Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Michal Skalník
1 >
mínus indicator plus

 

Karlova ves má od 1.10. novú webovú stránku, na ktorej zverejňuje aj stavebné konania a povolenia. Problém s čiernymi stavbami nie je problémom len Karlovej Vsi, ale problém celoslovenský, ktorý vychádza zo slabých právomocí orgánov, ktoré vo veci môžu konať. V rámci platnej legislatívy karloveský stavebný úrad situáciu rieši všetkými dostupnými spôsobmi: - bolo vykonaných niekoľko štátnych stavebných dohľadov, vrátane výziev na zastavenie prác - bolo vydané rozhodnutie o zastavení prác - v súčasnosti prebieha konanie o dodatočnom povolení/odstránení stavby - bolo začaté konanie o uložení pokuty.
 
mínus indicator plus

 

Zdravim Vas Koral, Europske predsednictvo nie je dovod vystavby garazi. Dovod sa uvadza v projekte stavby, taktiez o nom x hrat hovorila Kancelaria NR SR. Statiku danej lokality nespochybnujem ja, spochybnuju to samotne technicke materialy, ktore k stavbe su. A to som tam neuviedol ani vsetko. Archeologicky postup na hrade - ak tvrdite, ze by stat nemal vobec platit dlhodoby archeologicky vyskum a malo by sa kopat len tam, kde ide stavat nejaky investor, tak o tom prosim napiste blog, je to zaujimavy nazor - urcite by stalo za to ho prezentovat viac, nez len tu pod mojim clankom. Nalezy maju urcite vacsi potencial nez napodobenina barokovej zahrady, ktorych povodnych a vacsich je vo viedni a v inych mestach x krat viac.
 
mínus indicator plus

 

nie... skor ja som si nevsimol.. v jednej pasazi som pouzil stavebnik namiesto stavitel. ale diky za povzbudenie! :)
 
mínus indicator plus

 

teraz som si všimol. opravené. vďaka.
 
mínus indicator plus

 

pokiaľ viem, v članku som pojmy staviteľ a stavebník nepoužíval. v čom vidíte problem?
 
mínus indicator plus

a podporuje tychto kandidatov :)   a podporuje tychto kandidatov :)

"Patria sem preto, lebo vedia tejto spoločnosti niečo dávať a už dlho pozitívne zasahujú do nášho mesta. Spojením týchto ľudí s aktivistami, ktorí — hoci nekandidujú — robia pre toto mesto nezištne mnoho, môže vzniknúť alternatíva voči súčasným politikom. Sú to osobnosti, pri práci ktorých si mladí ľudia povedia, veď keď to takto myslia a robia oni, môžem to robiť aj ja! Mojimi favoritmi sú Katarína Šimončičová, Lucia Štasselová, Ivan Bútora, Ondrej Dostál, Matej Vagač, Ján Hrčka."
 
mínus indicator plus

Bajan v sukni   Bajan v sukni

Je to Bajan v sukni. V auguste bola ešte ako podporovateľka Pavla Nechalu. V septembri sa jej chytili politické strany, keď u ostatných nepochodili a vytvorili z nej kandidátku na poslednú chvíľu. Kto pozná trochu petržalské zastupiteľstvo a to, čo tam robil napr. MOST HID ktory za ňou stojí, tak by ju nikdy nevolil.
 
mínus indicator plus

Ďakujem za postoj   Ďakujem za postoj

Určite týmto otvorením vystupovaním voči SMERu veľa riskujete. Každý človek ako Vy dodáva odvahu nám ostatným.
 
mínus indicator plus

 

čo ja poznám tú kauzu, tak: - pochopiteľne, že išlo o nebytový priestor. To je v článku aj napísané, príklad s bytom je analógia a to je tam explicitne predsa napísané - neviem či poznáte ostatné prípady, keď sa dohodli nefinančné plnenia, ale našiel by ste dosť takých, keď sa nespravilo nič (napr. prípad prenájmu tenisových kurtov - keď nájomca sľuboval opravy a ešte zdevastoval okolie) - ďalšie zavádzanie. vždy keď sa predáva niečo pod cenu, tak sa argumentuje tým, že priestor bol fakt v zlom stave. Pokiaľ viem, tak rok pred tým, než to chcel Villa Real odkúpiť, tak tam bola ešte fungujúca knižnica. To nám chcete povedať, že čas/alebo on ten priestor tak za rok zdevastoval? - atď... to sú len prvé tri body pán Klepeto. Obraciate si tie fakty ako sa Vám hodí...
 
mínus indicator plus

Veľmi nefér a neprofesionálny článok   Veľmi nefér a neprofesionálny článok

Ak už má byť téma článku transparentné účty bratislavských kandidátov, pán novinár si mohol dať aspoň toľko práce, aby sa pozrel ako lajdácky a "pro forma" transparentný účet používajú ostatní kandidáti. Pán Dragún z toho podľa mňa skôr vychádza ako naivný poctivec.
 
mínus indicator plus

A čo Bajan?   A čo Bajan?

Teší má Váš kritický postoj k novým kandidátom no mám pocit, že nemáte rovnaký meter na všetkých. Jána Hrčku kritizujete za to,že ešte nespustil svoju stránku a nepredstavil svoj program, no asi ste si nevšimli, že samotný starosta Vladimír Bajan svoj program nepredstavil taktiež a rovnako ani nemá stránku, a dokonca ani nekomunikuje s občanmi cez blogy. Jedine na svojom facebooku postuje obrázky zo svojich návštev domovov dôchodcov a kultúrnych podujatí. To je Vám sympatickejšie?
 
mínus indicator plus

Sarajevo...   Sarajevo...

V Sarajeve som bol prvý krát v roku 2007 a odchádzal som z neho plný rozpakov. Potom som sa do neho vracal každé leto a spamätával sa z prvého zážitku. Dúfa, že mi to výjde a túto zimu si ho zažijem znova.
Reakcia k téme: Šepkanie Sarajeva
07.10.2014 16:18 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Perfektný blog pani Kernová, Ďakujem!
 
mínus indicator plus

Valika Jurášková   Valika Jurášková

Pani Valika, môžem sa spýtať kto vlastne ste? Niežeby som chcel Vám zasahovať do súkromia, no všimol som si Vás na facebookovom profile pána Bajan, kde ho obhajujete v skoro každom príspevku. Vás facebookový profil nemá žiadnu fotku ani žiadnych priateľov. Ospravedlňujem sa ak Vám krivdím, no pôsobíte ako čisto účelová identita.
 
mínus indicator plus

no zbohom...   no zbohom...

S Bajanom na vecne casy
 
mínus indicator plus

 

Podľa mňa by mal človek kandidovať na starostu len keď vie, že nie je lepší kandidát ako on. Preto si myslím, že by ste mal svoju kandidatúru stiahnúť. Viete predsa, že v Petržalke kandiduje Jano Hrčka, ktorý je poslanec štyri roky, má za sebou dobré výsledky, fakt sa tu namakal a takto mu len stiahnete hlasy. Ak si myslíte, že ste lepší kandidát ako Jano Hrčka, budem rád keď ma vyvediete z omylu. Ďakujem.
20.08.2014 20:05 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

dobrý článok!
24.05.2014 0:10 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Drtivá väčšina tých čo hlasovala za sú z koalície SMER-SD, SNS, SZS, SF, HZD, OK
23.05.2014 14:46 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

1. Oľga Adamčiaková za 2. Ivana Antošová za 3. Augustín Arnold za 4. Adrián Arpai za 5. Gabriela Belanová za 6. Milan Borguľa za 7. Igor Borotovský za 8. Ivana Brezinská proti 9. Ján Bučan za 10. Miloš Černák proti 11. Ľudmila Farkašovská za 12. Ľuboš Flandera za 13. Vladimír Gallo za 14. Gabriel Gaži za 15. Alica Hájková proti 16. Kristína Hájková - 17. Peter Hochschorner - 18. Ján Hrčka proti 19. Juraj Klein proti 20. Vladimír Kovár proti 21. Oliver Kríž proti 22. Daniela Lengyelová za 23. Ľubomír Luhový za 24. Zuzana Lukačková - 25. Roman Masár za 26. Martin Miškov za 27. Elena Pätoprstá proti 28. Michal Radosa proti 29. Pavol Ružička za 30. Branislav Sepši proti 31. František Šebej - 32. Filip Štefanička za 33. Ľubica Škorvaneková za 34. Andrej Turzo proti 35. Bronislav W eigl -
23.05.2014 14:02 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Zbytocne relativizovanie   Zbytocne relativizovanie

Myslim si, ze to stale vnimas odlahcene a abstraktne. Musis sam priznat, ze nie vsetky spory su len o uhloch pohladu, ktore su nezmieritelne, ale aj o tom, co ludia v spore chcu, aku stranu obhajuju. V politike je to velmi casty dovod. Mysliet si, ze Petransky ma svoju predstavu, svoj uhol pohladu a tym je o spore povedane vsetko, je NAIVNE. On sam si musi najlepsie uvedomovat, co by mal UPN robit a co v skutocnosti, po zmenach, ktore chce zaviest, bude. Respektovat snahy o znefunkcnenie UPN len preto, ze ide o iny nazor, je predsa prilis lahkovazne, aby si to myslel vazne
 

1 >

Najčítanejšie na SME