Štvrtok, 28. máj, 2020 | Meniny má ViliamKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: menorka
1 >
mínus indicator plus

 

Kreativita ktorá sa sťažuje na nedostatok priestoru asi nebude naozajstnou kreativitou.
 
mínus indicator plus

 

Tak to je niečo pre vás.
 
mínus indicator plus

 

v prirode je normalne aj to že sa zvierata požieraju, chvalabohu, žiaden problem nebude ani s kanibalizmom.
 
mínus indicator plus

 

Serinkaju sa s jedným hrobom a pritom na karnantum v ba nalejú betón. Kam sme sa to dostali. Nuž to už je len vzácnosť že dáky ovesany Germanotrcil kopyta dakde v horách. Svet isto padne na ***** z toho
 
mínus indicator plus

 

Čo to je za kraviny aká chamtiva? Veď je to finančne poddimenzované mesto, veselo ho okradate, takže môžeš pokojne spávať ale volať to ešte chamtiva je už pekne chrapunstvo
 
mínus indicator plus

 

Nie je zbytočná. Zvyšuje sa množstvo peňazí platené z dani ktoré nakoniec živí ak takéto oblasti. Závisť zrejme občas zatemnuje logické myslenie. Odkiaľ sa berie na starostov plat keď tam sa nezarobí? Padá to z neba si myslíš?
 
mínus indicator plus

 

Samozrejme že bola. Centrum provincie Noricum. To je to čo vás súdruh Paška tak rýchlo zahrabal pod hradom aby sa to náhodou nikto nedozvedel. Taki prajni sú východniari. Keby to mal v Košiciach, tak tá postaví 100 m mohylu aby to vedeli všetci. Úprimne? Nezdá sa mi že takéto spolunažívanie prospieva spoločnému štátu.
 
mínus indicator plus

 

A aké sú rpblemy s farou v bolerazi, nerozumiem.
 
mínus indicator plus

 

tak hlavne cenami sa lisia. a vlada vybaví investiciu, ale lokalitu si investor určuje sam. ako keby neboli iné firmy ako tie velke. je kopa malych a stredných podnikov predsa.
 
mínus indicator plus

 

spojnica dávno je , cez madarsko. nezda sa, že by to niečomu extra pomahalo.
 
mínus indicator plus

 

a kto asi prisieva najviac na ten rozpočet. ale živit každý svoju čast uradov by bola win win situacia. Len som zvedavá ten kto prispieva dvadsiatimi percentami celkovo ako bude živit tretinu uradov. nech sa mu v tom každopadne darí.
 
mínus indicator plus

 

tak isto . urady su akurat tak hltače penazí, netvoria žiadnu pridanú hpdnotu. keby sa mali urady rozdelit na tretiny a každy by si tych nenažrancov musel živit zo svojich rozpočtov, spievali by ste inak.
 
mínus indicator plus

 

aj za rakusko uhorska sa tam mali ako vo viedni? za masaryka sa mali ako v prahe? ved vždy to bol hladový kraj, kde sa to snažili osidlovat, ale akosi sa to nikdy nedarilo. nuž neviem prečo odrazu tolke prekvapenie, že niekde to funguje inak. vidno o čom snívajú - aby im každemu pristali len tak na učte statisice. kto veri tej rozpravke že to tak robili v polsku je pekne naivny.
 
mínus indicator plus

 

hej? a celu poondenu dialnicu na vychod, kde vlastne nikto z nas nepotrebuje chodit si myslíte že si finacuje vychod? je normalne že sa robia aj akcie nad ramec tychto penazí, a ked na tych peniazoch navyse ma niekto najvacsi podiel tak je to isto bratislava, takže nerozumiem, prečo prave ona by nemala mat obchvat ale na vychod potahame len tak za modre oči 400 km cez hory.
 
mínus indicator plus

 

A to mal ako kto hovoriť že na Kysuciach nič nie je?
08.07.2019 19:49 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Mne to Česko nepríde zase az taký extra lumen že by sme sa nemohli ani len obzrieť tam.
 
mínus indicator plus

 

Desať tisíc? Si robia srandu. V prahe je to milion
 
mínus indicator plus

 

Neklam dobre? Je to hneď príspevok 2 a o cpckaroch tam nie je ani zmienka.
 
mínus indicator plus

 

Všade musíte namontovať ten východ hoci očividne reč je o inom. Neviete prežiť existenciu iných alebo v čom je problém?
 
mínus indicator plus

 

Nie nehovoria. Kde to hovoria, vieš mi to ukázať? Samozrejme že je to produkt a co ako? Prečo teda vysvetľujú ako sú objektívni a neviem čo? Veď produkt nemusí byť objektívny. Takže asi taký obyčajný produkt ako fidorka to nebude.
 

1 >

Najčítanejšie na SME