Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: jadika I
1 >
mínus indicator plus

 

Tie božie mlyny melú sice pomaly, ale vo vašom prípade sa dostavili celkom rýchlo. To že skončíte bez koryta bude zadosťučinenie pre tých 14 manažérov, ktorých ste zo dňa na deň vyrazili, aby ste si tam dosadili svojich kamošov.
 
mínus indicator plus

 

Však treba rýchla obnova, aby sa američania mali kde rekreovať nie?
 
mínus indicator plus

 

Ma to tazke ten Sulik, ale podla mna on je ten spravny predseda SaS.
 
mínus indicator plus

 

Úprimne vo všetkej úcte, koľko politických väzňov ešte žije?
 
mínus indicator plus

 

Už včera bolo neskoro.
 
mínus indicator plus

 

Zaujímalo by ma, koľko ich ešte žije, veď sme 74 rokov od vojny.
 
mínus indicator plus

 

Dobre, ze sa uz teraz vyfarbuje. Normalny clovek ho volit nebude.
 
mínus indicator plus

 

To nie je nič proti výkazu NSRO pre rozpočtové organizácie, ktorý sa robí vďaka bohu každé tri roky. Je postrachom každého ekonóma, pretože údaje sa zisťujú v takej štruktúre, ktoré nie sú zachytené ani v účtovníctve ani v rozpočte a väčšina položiek sa musí vypočítavať. Okrem toho, nestačí prevziať klasifikáciu z rozpočtovej klasifikácie, ale je tu úplne iná. V účtovnej uzávierke rozpočtové organizácie robia 6 výkazov, ktoré majú dostatočne vypovedajúcu schopnosť, stačilo by možno štatistiku trochu prispôsobiť. Ja sa pamätám, že v takejto štruktúre sa robí minimálne 10 rokov. Celkove som ju robila asi 20 hodín. 20 hodín zbytočnej práce. V každej rozpočtovej organizácii. A nám tu zomierajú deti, pretože im poisťovňa nepreplatí liečbu.
 
mínus indicator plus

 

Boli časy, keď som Maďariča neznášala viac, ako Fica, ale teraz musím uznať, že má pravdu. Asi časom dozrel na rozumného politika. Mala som tú česť chvíľu robiť aj v jeho rezorte a veru o žiadnych veľkých kauzách som sa nedopočula. Možno by Fico urobil dobre, keby ho počúval. Ale na druhej strane to čo stvára urýchli rozpad Smeru a pijavica nás všetkých prestane vysávať. Čítali ste, keď hovoril jeden z nich o rastúcich úmrtiach na srdcovocievne choroby, vypískali ho. Tá slávna sociálna vláda. Je tak sociálna, ako je moja koža modrá.
 
mínus indicator plus

 

Som sa ľakla, že tentoraz prizná porážku a tým by sa možno pád Smeru stlmil, ale on to dokonale prihnojil, takže všetko je ok. Zlo sa zlikviduje samo, už je načase.
 
mínus indicator plus

 

Tri miliony ušetril a miliardu predr..l. Velmi pekný pomer.
 
mínus indicator plus

 

Mrazí ma a mám husaciu kožu, tie ženy mohli pracovať tu, keby niekto uzákonil príspevok na opatrovanie, namiesto budovania súkromných sanatórií a starobincov, kde aj tak prispieva štát a župy a stojí to možno ešte viac. R.I.P.
 
mínus indicator plus

Tu sa len   Tu sa len

prelievajú kýble špiny a keď s nimi neskoncujeme, budú si dovolovať stále viac.
 
mínus indicator plus

 

dokedy nás budú takto šklbať?
 
mínus indicator plus

 

Keď vidia, že sa nedarí odpútať pozornosť od eurofondov, tak to divadlo ani nedohrajú.
 
mínus indicator plus

Mikloša neznášam   Mikloša neznášam

ale toto vystihol dokonale.
 
mínus indicator plus

Je to sila   Je to sila

a bohužiaľ je to pravda. História sa len opakuje. Za vlády Mikolaja sa nakupovali pre školy zariadenia, ktoré nikdy nikto nepoužíval. Jedno také zariadenie stálo 175 000 Sk a kúpilo sa to na 400 škôl. Nikdy to nefungovalo a neskôr sa majetok vyradil. Peniaze doslovne vyhodené von oknom. Išlo to cez ministerstvo výstavby z ERDF. Nakupovalo to samotné ministerstvo a potom si nad tým každý umýval ruky.
 
mínus indicator plus

Náš vodca všemocný   Náš vodca všemocný

si myslí, že si môže donekonečna dovoliť klamať daňových poplatníkov. A my sme ako ovce, nezaujíma nás nič, len naše účty a to aby sme mali prácu. Tu už nič iné nepomôže, len v najbližších voľbách voliť fašistov.
 
mínus indicator plus

Ano filialka   Ano filialka

by bola skvelé riešenie. Veď mám z toho žalúdočné kŕče, keď musím cestovať vlakom do Blavy.
04.06.2017 10:21 | Oznám správcovi
 

1 >

Najčítanejšie na SME