Piatok, 29. máj, 2020 | Meniny má VilmaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Eda
1 >
mínus indicator plus

Mirko   Mirko

Aj sprostosť je boží dar.
12.03.2019 19:28 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Nietkoru slovenski tupci viac miluju potkanov. Asi nevedia preco je macka doteraz v Egypte posvátna. My vo dvore činziaku mame tiez dve budky pre kastrovane macky a z vdaky nam ku vchodu nosia chytene potkany. Asi v Trencine ziju bud lepsi alebo mudrejši ludia.
 
mínus indicator plus

 

Nietkorí slovenski tupci viac miluju potkanov. Asi nevedia preco je macka doteraz v Egypte posvätna. My vo dvore činziaku mame tiez dve budky pre kasrtovane macky a z vdaky nam ku vchodu nosia chytene potkany. Asi v Trencine ziju bud lepsi alebo mudrejši ludia.
 
mínus indicator plus

 

Má viac rozumu v päte ako vy v hlave. Veď 100 x opakovaná olož sa stáva pravdou ako povedal Geobels. A Pentiaci vedia ako na to, veď ich za to platia.
 
mínus indicator plus

 

Má viac rozumu v päte ako vy v hlave pentiak.
 
mínus indicator plus

 

Má viac rozumu v päte ako vy v hlave. To idiotské prirovnávať maldého človeka ku komunistom a režimu akurát svedčí o vašej skostnatenosti. Včom nemá pravdu? V tom, že 35 000 euroúradníkov si žije ako prasce v žite? znamy je eurouradnik. Len dovolenky ma min. asi 2 mesiace, podla toho kolko je na Slovensku, vysokansky plat a dane z neho platia 16 %. Ako mozu oni chapat nejakeho cloveka zijuceho zo slovenskej mzdy. Málokedy už chodievam na stránku SME. Nič ste nezmnúdreli. Máte natlačené v hlave kaleráby od ich novinárskych živiteľov a klapky na oťčiach tzv. konetyoné. Vidím, že si nebudem kaziť náladu a už tak rýchlo sem nezavítam.
 
mínus indicator plus

 

Čo sa vám nechce pracovať? Prestaňte už verrejnosť otravovať somarinami. Keď sa mi niečo zneľúbi na šéfovi, tak s tým idem na facebook alebo do novín? Robím a hotovo. Naučte sa riešiť si problémy ak vôbec je toto problém a riešte občanov a nie seba. Nakazený ste Matovičovým syndromom. Ešte treba urobiť tlačovku.
 
mínus indicator plus

Nečudujete  sa   Nečudujete sa

Jeden za podpis dostal ministerstvo a druhý Trenčín, ktorý riadne ošklbal.
 
mínus indicator plus

Veľmi pekne ďakujem autorovi.   Veľmi pekne ďakujem autorovi.

Dom 65 ročná dôchodkyňa, miesto zaslúženému odpočinku rok a pol opatrujem vnuka, lebo mladí majú hypotéku, aby nevesta mohla pracovať, okrem toho som sa dala nahovoriť a vediem dvom spoločenstvám správu bytov s účtovníctvom, často končím o 24,00 hod. Rada aby som videla fifleny, ktoré sa odbavujú na starých ľuďoch či by to zvládali. I keď nemajú to mladí ľahké my sme po skončení práce mohli sa slobodne venovať rodine, koníčkom i keď sme mali oveľa menšie možnosti na realizáciu, určite sme viedli kľudnejší i ked skromnejší život. Moja mama mi tiež pomáhala so synom, ale do dôchodku išla 55 ročná.
 
mínus indicator plus

Tpelá čo nepochopili prečo   Tpelá čo nepochopili prečo

sa všetci sa trhajú aby mohli s čínou obchodovať veď nejde tu len o dovoz ale aj vývoz - im je náš trh s 5 milionmi u ri.. ale trh s miliardou ľudí je pre každého lukratívny, akurát pre blbých Slovákov nie. Chvalabohu že tento plátok už nečítam a ich čitatelia sú lejn obyčajní truľovia čo si nevidia ďalej od nosa. Jediné čo majú v mozgu je Fico a kto chváli Kisku, je asi pacient zo Zálužia.
 
mínus indicator plus

Slovenské tupelá nechápu   Slovenské tupelá nechápu

že Všetci sa trhajú aby mohli s čínou obchodovať veď nejde tu len o dovoz ale aj vývoz - im je náš trh s 5 milionmi u ri.. ale trh s miliardou ľudí je pre každého lukratívny, akurát pre blbých Slovákov nie.
 
mínus indicator plus

Ty si pekné tupelo   Ty si pekné tupelo

Všetci sa trhajú aby mohli s čínou obchodovať veď nejde tu len o dovoz ale aj vývoz - im je náš trh s 5 milionmi u ri.. ale trh s miliardou ľudí je pre každého lukratívny, akurát pre blbých Slovákov nie.
 
mínus indicator plus

*****   *****

hajzlovský. Hanba vám. V meste bordel kde sa pozriete a ešte vypaľujú aj Trenčanov .
06.07.2016 21:07 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

Dúfam, že  pri väčšom poryve vetra   Dúfam, že pri väčšom poryve vetra

to padne na dom toho chamtivého majiteľa. Aj celý plot ma oblepený reklamami. Nehorázne.
13.06.2016 19:27 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

A Savčenkovú nepozvú?   A Savčenkovú nepozvú?

Musím napísať Kaščákovi, nech je katastrofa dokonaná.
 
mínus indicator plus

Na Slovensku sa nepostaví ani psia búda   Na Slovensku sa nepostaví ani psia búda

bez toho aby niekto nemal námietky. Štadión tam je roky rokúce a nikoho to nezaujímalo, Asi niekto v Bratislave závidí, že by mal byť štadion skôr ako v Blave.
 
mínus indicator plus

Nepodarení-nezaradení poslanci   Nepodarení-nezaradení poslanci

nadobudli dojem, že ich úlohou je problémy vytvárať a nie problémy riešiť. Hlavne občanov SR a nie svoje. Lenže na to nedozreli. Keby boli dozreli, tak nebudú mútiť vodu v parlamente.
04.05.2016 21:29 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Čo teplice preto urobili?   Čo teplice preto urobili?

A tá trapošina - most slávy - hrôza - čudujem sa že tam boli osobnosti ochotné tú tabuľku osadiť. Chodník cez park pamätá raný socializmus, trávnik nepokosený, kvetinová výzdoba - cca 20 % proti tomu čo tam bolo za socializmu. Fontány -jedna zlikvidovaná, druhá na spadnutie zarastená burinou. Veru pekná vizitka pre kúpeľné mesto. Košice sa inak postarajú.
 
mínus indicator plus

Vybabrali len sami so sebou   Vybabrali len sami so sebou

Ani jeden učiteľ nedal výpoveď - urobili prácu za niekoho,komu išlo akurát tak o zníženie preferencii SMERU. Že sú na ulici - to už nikoho nezaujíma.
 

1 >

Najčítanejšie na SME