Nedeľa, 17. január, 2021 | Meniny má NatašaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: sme12345
1 >
mínus indicator plus

 

Čo za telce to robia na rezorte spravodlivosti že na buducu zelenú.plochu osadili tie staré vzory VÚ zvaracskeho. Presne oproti majú zberňu železa a telce nenapadlo to dať do zberne a radšej tam vysadiť stromy. Škoda slov, myslieť asi niekoho bolí.
 
mínus indicator plus

 

A kedy bude petícia za zákaz billbordov? Tak si nechať zavšiviť mesto billboardami ako v Bratislave veru nedovolili nikde. Pritom výnosy z vonkajšej reklamy sú smiešne, takže mi z toho vychádza jediné, komunálnici dostávajú do kapsy. PS: Vallo, za mňa pochvala. Len tak ďalej. https://www.facebook.com/Brati...[0]=68.ARCq2VF8WyA0nLHEM_MWR4hrzGMaejFQI9F Gn95RIsuo_BKmzFqbzuq6O-beKJFkt_Rw5v 3rVo-Wu9FxE_A6lONh77V66ZEtkSoIRNNiL xuqFvIuTmvqBuobRJvs-356YacjvTWqnrSf BJSXBRZunTlfVuJbshd2u49UaC595hD6KSy 6V7gZ4RVqCmmPmM38ewwyPqYLvfHkUBU0Gq vEz4ryuV-jXXzi2_b7cyb1Wpkh0xzf-b52j sTtVIFe_bzB-HXv-1yjQIWA4vDzLTv_piEq iI1jTNq8uVHc-xOskNzyJrjqh-fvClsSa5u abXGFEdo_VT1OzoLB_cyMDemrRs-h7nHMoq lDGpgEoh_8VyBEZCtE9mEtw0cDFFrZrnkKG yqobIKGPsbdPZ65VdHjDP_Do3_-bnYyt9by F_HvzVzZSok1JFWNHIoU_iiLOP94Qkd0Ebn fGfxuBrnGLLeUPdnaRSzrGHkij3v3wDgml5 wbIqB7TufjVxOuNWrg8nL4IwO9&__tn__=k C-R
 
mínus indicator plus

"optimista"   "optimista"

theory-vzhľadom na sloveské zákony a množstvo námietok považujem tvoj plánovaný termín za nereálny. Možno by sme sa odstránenie toho auta dočkali v ďalším storočí. Vitaj na Slovensku, v krajine nekonečných možností neschopných politikov, vykrútených paragrafov a nekonečných obštrukcií a námietok.
 
mínus indicator plus

 

Kriste na nebi! V normálnej krajine by ho do 5 minút odtiahli a dali bnielen pokutu za odťah, ale nahlásili aj štátnej polícii. A my v tejto bezprávnej gubernii odstavíme eliny. Máte slamu v hlave komunálnici?
 
mínus indicator plus

 

Pán Schultz by radšej liezol do zadnice eurobyrokratom. On totiž nechápe že úlohou našich politkov je pracovať v náš prospech, v náš prospech! Takí Poliaci si dokázali účinným blkovaním predčasného ukončenia baníctva vylobovať vysoký príspevok z EÚ! Nevidím dôvod prečo by sa naši predstavitelia nemali snažiť získať čo najväčšie príspevky z EÚ. PS: Aj keď je Brusel nahnevaný na V4 ohľadom migrácie, neboli sme to my kto ich pozýval. Zodpovednosť leží na krajinách bývalých koloniálnych krajín a také Maďarsko len pomohlo svojim konaním minimalizovať počty nelegálnych migrantov. V4 si svoje povinnosti plní a nemusí servilne plniť všetky požiadavky EÚ.
Reakcia k téme: Nadpráca s Babišom
10.02.2020 13:24 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Výhoda automatického systému je že nepozná "našich ľudí". A dokáže zabezpečiť dodržiavanie dopr. značenia. Stačí si nás porovnať s Viedňou, tam každý rád pribrzdí.
 
mínus indicator plus

 

Tie väčšie pictogramy na vozovke vítam. Neviem prečo nedávno začali robiť značenie BUS pruh, ale aj pictogramy bicyklov oveľa menšími šablónami. Niektoré krajiny používajú pictogramy oveľa väčšie a je to oveľa lepšie čitateľnejšie. https://www.stvinc.com/sites/d... Ale bez automatických kamier, čo by posielali "pozdrav" vodičom nerešpektujúcim dopr. značenie je to len polovičaté riešenie. Stačí ísť na Gagarinovu ulicu, pri každej jazde vidím aspoň 5 vych*ancov. Kamera by ich rýchlo vychovala.
 
