Štvrtok, 3. december, 2020 | Meniny má OldrichKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: malybracek
1 >
mínus indicator plus

 

Ak nedokážeš rozlíšiť medzi Smerom a trebárs Matovičom (naschvál som do porovnania vybral Matoviča, ktorý mi je nesympatický od začiatku, ale predsa, v porovnaní so Smerom je to hotový anjel, štátnik, ba priam génius...), alebo medzi Kotlebom a ostatnými, tak je asi naozaj problém v tebe, zbytočne okolo toho špekuluješ a mlžíš.
 
mínus indicator plus

 

viac ako 55 % sú niekde v spektre od čiastočných až po úplných idiotov ...a Kiska&spol. sa tu za takejto situácie idú hrať na vzájomné rozdielové nuansy. My si fakt nič lepšie nezaslúžime.
 
mínus indicator plus

Sme fakt zlí, ak sme si toto zaslúžili   Sme fakt zlí, ak sme si toto zaslúžili

Božemôj, kedy sa to stalo, že našu politiku ovládol iba čistý marketing. Všimnite si, že všetko robia len s tým, aby si nahnali čo najviac voličov - všetci, naprieč celým politickým spektrom. Netvrdím, že to vôbec robiť netreba, ale zas aby to bolo to jediné... Niečo systémové, nedajbože reformné, kdeže, to ich už ani len nenapadne. Ich programy sú plné prázdnych žvástov a keď tam aj je niečo konkrétne, tak sú to len také ad hoc "úplatky" voličom - tu bonus, tam bonus, tu odpustenie nejakej dane/poplatku, tam drobný príplatok matkám, romom, sociálne odkázaným, dôchodcom, partizánom, záhradkárom... Proste blbosti. Že štát má byť čo najefektívnejšie spravovanie vecí spoločných/verejných a nie nekonečná osobná mediálna kampaň za cudzie peniaze, tak táto správa by ich asi už hádam aj doslova zaskočila, pokladali by ju len za nejaký hoax...
 
mínus indicator plus

 

Presne, mal som to tu rozpísané, ale ty si to dal oveľa stručnejšie a jasnejšie. Kiska je len ďalší lenon, ktorému vlastné ego prerástlo cez hlavu. Ambiciózna prázdna bublina, druhý Procházka, tak aj skončí.
 
mínus indicator plus

 

každý piaty a ešte plus ďalší dvaja z troch k tomu navrch, ktorí ich volia tým, že k voľbám ani nejdú - a to je ešte oveľa hrozivejšia bilancia
 
mínus indicator plus

 

Ja si myslím, že všetci štátni úradníci, ktorí kedy komunikovali s Kočnerom, tak konali z čistej naivity, dobroty a lásky ku každému občanovi tohto vzorového svojstojného demokratického štátu bez rozdielu... Vyhládlo mi, idem si dať nejaké seno a zapiť to čistou vodou.
 
mínus indicator plus

 

čo chcete, šak s talianskou mafiou na Úrade vlády nemá ani toto vôbec nič spoločné, tak sklapnite ...buehehehe
 
mínus indicator plus

 

nebo oboje ;-)
 
mínus indicator plus

 

humanizmus, veď som ti to vysvetľoval už v dvoch príspevkoch, ale ty si hluchý/slepý ideš stále svoje. Dokazuješ, že abstraktné myslenie je naozaj tvoj problém. Čo sa tebe nepovie polopate, čierno-bielym spôsobom, to nepochopíš, a len si meleš ďalej tie svoje vlastné dogmy (sic!). Si zjavne presne taký, za akých označuješ kresťanov en gros.
 
mínus indicator plus

 

A opäť len podprahové podsúvanie. Zjavne nemáš ani potuchy o tom, čo a aký zmysel majú kresťanské dogmy a už vôbec nie, čo je základ kresťanstva, len strieľaš odboku a naslepo.
 
