Citujem:

„Ako futbalista chcem mať férový súboj. V osobe Fica vidím človeka, ktorý sa v rámci pravidiel snaží presadiť svoje a preto by bol dobrý prezident republiky,“ dodal Škrtel. Ako vidno, chlapec veľmi často hlavičkoval a to sa akosi prejavilo na jeho zníženom intelekte. Asi tak.
 
mínus indicator plus

Malá technická poznámka k tomu bytu:   Malá technická poznámka k tomu bytu:

Je to ten Ficov byt. Ficov byt má rozlohu cca 400 metrov štvorcových. Keď odrátame terasu, predizbu, hajzle, kúpeľne, teda asi spolu 100 metrov štvorcových, zostane nám priemerná plocha na jednu izbu 75 metrov štvorcových. Nie je to tak trochu blbosť s tými štyrmi izbami? Či ? Asi tak.
 
mínus indicator plus

Mám dojem, že to ten Rusko   Mám dojem, že to ten Rusko

čím ďalej, tým viac, hrá na debila. Predáva svoj podiel za cca 600 miliónov SK a pritom nepovie kupujúcemu nič o budúcom pravdepodobnom záväzku na viac ako 2 miliardy SK ? Ak mu toto niekto uverí, tak ma potom ťažko presvedčí, že nie je podplatený. Asi tak.
 
mínus indicator plus

To boli predsa   To boli predsa

tí Ficovi starí Slováci. Možno si hovorili, že sú Praslováci. Asi tak.
 
mínus indicator plus

O niektorých ľuďoch sa hovorí, že   O niektorých ľuďoch sa hovorí, že

sú to užitoční idioti. Tento plagiátor Danko je tiež idiot a k tomu ešte aj neužitočný. Je to idiot škodiaci. Asi tak.
 
mínus indicator plus

Myslím si, že   Myslím si, že

keby ten arogantný chrapúň Fico žral denne obedy v hodnote 1,20 eura, tak by nám tu dlho nesmradil a skapal by veľmi skoro. Ale Svetlanka ho, ako obyčajne, zase zachráni. Asi tak.
 

1>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME