Utorok, 15. október, 2019 | Meniny má Terézia

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: bayerka
1>
mínus indicator plus

 

Nuž, bolo by isto zaujímavé vedieť o pohyboch na účtoch a s nehnuteľnosťami, kde majú i iní zainteresovaní teraz isto dosť práce. .. Ale mali aj dosť času si veci "ošetriť", nakoľko doteraz sa nikto nezodral od práce nad touto mafiou, aby začal seriózne vyšetrovanie. A Kali je už v Dubaji? A Glváč?
 
mínus indicator plus

 

Nezávidím vám teraz pozíciu obhajcu. Stále patríte pre mňa k poslancom, ktorých si vážim. I to, že ste vlastne OKS. Ale rozhodne by som v SaS videla radšej pani Kiššovú či J.Rajtára ako p.Miku. Viac sa k tomu ani písať nežiada. Osobne tomu, čo sa udialo, stále neroumiem a takých rozčarovanych je nás viac. Ale palce vám neprestávam držať.
30.09.2019 19:12 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Hm, stále ostáva otázka, čo je zdravý rozum..
 
mínus indicator plus

 

https://www.info.cz/cesko/sef-... K tomu: je dieťa a to, čo robí, jej povoili dospelí. Vrátane rodičov. Putin s vysokou mierou pravdepodobnosti má Aspergerov syndrom tiež. A ? Nie je nebezpečnejší? https://spravy.pravda.sk/svet/...
 
mínus indicator plus

 

Uff - moja chyba, ešte nebol premiér..
 
mínus indicator plus

 

Nuž "..ísť niekde do bytu (ako premiér!), vypiť kolu a niečo (ako premiér!) rozprávať...." vôbec nie je to najmenej! Predovšetkým: dobre vedel, kto pozýva a o čo ide. To, čo rozhodne mal vtedy premiér fico urobiť bolo neísť tam!!
 
mínus indicator plus

 

Pán Drucker to bude mať ťažké aj z druhej strany, nakoľko ak ho menované strany opozície nevylúčia z predvolebnej koaličnej spolupráce, po voľbách je vysoká pravdepodobnosť, že ak sa bude opäť (a to sa bude) merať percentami povolebnej vládnúcej koalície (spolu so Smerom a SNS), a to, že sa Dobrá voľba potom zachová ako Most či Sieť. Napriek tomu, že strana bola vytvorená ako akýsi protest najmä proti ficovým manieram. Vtedy ich pravdepodobne opäť budú ochotní strpieť. A to je to, prečo Druckerovi strany opozície neveria.
 
mínus indicator plus

 

Prednesené odôvodnenia trvalo vyše hodiny. Treba vidieť a počuť. Teraz Matovič rozoberá 10 Pellegriniho klamstiev v parlamente. Sila!!
 
mínus indicator plus

 

..ale povedal
 
mínus indicator plus

 

Dobre nakladá
 
mínus indicator plus

 

Hovorí veľmi dobre a má plno vážnych argumentov.
 
mínus indicator plus

 

Tiež si to myslím!
 
mínus indicator plus

 

Keby bolo tých príspevkov dvesto, sú potrebné a chvalabohu, že sú! Obávam sa, že ten, kto nemá gule, nie je p.Havran
 
mínus indicator plus

 

Priam čarovné boli dankove slova na obhajobu cigariet: "...zdražovanie cigariet je pre mňa ako politika, ktorý zastáva národné, kresťanské a sociálne hlavné témy, neprijateľné. Tak to je vážne sila argumentu! Btw. - nútil niekto závislých od tabaku fajčiť? Pekne si každý za túto závislosť zaplatil. Aj zdravím.
 
mínus indicator plus

 

Zákaz pomôcok v parlamente a horalky bol úvod a predzvesť dunning-kruger efektu u pána kapitána - (ako to tu už viacerí podotkli) spolu s opitosťou mocou, čo sa mu stalo závislosťou. Vravievali sme tomu kedysi duševné maloroľníctvo. Takíto ľudia vo vedení štátu sú jeho veľkým problémom až nešťastím. Plus jeho príklon k východu aj Ďalekému východu.. uff
10.09.2019 8:47 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Reakcia bola k príspevku dunaj
 
mínus indicator plus

 

Presne tak. I ten (zrejme smiešny) mobil, ktorý odovzdala, má výpovednú hodnotu
 
mínus indicator plus

 

Hm....
30.08.2019 12:17 | Oznám správcovi
 

1>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME