Pondelok, 30. marec, 2020 | Meniny má Vieroslava

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Makar Čudra
1 >
mínus indicator plus

 

OK, každý guľáš iný kuchár, iná chuť ale ... Majoránka musí ísť ku koncu, inak zhorkne a guľáš neprevonia (ja 1-2 min. pre dovarením).
26.09.2019 16:39 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Ficiak ogrgúlený (bradavica vulgaris, inak paznecht škrečkovtžý, lat. penis amoralis) tu už cca 12 rokov úspešne buduje "sociálny štát" (kedže úspešne pre "jeho ľudí", ktorí sú naozaj mentálne socky) a asi stále merde, Teraz chce božeuchovaj v tom pokračovať?
 
mínus indicator plus

 

No ale títo by spopod tých privretých viečok nezaregistrovali ani to, keby im na prednej kapote opretého Ilčiho zozadu nakladal Hatatiltla, pohupávanie auta by ich uspávalo ešte viac. Možno v noci tie kone robili aj oni.
 
mínus indicator plus

 

Nepíšeš náhodou o Ekoltechu Fiľakovo?
09.10.2018 9:03 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Predpokladám, že myslíš tento Ficov Smerácky režim.
 
mínus indicator plus

 

Zuzana Matkovská je pseudonym kpt. Danka? "Naďalej však existuje dostatok dôkazov na to, že malá dávka aspirínu denne môže znížiť riziko, že sa mnohým, ktorí už utrpeli infarkt alebo mŕtvicu, záchvat NEZOPAKUJE." Čítanie s pochopením, ale písanie bez rozmyslu?
 
mínus indicator plus

 

A teraz máme všetci štekať od radosti, že tá ulička má byť obojsmerná (po tom, keď celá Železničmá bude už jednosmerka a šoféri cestou zo stanice budú tranzitovať po doteraz kľudných uliciach medzi obytnými blokmi (napr. Erenburgova a pod)). A že 1. etapa toho kratučkého úseku bude len 280 tis.? A že zvyšok ulíc je rozdr...ých, aj vynovené časti postrádajú základnú citizen-friendly logiku (celá Novohradská, hlavne pri kine bez akýchkoľvek lavičiek) atď.. Šura, si vyhorená, zbaľ to!
 
mínus indicator plus

 

Má. Z niektorej autonómnej oblasti.
 
mínus indicator plus

 

Z historických románov iný obraz Richelieua ako Dumas podáva Robert Merle v druhej polovici svojej románovej (podľa mňa veľmi vydarenej) epopeje Dedičstvo otcov (6+7 kníh).
 
mínus indicator plus

 

Pekný zápas?! Ktorý si vlastne sledoval? RUS- SA otrasné v štýle kopnem a niekoho trafím, alebo to niekto dobehne. Arabská obrana neskutočne slabá, ničo ako Maríková proti Vrbovému, futbal jedna veľká nuda. Jediný pekný moment bol priamy kop na 5:0.
 
mínus indicator plus

 

V histórii ríš eunuchovia dokázali zatieniť panovníkov ( Byzancia, Turecko a hlavne Čína), ale to boli eunuchovia- vykastrovaní chlapi, nie ho...li.
 
mínus indicator plus

 

Inak zaujímavé meno - Matečná.. Voľakedy na dedine bolo samozrejme aj JRD, ktoré spravovalo aj veľkú ošípáreň. ľudovo sa jej hovorilo "matečníky", "idem do matečníkov" a pod. Žeby náhoda? Nemyslíme si...
26.04.2018 14:05 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

S poslednou vetou článku je nemožné nesúhlasiť do poslednej bodky. Pokiaľ je nám jasné, akú funkciu má minister vnútra pre SME a jeho (po)hlavných predstaviteľov.
 
mínus indicator plus

 

Špicový fór - Gšpar je profesionál, pod ktorého vedením dôvera v políciu každý rok rastie!! Spadol z Gurunu, alebo si tak arogantne s..ie do huby?
 
mínus indicator plus

 

Podľa informácií išlo o maximálne nezodpovednú jazdu vodiča, ale aj tak zamrazí a človek ľutuje obete. Iná vec je, že práve včera bola rozsiahla policajná akcia práve ku jazde cez priecestia, lenže... Napr. v Lučenci na Fiľakovskej ceste ( priecestia, 1 hlavná trať ZV - KE, po 2. dávnejšie vlaky nejazdia) kaliňákovci číhali, merali a zrejme fotili pri tom priecestí, kde vlaky už nechodia, ale závory a neblikajúca signalizácia zostali. Prečo asi? a/ lebo je nebezpečnejšie alebo b/ skôr tam namerajú a odfotia?
 
mínus indicator plus

 

Jasné.. Prokurátor vydal pokyn vyšetrovať (aj r..ť chce-musí byť za peknú), tak budú teraz vyšetrovať, a vyšetrovať, a vyšetrovať... No však degeši zabudnú.. Ak prokurátor až na základe udalostí, ktoré sa stali , tlaku médií a verejnosti spolu s NAKA až teraz začínajú "vyšetrovať" je to znakom, že celá NAKA, prokuratúra, polícia a ostatné zložky štátnej správy, majúce za úlohu kontrolu nad rozkrádaním štátu sú len na dve veci, pardon na jednu, včely sú na med. A máme byť spokojní, veď oni sú super akční a vyšetrujú! Kým v prvom rade nebudú vyšetrené tie sv::ne, je to úplne na (aký je ASCII kód na ženský orgán?).
 
mínus indicator plus

 

Zaujíma ma, ako často bude teraz Ficiak aktívne vybľakovať v parlamente svoje sprostosti a na druhej strane, akú bude mávať absenciu, ak bude chcieť stíhať aj obiehať Slovensko a tlačiť do hláv mentálne jednoduchších svoje predvolebné kaleráby...
 
mínus indicator plus

 

Aká manipulácia zo zahraničia? Spomenuté médiá vidia situáciu na Slovensku presne tak, ako ju vidí väčšina okrem bezchrbticovej zdiskreditovanej koalície a ňou platených prikyvujúcich tajtrlíkov (ak si sa niekde v tom našiel - tvoj smutný problém) a aká je skutočnosť. Len to opísali ešte veľmi slušne, nakoľko slová ako svinstvo, šaškáreň, primitívne chrapúnstvo a arogantná vyškľabená chrapa expremiéra logicky nepatria do v médiách uplatňovaného slovníka serióznych novinárov (na rozdiel od našich koaličných nímandov).
 
mínus indicator plus

 

4 : 1, že máš pravdu...
 
mínus indicator plus

 

Začína jar a do jesene sa opäť otvorí gipsykemp v burine za rohom Kauflandu (od telocvične), známa figúrka somráckeho menežera bude koordinovať nájazdy detských dvojíc na kupujúcich, s následným prerozdeľovaním plodov tejto tvrdej práce (chľast a cigarety) zaslúžilejším členom komunity. A pritom tu je priestor na zákrok polície z dôvodu konzumácie alkoholu na verejnosti (chodník popri ich kempe je verejný), len akosi napriek častým nákupom v Kauflande som tam ešte takúto akciu nevidel. Veď čo už - pokuty nevyzbieraš, plán nesplníš, odmeny nebudú, tak načo!
 

1 >

Najčítanejšie na SME