mínus indicator plus

 

Fajn, Krížna ulica si zaslúži kvalitnú rekonštrukciu-od dlažby, cez VO (samozrejme naivne dúfam že sa predtým obnovia všetky siete), ale prečo medzi bulvár nezaradili aj Špitálsku ulicu? Nadväzuje predsa na priame centrum mesta (od Nám. SNP až po Krížnu ul.). Aj Špitálska ulica potrebuje urgentne rekonštrukciu, je to centrum mesta!!!! A dočkáme sa konečne stromov na chodníkoch? Že to ide dokazuje hradný vŕšok, kde zázrakom roky nik nerozkopáva chodníky, dokázali tam vysadiť stromy s malými koreňmi a zabezpečiť aby nik na chodníkoch neparkoval. Lenže Bratislavčania nie sú veľvyslanci, my sme len na platenie daní, všakže? https://www.odkazprestarostu.s...
 
mínus indicator plus

 

To bolo vtipné. Snívaj s nami. Reálne ale očakávam chaos, v každej MČ in pravidlá, v každej MČ iné spoplatnené časy, dokonca aj značenie (modré, niekde aj biele čiary). V privítnej firme by za toto vyhadzovali, tu skásnu chudáka ktorý omylom zaparkuje kde nemá a kedy nemá. Ale aspoň sa mestská kasa naplní:-( Fakt to mali dať za rovnakých parametrov do celého mesta, v tomto bordeli sa nevyzná divá svi*a, nieto návštevník mesta.
 
mínus indicator plus

 

Ako je vôbec možné evidovať pohľadávku bez dlžníka? Slovensko je stále právna diera. Neskutočné.
 
mínus indicator plus

 

Hovorím o nadpise, čo ma ako prvé napadlo.
 
mínus indicator plus

 

Nerob si ilúziu, robia to aj bieli. Dostalo sa mi do uší že aj náš sused kedysi vylieval benzín na cestu, aby mu nebodaj neznížili príjem z firmy (málo jazdil). "Manager" dobre platený. A pred pár rokmi zase iný povyše (asi ešte neboli pripojení na kanalizáciu, tú zavádzali niekedy po revolúcii v Devíne) vypúšťal splašky na cestu. Ale toho niekto nahlásil (chvalabohu). Ani nevieš kto je taká lenivá a krítkozraká prasnica v tvojom okolí. Inak, za toto ruky stíňať svine. Nechápem to, máme zberné dvory, nechápem čo to je za prasnice čo musia pre svoju pohodlnosť ničiť životné prostredie. A dokonca vodu! Určite treba sprísniť tresty za enviro trestné skutky.
 
mínus indicator plus

 

Haha, som sa zľakla že sa dočítam že "Poslanci v Košiciach chcú preriediť svoje počta". No už len, chcieť efektiviotu po úradníkoch. Nikto nikdy pod sebou lukratívnu haluz neodpíli, šmejdi. Toľko politkov, toľko mestských častín a takú neefektivitu ako je v samospráve na Slovensku len ťažko nájdeš inde.
 
mínus indicator plus

 

Takže už aj novinári sú zlí, len mafiánski vydierači sú tí správni? Ako vravím , škoda diskutovať s vydieračom.
 
mínus indicator plus

 

Čo keby si si to vygooglil? Pokiaľ viem mesto chcelo predložiť právoplatné rozhodnutie, ale mafoš sa zatajoval. Že ma ale neprekvapuje ak tu niekto háji mafiánske praktiky.
 
mínus indicator plus

 

Presne tak, my objektívne nevieme vyhodnotiť kvalitu projektu. Ak ale dodávateľ nedodržal projekt (iný typ podložia), mesto musí uplatniť reklamáciu a požadovať nápravu na náklady zhotoviteľa. Prestať sa vyhovárať a požadovať plnenie v zmysle zmluvy.
 
mínus indicator plus

troll ste vy   troll ste vy

Súd vydal predbežné oparenie, je to právne záväzný akt. Čomu nerozumiete? https://slovensko.hnonline.sk/...
 
mínus indicator plus

 

PS: A kedy vlastne chystá mesto vyhlásiť súťaž na vozidlá s parkovacou technológiou? Pri obstarávaní po Slovensky (námietky na x-spôsobov) je celkom reálne že celá tá ich slávna pakrovacia politika bez skutočnej kontroly skončí fiaskom. Tik-tak, tik-tak, čas letí.
 

1 >

Najčítanejšie na SME