mínus indicator plus

:-) No neskutočne si mu naložil teraz   :-) No neskutočne si mu naložil teraz

Ale zabudol si bradatého dobrotivého deduška kdesi v oblakoch, až potom by tento tvoj infantilný "zoznam" okato demagogicky podsúvajúci, že zdravý rozum (racio) sa nejako vylučuje s abstraktným myslením a pochopením zmyslu podobenstiev, bol bezo zvyšku dokonalý, ty racionalisto ;-)
 
mínus indicator plus

 

nie na chvíľočku, ale pokojne aj nastálo by som ti prial dostatok intelektu, aby si pochopil, ako smiešne, schematicky a zjednodušujúco si teraz "zauvažoval"
 
mínus indicator plus

Je to jasne on   Je to jasne on

Na tom videu je to vidieť bez akýchkoľvek pochybností. Brucho. A teda ešte aj Trnka...
 
mínus indicator plus

 

Po tomto rozpustiť, alebo možno radšej rovno rozohnať generálnu prokuratúru a vytvoriť úplne nový orgán, s úplne novými ľuďmi, aby to bolo do najvyššej možnej miery akoby na zelenej lúke. Lebo týmto prokuratúra, ktorá môže fungovať takto, s takýmito kreatúrami, stratila akúkoľvek autoritu aj celkový raison d´etre. To je už úplný koniec toto.
 
mínus indicator plus

 

pozor s takými sofistikovanými otázkami, lebo na to by ti aj minimálne jeden bývalý poslanec, predtým zaslúžilý hokejista odpovedal, že žiadny, veď obaja sú vo vláde... ;-)
 
mínus indicator plus

 

Drieme Fico zo sna sníva tŕn, tŕn, tŕn, Pekné sa mu čosi sníva tŕn, tŕn, tŕn Že mu myšky chvostikuľky samé lezú do papuľky tŕn, tŕn, tŕn ...potom sa zobudí a čo vidí? Že nie myšky, ale opozícia rovno pred jeho očami spáchala jedno veľké, hrmotné harakiri. ...tŕn, tŕn, tŕn Môže mať jeden (Fico) toľko šťastia naraz?! Nie dosť, že má stabilných 20% absolútne zarytých tupoňov, ktorí ho budú voliť, aj keby im každý deň osobne prišiel vyprázdniť peňaženku a vybieliť byt, ale ešte aj jeho politickí konkurenti sú jeden väčší nimták ako druhý. Amentma toto.
 
mínus indicator plus

 

a opozičný politik je nejakým spôsobom vyňatý zo zákona o financovaní politických strán, dokonca môže narábať s čiernymi fondami rádovo v desiatkach miliónov mimo účtovníctvo?
 
mínus indicator plus

 

A čo by asi tak odpovedal na tie novinárske otázky? Že za všetko môže Dzurinda? To sa potrebuješ od neho "dozvedať" znovu a znovu ešte aj po tých dlhých rokoch verklikovania? Veď už to aj tak stihol raz odrapotať aj pred Matovičovým extempore. A novinári by si to ako vždy, jak takí bulovia, nechali od neho kalerábiť dokola, bez toho, aby sa každý správal kolegiálne a nenechal ho odpovedať vyhýbavo na otázky ostatných kolegov pred ním. Matovič je trdlo, ale toto mi uňho vadí najmenej. Rád som sa zasmial na neurotických reakciách Ficových upotených fickov s Blanárom na čele.
 
mínus indicator plus

 

ešte to by nám chýbalo, aby nám vládol nejaký naivný, prudký trulo Matovič, to sa radšej necháme aj ďalej bezbreho rozkrádať a už aj zabíjať smeráckou mafiánskou sebrankou...
 
mínus indicator plus

 

ľudia čo nič nechápali pred vraždou Kuciaka&Kušnírovej, nepochopili ani po vražde a nejaké bulvárne konkrétnosti a pikošky z Gorily typu kto s kým, čo a za koľko, s nimi už vôbec nijako nepohnú
16.10.2019 12:46 | Oznám správcovi
 

1 >

Najčítanejšie na SME